menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  5.2.17 από isaak

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16η αγωνιστική (Αναλυτικά οι πόντοι - φύλλα αγώνα)

Κοινοποίησέ το :



ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ 54-64
Διαιτητές : Γαρίνη Πέππας Δ.
Δεκάλεπτα : 13-10, 30-24, 43-42, 54-64
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. (Αράπης, Βαννού):  Ρώκα 1, Λιβανού , Βροχίδου 10(3) , Οικονομάκη Κλ. 10,  Οικονομάκη Ζ. 1, Μάλαμα 12(1) ,Καψοκόλη 10, Κουταλιανού 6,  Οικονομοπούλου 4
ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ (Χλιαουτάκης):  Αρχοντάκη 8 , Δροσωτάκη 12 , Σπύρη , Λαζάρου 13 , Κουτσοδήμου , Γουλουμή 8, Πούλη 13(1), Ιωαννίδου,  Τσελεπίδου 10

ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ – ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ  33-35
Διαιτητές: Στουραίτη Πλαχούρας
Δεκάλεπτα : 11-09, 22-13, 27-25, 33-35
ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ (Ποτόσογλου, Λορέντζος ): Γκοτσούλια 3(1) Μπακομήτρου Ουρ,. Μπακομήτρου Μ. 3(1) , Παπασωτηρίου 15 , Λούβαρη , Κλήμη , Μπόγρη , Τζουρά , Βασιλακοπούλου 6(1) , Στουραίτη , Σοφιανού
ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ( Ζαβαντής): Πετροπούλου 5(1) Μπεθάνη 3, Τσίρμπα 12 , Κοτσώνη , Γιαννικάκη 3, Κοκκινιώτη , Τζαβαρή , Ρούτη 4, Λιάσκου 5, Παπανικολάου

ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. -ΑΟΝΑ 66-78
Διαιτητές: Πέππας Δ., Αίβαλιώτης
Δεκάλεπτα : 15-11, 23-35 , 38-45, 66-78
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. (Φουντής , Κουκιάς) Καρακιούση 8(2) Πύρρου 2, Κεφαλά , Κούκη 10(3) , Λούκου 11(1) Πιτσάκη 26(3) , Ραφελέτου 3, Δαρζέντα 6
ΑΟΝΑ (Χρυσοβελίδης , Νικάκης) : Γκιουρτσίδου , Παναγιωτονάκου 12(2) Ζαχαροπούλου 2, Καλογεροπούλου 15 Παπακωνσταντίνου Α. 12, Χατζόγλου 17(1) Λύρου 20(1)

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 72-42
Διαιτητές : Μαυρέλης Χρόνης
Δεκάλεπτα : 24-12, 39-30, 54-36, 72-42
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (καραγάνης) Μπαρμαπλιά  10, Χατζή 2, Σωτηρίου 2, Μοσχονά 3, Καλογεράκου 4, Τσαχάλη 9(3) , Λαουλάκου 14, Σιτζάνη 4, Ρωκά 2, Τσουμπρή 11(2) Φλεβαράκη 9 , Τζινλή 2
ΠΟΡΦΥΡΑΣ (Δοντάς) Χατζηχαραλαμπίδου 10, Κοντομούς , Γκανά 19, Κίκη , Ρέππα 4, Μούγιου Ξαγοράρη , Λέκα 5(1) ,Ρεβίδη , Μεμίνι 4

ΒΑΡΗ –ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ  46-56
Διαιτητές : Καρύκας , Μανιαδάκης
Δεκάλεπτα :  06-17, 18-29, 34-41, 46-56
ΒΑΡΗ (Κωτσάκη) : Δημοπούλου , Λιόση 8 , Κρίλη 6, Καραμέτου -Κορδάκη. 9,  Δημέλη 4, Βρυώνη , Μέξη 1, Αδαμάκου , Καβαλέγκα 2, Καραμέτου Σ. 4, Πολάλη 2, Νάκου 10(2)
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ Πέππα , Μπόσγανα 12 Μποουντούρη 6(1) Παντελή 3(1) Ολυμπίου 5 Μούτσα 3 Λυμπέρη 4 Τζανέτου Τζαφέστα 2 , Γρηγοροπούλου 4 , Χατζηλεοντή 9, Ρούτση 2

ΦIΛOΘEH MAΓOYΛAΣ - AETOΣ KAΛΛIΘEAΣ 34-54
Διαιτητές : Παπαγεωργίου , Aνδρεόπουλος
 Δεκάλεπτα:10-14, 21-27, 23-35, 34-54
ΦIΛOΘEH MAΓOYΛAΣ (Mέτος Καραπαγιώτη ): Aνδριοπούλου , Tακίδη  Γιουργή , Pαμαντάνη , Mασέλου 19(1), Πέππα 2, Σωτηρίου , Tσαπαρίκου M., Tσαπαρίκου  Γ. 9(1), Παπαστάμου  2, Mυστέκια  Eυαγ., Tρυπιτσίδου  2.

AETOΣ KAΛΛIΘEAΣ ( Mπούτας, Σταυρακόπουλος ): Παίδα 2, Mεσσίνη  2, Mανουρά Χαρά 17, Mανουρά Ελ.  12, Σταμάτη , Kαραγιαννάκη 17(1), Tσιτσιρή  Ξένου 2, Πλιάτσικα , Παπακωνσταντίνου  2.

ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 39-74
Διοαιτητές : Τζίμης Αίβαλιώτης
Δεκάλεπτα: 03-22, 16-43 .26-58, 39-74
ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (Κάριανης): Μοσκόβη , Κουρμπέτη 4, Αυγουστόγλου 8, Τσοπανέλη , Δρένη 3, Μαρμαρινού 14, Μεγαλούδη 5, Μπρονισέφσκα 2 Ζήκα 3

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλαδούχος Κλαδούχου) ΚΛαρπαθιωτ’ακη 8(2) Κομσή 12(4) Παντελακάκη 5 Ριζογιάννη 6 Μανιάτη 4, Γρυλλάκη 10(1) Μπαξεβάνη 6 , Πονομαρένκο 4, αγγελοπούλου 5(1) Μαρσίντα 14(4) Χατζηδιάκου 

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right