menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  17.12.16 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ( Αναλυτικά οι πόντοι - φύλλα αγώνα)

Κοινοποίησέ το :
ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 54-49
Διαιτητές :  Μαυρέλης Γερουλάνος
Δεκάλεπτα :  16-05, 31-16, 44-27, 54-49
ΕΝ.ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Τσιρωνιάν, Αμπατζής): Τσάβαλος , Καβελάρης , Ασημακόπουλος 7(1), Μπακούρος 13(3), Πίτσας 3(1), Γεωργιάδης 2, , Καρτάλος 12(1) ,Καλούδης 15, Πέτρου,Αλλά  Αποστολίδης 2, Μελκονιάν
ATPOMHTOΣ ΠΕΙΡ. (Σολωμός, Νικολαίδης) :  Mίζης ,  Kραβαρίτης  23,  Tαρανάς10,   Λεφακίνης , Eμμανουηλίδης 2, Κρεμαστούλης 3(1), Χουσεϊν   , Αγρίμης  ,  Μηνόγιαννης  2, Αβραμάκης , Aποστόλου , Δανιάς 9
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ -ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 57-69
Διαιτητές : Δελαγραμμάτικας , Τζίμης
Δεκάλεπτα : 17-28, 36-39, 49-48, 57-69
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ (Παγώνης , Νικολαίδης): Παπαδάτος Π. 5(1) , Πανάγος , Κουτσαύτης 9(2),Μαρκοζάνης 9, Ασπράς  Βόμβας 5, Μουργκέλης 3(1) , Αναστασόπουλος 6 , Βατίστας , Κοιλάκος , Παπαδάτος Σ. 20 

ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (Παπαδόπουλος): Ίσσαρης, , Δασκαλούδης 8, Πλατσικούδης 20(2), Καρτζόγλου 3, Παππάς , Ντακούλιας 15(2), Βελισσαράκος 7 ,Ρουσσόπουλος ,  Λαδάς 14(4) , Φαραντάτος 2, Κοσμίδης , Σπυρίδωνος 
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. -ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. 63-55
Διαιτητές : Χριστοδουλάκης , Καλαντζής 
Δεκάλεπτα : 14-10, 28-23, 44-39, 63-55
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ.  (Κουκιάς): Αντιπάτης 8(1) , Μπακάλης 3(1), Σέργης 3(1) , Τσίτος ,  Κουτσουμπάκος 9, Ρίπης 8 , Στεφανής 4, Κωνσταντόπουλος 20 , Αντωνόπουλος , Ρενιέρης 8(2) , Γεώργαρος

ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Αδάμ , Μαγουλάς) : Φύτρος 7(1), Λόης 2, Τσεπαπαδάκης 10(2), Μωυσίδης 14(3) , Βλάχος ,  Διαμαντής 4, Μακρυγιάννης 7(2) , Παππάς 5(1), Κανίνης 4, Μενιουδάκης 2, Κάκαλης , Ρόζος 
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 52-45
Διαιτητές : Σταγιάνος , Παπαγεωργίου
Δεκάλεπτα : 12-06, 27-23, 41-35, 52-45
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος , Μπούτας) Μυλωνάς 10 , Κοζομπόλης 9 Τάγκας 1, Νατσίδης ,Βασδέκης,  Καραϊσκάκης Μ. , Καμαριώτης 4, Παντελιάδης 20 ,  Κυπριτίδης 2, Καραϊσκάκης Ε. 6(2) , Φιλίππου , Παναγόπουλος
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ( Σκουζής): Διγενής, Κυριακού  9(1), Κασκάνης 7(1), Αθανασιάδης , Καλούδης , Ελμάσογλου 2,  Χατζηλευθερίου 4, Βάγιας 4, Σίνας 5(1), Κοτζαγεωργιου 14, Μηλιός , Παπαματθαίου 
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ –ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 50-42
Διαιτητές : Μαραμής , Φλώρος
Δεκάλεπτα : 11-18, 22-28, 35-39, 50-42
 HΛEKTPOYΠOΛH (Γκόρος): Mπούτος  18, Κουτρόπουλος  3, Φειδάς  3, Χατζηγώγος 2, Κουνενής  11,  Kασβής 2,  Πετς 2,  Mπάκας  7,  Kατσίμπρας 2

ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Ξαγοράρης Οικονόμου):  Σταυρίδης 7 , Βασιλάτος 3 , Νινόπουλος  3, Ρόβης 4, Σκαρίμπας 4, Σπονδυλίδης 2, Πομώνης 6, Πιτυκάκης 2,  Παπαδημητρίου 9, Γκίνης 2
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ 60-36 
Διαιτητές : Παπαφωτίου , Αχιλλέως
Δεκάλεπτα : 13-09, 30-18, 39-32, 60-36
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Γκονουλού , Κλάδης): Κλάδης Αν. 8(2) , , Μωραίτης 6,  Σέϊφερ 6(1) , Αρφαριώτης 13(3) , Φιλιππάκης , Γουβιάς 7, Παπανικολάου Γ. 5(1) , Κάππος 6 ,  Παναγόπουλος 2 , Ζούπας Αν. Ζούπας Αλ. 1, Μπαλτούκας 6

ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ (Κεφαλίδης): Γλαράκης 4 , Παρηγόρης 6(1) Γεωργακίου 1, Παναγιωτόπουλος 3(1), Σουρούφης ,  Αρβανίτης 5, Μπαμπάκος 13 ,Λάσκαρης ,  Κάτσικας , Απαλίδης 2, Κουτσουβέρης  Μπέλλος 2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ - ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 71-55
Διαιτητές: Μέλης Κουράντης
Δεκάλεπτα : 19-10, 36-28, 58-34, 71-55
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης, Λιβάνιος): Παπαϊωάννου 2, Στεφάνου 20(5) , Λάσκος 15(1) , Νερούτσος Παραλής , Παππάς , Καρράς 13(1) , Λιαδάκης 6 , Ταραμπόλας 2, Λιάσκος 1, Δημητρόπουλος 
Ο.Κ.Ε. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ(Ζαβαντής, Παπανικολάου ):   Λιώρης 6(2), Μαρούγκας , Αντωνάρας 8, Γουναράς 4, Μπισδάκης , Αρβανίτης 3(1) , Δούκας 7(1) , Δασκαλάκης 6(1), Πατσανάς , Λιούλης 11(2) , Κουρίλας 6, Κωνσταντώνης 

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right