menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  12.3.17

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ ⏰ (ΚΥΡΙΑΚΗ 12.03.17)

Κοινοποίησέ το :


ΚΥΡΙΑΚΗ 12.03.17 



ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 09.30  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΙΜΑ ΣΥΚΚΝΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.15 ΑΟΝΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ Φ  ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 11.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ  KAΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 14.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 17.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 14.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 12.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 


2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ 
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30 ΑΟΝΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΑΡΓΥΡΗ 
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 11.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΝΑΚΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ 
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΠΕΡΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΛΙ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 10.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ 
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 16.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ . ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 13.45 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ 
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 09.30 ΠΕΡΑΜΑ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 11.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Β 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ 

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 19.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ MEΛΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΤΖΙΜΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΖΑΝΗ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 16.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΣΑΛΠΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ 
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 12.15 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΒΑΡΗ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 


ΠΑΙΔΕΣ Γ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 12.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΚΑΡΥΚΑΣ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 14.30 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Α ΚΑΡΥΚΑΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΡΕΚΑΣ 
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΠΕΡΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΣΙΜΑ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΧΡΟΝΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Α ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΚΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 

ΕΦΗΒΟΙ Γ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΡΑΠΤΗ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ IIΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΤΖΙΜΗΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 17.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥΣΥΚΚΝΑ 
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΓΑΡΙΝΗ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Β 19.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ  ΜΟΥΛΤΣΗ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ  ΠΑΠΑΣΑΡΗ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑ Μ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛΤ 18.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΙΕΡΩNΥMΑΚΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right