menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  26.3.17 από isaak

Α' ΓΥΝΑΙΚΩΝ 22Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Αναλυτικά οι πόντοι - φύλλα αγώνα)

Κοινοποίησέ το :

ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ  ΒΑΡΗΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ    53-59  
Διαιτητές : Φραγκιαδάκης, Nάκος
Δεκάλεπτα: 13-11, 12-17, 17-9, 11-22
ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ (Κωτσάκη): Δημοπούλου 2, Λιόση 10, Καρυδάκη 2, Δημέλη 11, Μέξη, Αδαμάκου 8(2) , Καβαλέγκα, Καραμέτου Χρ. 4, Καραμέτου Στ. 11, Νάκου 5(1),
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλαδούχος): Καρπαθιωτάκη 6, Ριζογιάννη 6(2), Μανιάτη, Γρυλλάκη 8, Πονομαρένκο 5, Αγγελοπούλου 4, Μαρσίντα 30(4).
AETOΣ KAΛΛIΘEAΣ - ΠOPΦYPAΣ: 47-49
Διαιτητές : Tζίμης , Προμπονάς  
Δεκάλεπτα : 9-11, 24-24, 39-35, 47-49 
AETOΣ KAΛΛIΘEAΣ ( Mπούτας , Σταυρακόπουλος ): Mεσσίνη  4, Mανουρά Xαρά  10, Mανουρά Ελένη  16, Kαραγιαννάκη 16(1), Πλιάτσικα , Tσιτσιρή  Παπακωνσταντίνου 1.
ΠOPΦYPAΣ(Δοντάς ): Xατζηχαραλαμπίδου 17, Γκανά 15, Xέλμι-Ρέππα , Αγγελάκη, Λέκα  11(1), Pεβίδη 2, Mεμίνη  4.
ΦIΛOΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ –ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ 66- 54
Δεκάλεπτα :  18-8 , 36-25 , 54-37, 66-54   
Διαιτητές : Νικολοπούλου , Γερουλάνος
ΦIΛOΘEH (Μέτος Καραπαναγιώτη) :Γιουργή 2   Aνδροπούλου 5 (1)  Tακίδη 10 (1) Zωγράφου   Pαμανάνη   19 (5), Μασέλου  9  Σωτηρίου  5   Πέππα  Tσαπαρίκου  16 (1) Παπαστάμου Mυστέκια Tριπιτσίδου
ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ (Ποτόσογλου):  Ξηροτύρη    Mπόγρη Μ   20  Παπασωτηρίου  20 , Τζουρά 2 Βασιλακοπούλου  9   Bέργη 2  Στουραίτη  Σοφιανού   Mπόγρη Μ 
ΑΟΝΑ – ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ 60-47
Διαιτητές : Τσαλίκης Σιμά
Δεκάλπετα : 16-13, 32-23, 47-33 60-47
ΑΟΝΑ(Χρυσοβελίδης Καρπετάς) Ψυλλάκη 4, Παναγιωτονάκου 13, Ζαχαροπούλου Δ. 4, Ναβάρο , Καλογεροπούλου 10, Παπακωνσταντίνου Α. 12, Κεχαγιά 2, Λύρου 13(3) , Κιπ , Αντυωνιουδάκη 2

ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ (Ζαβαντής) Αράμπαλη 7 Πετροπούλου 5 Καμπόλη 6 , Μπεθάνη 2, Τσίρμπα 11, Κοτσώνη , Γιαννικάκη 1, Σουλάτσου , Τζαβαρή 5, Φαρμάκη , Λιάσκου 9 , Παπανικολάου 1 


ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ-ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ 68-50
Διαιτητές : Νικολοπούλου, Χρόνης
Δεκάλεπτα:18-13, 40-20, 53-36, 68-50
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ (Χλιαουτάκης): Δροσωτάκη 2, Σπύρη 4, Λαζάρου 13, Ζεβαχιργιάν 11(2), Κουτσοδήμου 5(1), Μουτεβελή, Νιάρχου 2, Γουλουμή 5, Πούλη 8(1), Ιωαννίδου 18(3), Γκέρμπη.

ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ (Ράμμος): Ρούτση, Ολυμπίου 4, Μπουντούρη 15(1), Μεγαλούδη 10(3), Τζανέτου 4, Τσαγκαροπούλου 2, Πέππα, Γιαννακούλια 5, Μόκα 10.
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. –ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 69-48
Διαιτητές : Παπαγεωργίου, Αϊβαλιώτης
Δεκάλεπτα : 22-11, 37-21, 57-33, 69-48
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ(Φουντής ) Πιτσάκη 21(1) Λούκου 12, Κούκη 20(6) , Καρακούση 1Δαρζέντα 10 , Αδάμ 2, Ραφελέτου 3(1) , Βουδούρη

ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (Κάργιαννης): Ζήκα 2, Δρένη 2, Αυγουστόγλου 4, Τσοπανέλη 2, Μαρμαρινού 10 Μεγαλούδη 12(2) Κουρμπέτη 16 , Μοσκόβη , Πολυζώτη Καραπαναγιώτη 

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 49-45
Διαιτητές : Κιουλάφας, Πέππας Δ.
Δεκάλεπτα : 07-15, 24-22, 38-31, 49-45
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. (Αράπης, Βαννού) : Ρωκά 13(1), Λιβανού 2, Βροχίδου 1, Ρούτση, Μάλαμα, Καρελά, Καψοκόλη 8, Κουταλιανού 9, Οικονομάκη Κ. 16, Οικονομοπούλου, Μόσχου, Οικονομάκη Ζ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. (Καραγάννης, Κοντογιάννης):  Μπαρμπαλιά 6, Χατζή, Σωτηρίου 10(2), Μοσχονά 4, Καλογεράκου, Τσαχάλη 6(2), Λαουλάκου 10(3), Σιτζάνη 7, Καρρά 2 , Τσουμπρή Φλεβαράκη, Φραντζεσκάκη

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right