menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  17.12.16 από ESKA NA

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ ⏰ (Σαββάτου 17.12.2016) με αγώνες ΠΑΙΔΩΝ, ΕΦΗΒΩΝ (Β - Γ) και ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α - Β), ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ , ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ





ΣΑΒΒΑΤΟ 17.12.16

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 20.00 ΑΟΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΛΑΚΗ ΜΗΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΓΚΟΛΦ ΤΥΡΕΑΣ 18.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 15.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 
ΑΝ ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 11.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΔΗΜ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 14.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΧΡΟΝΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ (ΧΡΥΣ Κ ΤΡΑΠ) 12.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΒΑΡΗ ΗΣΑΙΟΓΛΟΥ  ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 17.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΚΛ 18.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΧΑΤΖΗΣ Γ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 14.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΣΙΜΑ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 20.00 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ ΧΡΟΝΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 
ΑΝ ΣΚΡΑ 17.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 18.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 15.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 17.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 17.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΟΛΛΑΚΗ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΝΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΑΚΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 10.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΟΝΑ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 10.30 ΒΑΡΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΧΡΟΝΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 09.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 10.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 10.15 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 09.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΜΙΛΩΝΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 15.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΛΈΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 10.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.45 ΠΕΡΑ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 12.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ. ΟΔ. ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 10.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΜΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΟΔ. ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 11.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΜΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΓΑΡΙΝΗ  ΤΖΙΜΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΠΟΛΙΤΗΣ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 12.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ  ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 19.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΟΝΑ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗ
 
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 18.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΛΕΚΟΥ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 13.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.30 ΒΑΡΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΜΙΧΑΣ Α
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 18.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 10.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
 
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ 
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.30 ΕΝ. Ν ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Π ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛ 18.15 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ Π ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 15.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ. Π ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΛΕΚΟΥ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 16.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Ε ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΛΕΚΟΥ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. Π ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΙ Π ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 13.30 ΠΕΡΑ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Π ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Π ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 16.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Ε ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ

Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right