menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  5.2.17

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ ⏰ (ΚΥΡΙΑΚΗ 05.02.17)

Κοινοποίησέ το :



ΚΥΡΙΑΚΗ 05.02.17 


ΠΡΟΜΙΝΙ 
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΄ΣΙΜΑ  ΝΑΖΙΡΗ 

2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΕΡΑ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ 
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΚΑΡΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΗ 
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 14.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ 
ΑΝ Π ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 10.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΤΟΒΗΛ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 09.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ 
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΑΚΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 10.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΠΑΣΣΑΡΗ 
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΑΡΑΪΣΚ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ
 ΠΡΙΛΙΚΟΥ 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 11.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΚΟΥ 
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΦ     ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 09.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 12.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 14.,00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ. ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.30 ΗΛΈΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 12.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΝΑΚΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 
ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 12.15 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.15  ΒΑΡΗ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΑΖΙΡΗ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 19.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΛΕΚΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΑΟΝΑ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΖΙΜΗΣ  ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 12.30 ΒΑΡΗ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ 

Π Α 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΑΙΔΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Α Π ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΜΙΧΑΣ Γ 

Π-Ε Β 
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. - ΒΑΡΗ Β Π ΤΖΙΜΗΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 13.15 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Β Π ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β Ε ΓΑΡΙΝΗ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ ΜΟΥΛΤΣΗ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Β Ε ΧΡΟΝΗΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ 

Π-Ε Γ 
ΝΈΟ Κ. ΡΕΝΤΗ 12.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Γ Π ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΚΟΛΟΦΩΤΗ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Γ Π ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ 
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. Γ Π ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ Γ Π ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 20.40 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΙΙ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Γ Π ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΜΙΧΑΣ Α 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Γ Π ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Γ Ε ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΛ. 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Γ Ε ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΥΠΟΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΡΑΠΤΗ 


Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right