menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  26.3.17

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ ⏰ (ΚΥΡΙΑΚΗ 26.03.17)

Κοινοποίησέ το :

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/03/17 

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΚΑΖΑΝΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 16.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.30 ΒΑΡΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΜΙΧΑΣ Α
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΚΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 14.45 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ 
ΚΛ. Π ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ  ΠΕΠΠΑΣ Δ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΛΕΚΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ 

ΠΑΙΔΕΣ Γ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ  ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΖΙΑΚΑ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.15 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΧΡΟΝΗΣ ΠΟΛΛΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ 
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.15 ΑΟΝΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΕΡΑΜΑ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΤΖΙΡΑΚΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ 
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 10.30 ΠΕΡΑ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΕΛΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 17.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 12.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 

ΕΦΗΒΟΙ Γ 
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 19.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ  ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΛΕΚΟΥ 
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 19.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.15 ΠΕΡΑ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ  ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΑΡΓΥΡΗ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΑΝ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΤΥΡ 10.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ ΣΙΜΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 11.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΙΜΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 10.00 ΒΑΡΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΝΑΚΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 10.30 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 13.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΣΙΜΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ 
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.00 ΑΟΝΑ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΜΙΧΑ Μ 
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 11.30 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ -ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΑΡΓΥΡΗ 
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 14.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΛΑΡΟΖΑ 
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 16.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ 
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 11.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ 
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΕΝ. ΦΙΛ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 10.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.15 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.15 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΕΡΑΜΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. 13.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 15.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΟΝΑ ΓΑΡΙΝΗ    ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 09.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ  ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ  ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΜΕΛΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 08.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 14.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤ- ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 15.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 12.30 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΡΜΙΔΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right