menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  21.2.17

Το πρόγραμμα αγώνων της Τρίτης ⏰ (21.02.2017)

Κοινοποίησέ το :


ΤΡΙΤΗ 21.02.17

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Π Α ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΔΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε Α ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Π Α ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι. ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΑΝΔ ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΟΝΑ Π Α ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΑΝΔ ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΒΑΡΗ Ε Α ΚΟΛΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΜΙΛΩΝΑΣ Π Α ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Α ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΦΡ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π Α ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Ε Α ΠΟΝΤΑΣ ΜΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΙΛΩΝΑΣ Ε Α ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΜΑΥΡΕΠΗΣ 
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε Α ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ
------------------------------------------------------------------------------------------

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Π ΜΕΛΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΖΑΝΗ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Ε ΜΕΛΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΖΑΝΗ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.Σ Μ Π ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ 
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Π ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΡΙΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΙΧΑΣ Α
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Ε ΧΡΟΝΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΆΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 

Γ ΠΑΙΔΩΝ 
ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ 20.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ


Γ ΕΦΗΒΩΝ 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΙ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΕΡΑ ΤΖΙΜΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΤΟΒΗΛ 


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΑΟΝΑ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 

Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right