menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  11.12.16

Το πρόγραμμα αγώνων ΕΣΚΑΝΑ της Κυριακής (11.12.2016) ⏰ με αγώνες Δ Ανδρών, Α Γυναικών, Α, Β,Γ Παίδων - Εφήβων, Προμίνι




ΚΥΡΙΑΚΗ 11.12.16

ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ ΓΛΥΦ 10.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΝΑΚΟΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ. ΝΕΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΑΟΝΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 10.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΣ Α
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΕΡΑ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΊΤΗΣ ΠΡΕΚΑΣ 
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 13.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 09.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΜΑΙΜΟΥ ΠΑΛΛΑΣ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 11.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΜΑΙΜΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 10.45 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 10.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  Ε.Φ.ΠΕΙΡ.   Β ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 11.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΑΛΙ  ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜ 09.00 ΠΕΡΑΜΑ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ 

ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΑ 
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 08.00 ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 08.00 ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 16.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 12.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΖΑΝΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (ΓΟΥΒΑ) 17.00 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΒΑΡΗ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ

Α΄ΠΑΙΔΩΝ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΜΕΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΜΙΧΑΣ Γ 

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β΄
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 19.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΥΦ Β Π ΓΑΡΙΝΗ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Β Π ΜΕΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. Β Π ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ.  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Β Ε ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Β Ε ΤΖΙΜΗΣ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α 


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ΄
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ. ΕΝ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ Γ Π ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Γ Π ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ 
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 13.00 ΑΝ Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ Γ Π ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΙ ΡΕΝΤΗ Γ Π ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Γ Π ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Γ Π ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΙΑΚΑ ΜΗΝΑΣ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Γ Ε ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΙΑΚΑ ΜΗΝΑΣ 
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ Γ Ε ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑ 17.30 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ Γ Ε ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.  Γ Ε ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛ.  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΦΑΣΟΥΛΗΣ 
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Γ Ε ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 14.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚ. Γ Ε ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ 
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.15 ΠΕΡΑ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Γ Ε ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΑΛΙ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Γ Ε ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 14.15 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ Γ Ε ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Γ Π ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΣΑΛΠΑ 
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 19.45 ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Γ Ε  ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠΑΔ. 20.40 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΙΙ -ΣΑΡΞ  Γ. Π. ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 
ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ . ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Γ. Π. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 16.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Γ. Π. ΤΖΙΜΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 


Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right