menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  22.1.17

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ ⏰ ( ΚΥΡΙΑΚΗ 22.01.17)

Κοινοποίησέ το :



ΚΥΡΙΑΚΗ 22.01.17
ΓΥΝΑΙΚΕΣ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΗΣΑΙΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ   ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΓΑΡΙΝΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.15 ΒΑΡΗ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΑΥΙΔ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΟΝΑ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΑΥΡΟΝΩΛΑΚΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 17.00 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΦΙΛΙΠΠΟΥ   ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ 
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ.-ΜΟΣΧ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΙΚΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ. ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Π ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΛΕΚΟΥ 
ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΑΟΝΑ Ε ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ 
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Ε ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Ε ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α 
Π-Ε Γ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 20.40 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΙΙ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 14.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 15.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΑΖΙΡΗ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 17.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΕΡΑΜΑ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΚΚΝΑ 
ΚΛ. ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΑΟΝΑ  ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ , ΣΥΚΚΝΑ 

ΠΡΟΜΙΝΙ 
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΝΑΖΙΡΗ 
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.00 ΑΟΝΑ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ(ΚΟΥΜ) 11.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ 
ΑΝ ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΤΥΡΕΑΣ 12.30 ΠΕΡΑ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 09.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ 
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 09.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 09.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΟΛΛΑΚΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΩΡΦ 13.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ  ΜΗΝ ΕΛ 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 10.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 09.30 ΠΕΡΑΜΑ/ΕΡΜΗΣ -ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 


ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.30 ΑΟΝΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 09.15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΙΚΑΡΟΣ ΓΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΟΛΛΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ 
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 14.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 17.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ 
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 14.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
6ολ ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ Μ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ 

Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right