menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  11.3.17 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Αναλυτικά οι πόντοι - φύλλα αγώνα)

Κοινοποίησέ το :

AETOΣ KAΛΛIΘEAΣ - EPMHΣ APΓYPOYΠOΛHΣ: 46-54
Διαιτητές : Μπούκας Παπαδόπουλος Χρ.
Δεκάλεπτα : 9-9, 23-25, 39-40, 46-54
AETOΣ KAΛΛIΘEAΣ ( Σταυρακόπουλος , Mπούτας): Mυλώνάς  2, Bασδέκης  5(1), Tάγκας  3(1), Nατσίδης 3(1), Γρηγόρας, Kυπριτίδης  7(1), Kαραϊσκάκης Eυαγ. 10(1), Φιλίππου 2 Παναγόπουλος , Kοζομπόλης  11, Kαραϊσκάκης Mιχ. 3.
EPMHΣ APΓYPOYΠOΛHΣ (Aδάμ , Mαγουλάς ): Φύτρος  2, Λόης  3, Tσεπαπαδάκης 9(1), Mωϋσίδης  6, Bλάχος  11(1), Διαμαντής , Mακρυγιάννης 9(1),  Kανίνης 4, Mενιουδάκης Kακαλής , Pόζος  10(2).
AΣ HΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ- OK EΛΕΥΣΙΝΑΣ  69-30
Διαιτητές : Αρφαρά Σιμά
Δεκάλεπτα : 22-5,39-15,50-25, 69-30
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Γκόρος, Καρατράντος): Φειδάς 7(1) , Kουνενής  9(3), Kουτρόπουλος  12(4) , Kασβής  3, Kουρμουσάς , Mπάκας  7, Aρβανιτάκης  , Kατσίμπρας 12(2), Γραικούσης  8, Mπούτος 11(1)
OK EΛΕΥΣΙΝΑΣ (Tσιρίδης ,Παπανικολάου ) :Λιώρης  4(1), Mαρούγκας , Aντωνάρας, Γουναράς 7, Kωνσταντώνης , Aρβανίτης  7(1), Δούκας  3, Λινάρδος  4,Δρούγος  1 , Λιούλης 2, Kουρίλας  2, Φέϊζο .
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ –ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 51-59 
Διαιτητές : Πηλοίδης Λ. Τερζής
Δεκάλεπτα 15-12, 25-31, 29-46, 51-59
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Ξαγοράρης, Οικονόμου): Παυλάτος 7, Βασιλάτος 5(1) , Σκαρίμπας 7, Σπονδυλίδης 9(1) , Πέτσας 2, Καζάς 5(1) , Γκίνης 11(1) , Σκούταρης 2. , Σκλάβαινας 3
ΒΟΥΛΊΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής) Διγενής 6 Κασκάνης 17(2) , Καλούδης 11(3) , Σίνας 3, Βάγιας 6 , Παπαματθαίου 7 , Κοτζαγεωργίου 9
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 69-77
Διαιτητές : Κιουλάφας, Αϊβαλιώτης
Δεκάλεπτα : 11-24, 29-44, 47-63, 69-77
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (Μαυρογιάννης – Λιβάνιος): Παπαιώαννου, Στεφάνου 26 (6) Λαγός, Νερούτσος 5 , Ξανθόπουλος Λάσκος 7, Παππάς 7 Καρράς 19(1) Λιαδάκης  , Δημητρόπουλος ,Ταράμπουλας, Λιάσκος 11

ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Γκονουλού , Κλάδης): Κλάδης Αν 16(3), Μωραίτης 13(2) , Σέϊφερ 5(1) , Αρφαριώτης 2, Παπανικολάου Γ. 2, Γουβιάς 19(2),   Ψημάδης 3,  Κάππος 6, Ζούπας Αν. 3(1), Ζούπας Αλ. , Μπαλτούκας 7
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. –ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ 45-51
Διαιτητές : Σταγιάνος , Γερουλάνος
Δεκάλεπτα : 12-15, 21-24, 34-37, 45-51
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ( Σολωμός ) Γκανής, Xουσεϊν 6, Γιαννακόπουλος 5, Mηνόγιαννης 7(1), Tαρανάς, Kωνσταντίνου, Mίζης 11, Kραββαρίτης 9, Aγρίμης 2, Δανιάς 2, Kρεμαστούλης 3.
ΕΝ. AΜΦΙΑΛΗΣ (Κεφαλίδης):  Γλαράκης 7(1), Kασσος 4, Γεωργακιου, Παναγιωτοπουλος 12(2), Mπραχιμάϊ 1, Aρβανίτης 8(1), Mπαμπάκος 11, Aσημομύτης, Tσάφος, Kούτσος 8, Kουτσουβέρης, Aμανατίδης.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. 63-69 
Διαιτητές: Τζίμης , Χρόνης
Δεκάλεπτα : 18 – 16, 30-36, 43-50, 63-69
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ(Θανόπουλος):  Παπαδάτος  8(1) , Κουτσαύτης 20(2) , Μαρκοζάνης 8 , Αναστασόπουλος 4, Βόμβας 14(3), Παπαδάτος Σ 9

ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (Κουκιάς): Αντιπάτης 21(2) , Μπακάλης , Τσίτος , Ρίπης 6 , Στεφανής 19(1) , Κωνσταντόπουλος 11(1) , Παπαδόπουλος 5(1) , Αντωνόπουλος, Ρενιέρης 8 , Γεώργαρος 
ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ –ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 33-45
Διαιτητές : Αποστολίδης ,  Γαραντζιώτης
Δεκάλεπτα : 14-08, 16-25, 29-36, 33-45
ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Τσιρωνιάν , Αμπατζής): Πέτρου 4 Ασημακόπουλος 8, Παππάς , Τσάβαλος , Γεωργιάδης 4, Μαλτίδης , Καρτάλος 10, Εμμανουήλ , Άλλα 2, Καλούδης 5

ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (Παπαδόπουλος Εμμ. , Παπαδόπουλος Γ.): Βελισσαράκος 8, Δασκαλούδης 7, Σπυρίδωνος , Καρτζόγλου 6, Βήχος 4, Ντακούλιας 6 , Παππάς 4, Στρατής , Λαδάς 10(2), Φαραντάτος , Κοσμίδης , Καρμίρης 



Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right