menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  11.3.17

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ ⏰ (Σαββάτου 11.03.2017)

Κοινοποίησέ το :

ΣΑΒΒΑΤΟ 11.03.17 
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 

ΚΛ. ΣΕΦ Β 12.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΟΝΑ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 13.30 ΠΑΝΙΩΝΟΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 12.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 11.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΙΚΑΡΟΣ Ν ΣΜ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.30 ΒΑΡΗ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 15.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ  18.30  ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΝΑΚΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 14.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΑΝΔ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΣ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΟΡΦ ΗΛΙΑΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 11.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 16.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 16.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ -ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΙΜΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΣΙΜΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 10.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 10.00 ΒΑΡΗ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 12.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 09.30 ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 11.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 16.15 ΦΙΛΊΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΛΙ ΜΙΧΑ Μ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΑΡΗΣ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΛΙ ΜΙΧΑ Μ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ 11.30 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ - ΠΕΡΑ  ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 09.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ 
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 11.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ 
ΠΑΛ. ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.45 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ

ΠΡΟΜΙΝΙ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 10.15 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ  ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ 


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΑΝΔ ΒΑΡΙΚΑΣ 20.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΛΠΑ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΟΝΑ ΤΖΙΜΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΖΙΜΗΣ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΙΑΠΗ ΜΙΧΑ ΜΑΡ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β PLAY OFF 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ ΤΕΛ ΧΡΟΝΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΚΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.00 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΜΙΚ ΤΕΛ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 

6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 

ΠΑΙΔΕΣ Γ 

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΡΑΜΑ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 18.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΣΙΑΡΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΙΜΑ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 16.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΙΚΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΕΦΗΒΟΙ Γ 
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΜΙΧΑΣ Α

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right