menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  28.12.16 από isaak

Οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΠΕΜΠΤΗ 28.12.16 έως ΠΕΜΠΤΗ 05/01/17

Κοινοποίησέ το :


Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από  ΠΕΜΠΤΗ 29.12.16  έως ΠΕΜΠΤΗ  05/01/17. 



Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, αποφάσισαν ΟΜΟΦΩΝΑ να έλθουν σε συμφωνία με την Ομάδα Αντιμετώπισης Επειγόντων Περιστατικών EMERGENCY MEDICAL GROUP SERVICES – HPS GROUP για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2016-2017 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό.

Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.

Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.
ΠΕΜΠΤΗ 29.12.16
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑΣ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΜΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ

ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

2Η ΜΕΡΑ 
ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ TOYΡNOYA BOYΛΑΣ ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΛΕΚΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 18.00 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ ΜΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΛΕΚΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30.12.16
3Η ΜΕΡΑ
ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ TOYΡNOYA BOYΛΑΣ ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 12.30 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 14.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΙΧΑΣ Α

ΤΡΙΤΗ 03.01.17
ΠΑΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ. 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΕΠΗΣ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ .  ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

ΤΕΤΑΡΤΗ 04.01.17
ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α΄ΟΜ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.   ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β ΟΜ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.  ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΑΝ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν.Σ Μ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΟΥ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 21.15 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΠΡΟΦΗΤΗ 21.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ


ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤΑΚ 19.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν.Σ Μ. -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 15.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ - ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΥΠΟΛ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ -ΚΟΜ. ΤΣΙΟΤΡΑΣ - ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ

ΠΕΜΠΤΗ 05.01.17
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
1o ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΑΟΝΑ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.00 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΓΡΙΒΑ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΟΥΝΟΙΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΣΑΤΣΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΦΡ.  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΠΡΕΚΑΣ 
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  21.45 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΠΑΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΥΠΟΛ ΜΠΟΥΚΑΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΣΑΡΑΝΤΟΥ - ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑΣ ΚΟΥΡΤΗ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 22.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ.  ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗ

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ (ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ)
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ. ΓΑΡΙΝΗ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ -  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ-  ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΡΑΠΤΗ  

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right