menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  18.3.17

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ ⏰ (Σαββάτου 18.03.2017)

Κοινοποίησέ το :

ΣΑΒΒΑΤΟ 18.03.17

Α΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΚΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΠΟΛΛΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΖΑΝΗ ΑΡΓΥΡΗ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΕΠΠΑΣ Δ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΣΙΜΑ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΙΔΕΣ Γ PLAY OFF 
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.15 ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ


ΕΦΗΒΟΙ Γ PLAY OFF 
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩ 19.45 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΣΙΑΡΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ 
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 20.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΜΙΧΑΣ Α
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 20.00 ΑΟΝΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 1 ΠΑΜ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΓΚΟΛΦ ΤΥΡΕΑΣ 17.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ 1 ΠΑΜ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΠΑΜ ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 13.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ 1 ΠΑΜ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1 ΠΑΜ ΚΑΡΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 14.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜ. ΒΑΡΗ 2 ΠΑΜ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 17.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 2 ΠΑΜ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ 2 ΠΑΜ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 14.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 2 ΠΑΜ ΝΑΚΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 15.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 2 ΠΑΜ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 3 ΠΑΜ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΡΗΣ ΝΙΚ 3 ΠΑΜ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 3 ΠΑΜ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 18.00 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. 4 ΠΑΜ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 15.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ 4 ΠΑΜ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ 4 ΠΑΜ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑΛΠΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 19.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 4 ΠΑΜ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 11.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 4 ΠΑΜ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΚΛ.ΒΟΥΛΑΣ 09.45 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΗΛΥΦ 1 ΜΙΝΙ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 11.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1 ΜΙΝΙ ΣΙΜΑ ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30 ΑΟΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΜΙΝΙ ΝΑΚΟΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΒΑΡΗ 1 ΜΙΝΙ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 11.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ 1 ΜΙΝΙ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ 2 ΜΙΝΙ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΑΡΑΪΣΚ 10.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 2 ΜΙΝΙ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 10.45 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. 2 ΜΙΝΙ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ  ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 10.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 2 ΜΙΝΙ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 2 ΜΙΝΙ  ΧΡΟΝΗΣ  ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΜΙΛΩΝΑΣ 3 ΜΙΝΙ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΙΧΑ Μ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 3 ΜΙΝΙ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΙΧΑ Μ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΓΛΥΦ ΤΥΡΕΑΣ 10.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ 3 ΜΙΝΙ ΑΡΦΑΡΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΓΛΥΦ ΤΥΡΕΑΣ 11.30 ΠΕΡΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ 3 ΜΙΝΙ ΑΡΦΑΡΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 11.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ 
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 13.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ 
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 11.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ 
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 12.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ 

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right