menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  17.5.17 από isaak

Κλήση αθλητών για προπόνηση και αγώνα των προμίνι αγοριών στο ALL STAR το Σαββατοκύριακο στο ΔΑΚ Γλυφάδας

Κοινοποίησέ το :
ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ                             

  Καλούνται οι πιο κάτω   
 αθλητές, σύμφωνα με τον πίνακα που επισυνάπτεται να
 βρίσκονται το Σάββατο 20 ΜΑΪΟΥ 2017 και ώρα 10:40 στο Δ.Α.Κ.
 ΓΛΥΦΑΔΑΣ “ΜΑΚΗΣ ΛΙΟΥΓΚΑΣ”(ΦΟΙΒΗΣ & ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΕΤΑΞΑ,
 2108943800),για προπόνηση του αγώνα επίδειξης και την Κυριακή
 21-05-2017, στο ίδιο γήπεδο και ώρα 10:15 προκειμένου να
 συμμετέχουν στον αγώνα επίδειξης  στο Τουρνουά Προμίνι Αγοριών
 “ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ”.
     







ΠΙΝΑΚΑΣ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ

1
Α.Γ.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ”Η ΕΥΡΥΑΛΗ”               ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2
Α.Ο. ΒΑΡΗΣ “Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ”                    ΤΣΟΡΝΕΙ ΣΤΕΛΙΟΣ
3
Α.Ο. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                                           ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
5
Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ                              ΡΕΤΣΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4
Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ                              ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
6
Α.Ο.Π. ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΙΚΟΣ                             ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
7
Α.Ο.Σ. “Ο ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ”                ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
8
Α.Ο.Φ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ                              ΤΖΗΜΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
9
Α.Φ.Μ.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ                    ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΣ
10
ΑΡΗΣ    ΓΛΥΦΑΔΑΣ                                         ΚΟΡΙΦΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
11
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Γ.Ν.Ο.                                   ΦΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
12
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.                                    ΔΑΜΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
13
Γ.Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                         ΜΟΥΕΣ   ΦΑΝΗΣ
14
Γ.Σ. ΠΕΡΑΜΑ/ΕΡΜΗΣ                                             ΣΥΡΙΓΟΣ   ΜΑΝΘΟΣ
15
Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                   ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ
16
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Ο.                    ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
17
ΕΝΩΣΗ  ΑΜΦΙΑΛΗΣ                                       ΜΙΧΑΛΑΚΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
18
ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓΑΡΩΝ                 ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
19
ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ
20
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  Α.Ο.                        ΚΑΛΛΑΡΥΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
21
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                                        ΤΟΡΟΥΝΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ
22
ΚΡΟΝΟΣ     Γ.Σ.                                               ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
23
Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ                                              ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
24
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ                               ΛΑΖΑΡΑΚΟΣ Χ.
25
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.                        ΛΕΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
26
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ   Γ.Σ.Σ.                                       ΠΑΖΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
27
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ  ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ                      ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛ
28
ΠΕΡΑ  Α.Σ.                                                                ΜΑΡΚΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ
29
ΤΕΡΨΙΘΕΑ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.                        ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ




 ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ 
                                          ΚΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΣ(Γ.Σ.ΚΡΟΝΟΣ)
                                           ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ  ΜΑΡΙΝΟΣ(Α.Ο. ΙΩΝΙΚΟΣ  ΝΙΚΑΙΑΣ)
                                           ΣΚΟΥΝΑΚΗΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ(Α.Ο. Π. ΦΑΛΗΡΟ)
                                           ΓΚΟΤΣΟΥΛΙΑ ΡΟΥΛΑ(Α.Ο. ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ)

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right