menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  13.3.17 από isaak

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ. (Αναλυτικά οι πόντοι - φύλλα αγώνα)

Κοινοποίησέ το :
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ.-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ 42-47
Διαιτητές : Σταγιάνος, Ησαΐογλου
Δεκάλεπτα : 12-11, 20-20, 30-35, 42-47
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ. (Μπούτας, Σταυρακόπουλος ): Παίδα 4, Μεσσήνη 2, Μανουρά Χ. 6, Μανουρά Ε. 12, Καραγιαννάκη 12(2), Γεωργίου 2, Πλιάτσικα 4, Ξένου.
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ (Χλιαουτάκης): Δροσωτάκη 9(2), Σπύρη, Λαζάρου 4, Ζεβαχιργιάν, Κουτσοδήμου 13(2), Καλοβυρνά, Γουλουμή 2, Πούλη 10(1), Ιωαννίδου 5(1), Τσελεπίδου 4.


ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. - ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 79-26 (44-07)
Διαιτητές : Νικολοπούλου, Φιλίππου
Δεκάλεπτα : 25-03, 44-07, 57-17, 79-29
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (Αράπης Βαννού): Ρωκά 8(2) , Λιβανού 2, Φακίρη 7(2), Ρούτση 11(2), Μάλαμα 11, Καρελά 2, Καψοκόλη 6, Κουταλιανού 10 , Οικονομάκη Κ. 12 , Οικονομοπούλου 1 , Μόσχου 3, Οικονομάκη Ζ. 6
ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (Κάργιανης) : Μοσκόβη , Πολυζέτη ,Κουρμπέτη 8 , Μεγαλούδη 8(2), Τσοπανλη , Δρένη 4, Μαρμαρινού 4, Ζήκα 2, Αυγούστογλου , Δρόσου, Καραπαναγιώτη Μπρονιζέφσκα


ΑΟΝΑ –ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ  57-39
Διαιτητές : Τζίμης Σιμά  
Δεκάλεπτα : 10-12 , 35-21 , 50-36,  57-39
ΑΟΝΑ (Χρυσοβελίδης , Νικάκης):  Κιουρτζίδου  2 , Παναγιωτονάκου 18(3) Ζαχαροπούλου 2 Ναβάρο 2, Καλογεροπούλου 16 Παπακωνσταντίνου Α., Καλαϊτζίδου , Χατζόγλου 5(1), Λύρου  10(1) , Παπακωνσταντίνου Δ., Κιπ 2, Ιωάννου
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ (Ράμμος) :  Ρούτση 2  , Μποσγανά 13(1), Μπουντούρη 4 , Μεγαλούδη 6(2) Τζανέτου , Ολυμπίου 1 , Πέππα 2 , Γιαννακούλια 4 , Ευαγγελίτση, Μόκα 6, Παντελή 2
ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ –ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ 36-35
Διαιτητές : Πέππας Δ., Πέππας Γ
Δεκάλεπτα: 13-12 18-15,  28-22, 8-13
ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ (Μέτος Καραπαναγιώτη ):  Γιούργη Γ, Ανδριοπούλου , Τακίδη 8(2) Ραμαντάνη 14(2) Μασέλου 14 Σωτηρίου Πέππα Τσαπαρίκου Παπαστάμου
ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ (Ζαβαντής ) Αράμπαλη Πετροπούλου 10(1) Καμπόλη 6(2) ,Τσίρμπα 11 Κοτσώνη  2 , Γιαννικάκη Κοκκινιώτη , Τζαβαρή 3(1) Λιάσκου Παπανικολάου 3(1)
ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ –ΒΑΡΗ 49-55
Διαιτητές : Κοκκόσης , Μανιαδάκης
Δεκάλεπτα : 10-11, 26-22, 38-37, 49-55
ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ (Ποτόσογλου): Βέργη 1, Μπόγρη Μ 2 , Σωριανού , Παπασωτηρίου 15(1) , Μπόγρη Μ-Σ 10,  Βασιλακοπούλου   21(2) , Ξυροτύρη  
ΒΑΡΗ (Κωτσάκη): Δημοπούλου  6 ,Νάκου  6,  Κρίλη 10, Καρυδάκη 3(1) , Δημέλη 3, Βρυώνη , Μέξη ,  Αδαμάκου 1, Καβαλέγκα  , Καραμέτου Χρ. 7, Καραμέτου Σ. 13, Μπιλάλη 6 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. –ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 42-32
Διαιτητές : Καρακωνσταντόπουλος , Κιουλάφας
Δεκάλεπτα :14-2,  26-10, 34-15 42-32
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.( Καραγιλάνης) Χατζή 1 , Μπαρμπαλιά  6 , Σωτηρίου 5 , Μοσχονά 2 Καλογεράκου , Τσαχάλη 3(1), Λαουλάκου 3 , Σιτζάνη , Καρρά 17 , Τσουμπρή Φλεβαράκη 3 Τζινλή  2

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλαδούχος,  Κλαδούχου): Καρπαθιωτάκη 5(1), Κοσμή  , Ντόχα Παντελακάκη Ριζογιάννη 4, Μανιάτη Γρυλλάκη 5 Μπαξεβάνη  2 Πονομαρένκο  2 , Αγγελοπούλου , Μαρσίντα 14(2), Χατζηδιάκου 
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ 61-31
Διαιτητές : Μέλης Μαυρομανωλάκης
Δεκάλεπτα : 10-09 31-13 41-22 , 61-31
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. (Φουντής , Κουκιάς): Λούκου 12 , Δαρζέντα  6 , Κούκη 8(1) Πύρου 14(1) Πιτσάκη 13(1) , Βουδούρη  4, Αδάμ  2 , Ραφελέτου  2
ΠΟΡΦΥΡΑΣ ( Δοντάς) : Χατζηχαραλαμπίδου 13 , Γκανά  11 , Λέκα  3 , Ρεβίδη  4  , Μεμίνι  Αγγελετάκη , Κίκη Χέλμη-Ρέππα  
                               ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


1
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
38
20
18
2
1175
875
2
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
37
20
17
3
1106
846
3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
37
20
17
3
1397
853
4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
34
19
15
4
978
731
5
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
32
20
12
8
954
931
6
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
31
20
11
9
1040
916
7
ΑΟ ΒΑΡΗΣ
31
20
11
9
914
898
8
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
30
20
10
10
1024
1052
9
ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ
27
19
8
11
782
883
10
ΠΟΡΦΥΡΑΣ
23
20
3
17
760
1037
11
ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
22
18
4
14
824
971
12
ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ
21
18
3
15
764
957
13
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ
19
15
4
11
748
965
14
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ
19
19
1
17
1
607
1158

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right