menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  11.12.16 από isaak

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Αναλυτικά οι πόντοι - φύλλα αγώνα)

Κοινοποίησέ το :

ΑΟΝΑ –ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 76-21
Διαιτητές Τζίμης Καρούντζος
Δεκάλεπτα : 1704, 38-10, 55-17 , 76-21
ΑΟΝΑ (Χρυσοβελίδης Νικάκης): Κιουρτσίδου 4, Παναγιωτονάκου9(1) Ζαχαροπούλου 6 , Ναβάρο 6 , Καλογεροπούλου 10 , Παπακωνσταντίνου α. 6, Ψυλλάκη 2 , Χατζόγλου 4, Λύρου 12(2) ,Κιπ  7, Αργυροπούλου 5(1) , Αντωνιουδάκη 5
ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (Κάργιαννης) : Μοσκόβη , Πολυζώτη 4, Κουρμπέτη 3, Τζώνη , Τσοπανέλη , Δρένη 1, Μαρμαρινού 4 , Αυγουστόγλου , Μαλτεζάνου 9 , Δρόσου , Ζήκα 

ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 34-46
Διαιτητές Γερουλάνος, Πέππας
Δεκάλεπτα 10-18, 17-33, 23-39, 34-46
ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ (Μέτος , Καραπαναγιώτη) :Ανδριοπούλου 1, Ζωγράφου , Τακίδη 3, Καματερού 4, Ραμαντάνη 8 , Μασέλου 11, Σωτηρίου , Τσαπαρίκου Μ. , Τσαπαρίκου Γ. 2, Παπαστάμου 2,Μυστέκια , Τριπτσίδου 3(1)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Καραγάνης) Ρωκά Καλογεράκου , Σωτηρίου 4(1) Μπαρμπαλιά 4, Χατζή 4, Τσαχάλη 12(2) , Λαουλάκου 2, Σιτζάνη 4, Καρρά 6 Τσουμπρή 5 Φλεβαράκη 2, Τζινλή 3


AETOΣ KAΛΛIΘEAΣ - MANΔPA: 54-33
Διαιτητές : Παπαγεωργίου  Kαρύκας
Δεκάλεπτα : 22-08, 30-17, 41-23, 54-33
AETOΣ KAΛΛIΘEAΣ ( Mπούτας , Σταυρακόπουλος ): Παίδα 2, Mεσσίνη  5(1), Πίκουλα  4, Δάνδολα 2, Mανουρά  X.  5, Mανουρά Ελ. 15, Σταμάτη , Kαραγιαννάκη 14(1), Παπακωνσταντίνου 2, Γεωργίου 3(1), Πλιάτσικα , Ξένου 2.
MANΔPA ΓAΣ (Zαβαντής , Tούτης ): Πετροπούλου  7, Kαμπόλη 7(1), Mπεθάνη  7(2), Tσίρμπα 5, Kοτσώνη  2, Γιαννικάκη , Tζαβαρή 3(1), Aκρίβου , Λιάσκου  2, Tούτη .

ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. – ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ  56-51
Διαιτητές ; Κουράντης , Νικολοπούλου
Δεκάλεπτα : 13-08, 29-20, 45-38, 56-51
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. (Φουντής, Κουκιάς ) Πύρου 6 Πιτσάκη 25(3), Ραφελέτου 7(2) Κολοβού 7(1) ,Καρακούση 2, Λούκου 2, Αδάμ ,Βουδούρη , Δαρζέντα 7
ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ (Ποτόσογλου, Λορέντζος ): Μπόγρη Μ. 9 , Παπασωτηρίου 15(1) , Οκτεμπόρ 25 , Μπακομήτρου Ηρ. 2, Μπακομήτρου Ρ. , Λούβαρη , Τζουρά ,  Κλήμη
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. – ΒΑΡΗ 64-37
Διαιτητές : Τσαλίκης , Ησαϊογλου
Δεκάλεπτα: 13-12, 32-21 , 50-29, 64-37
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. (Αράπης , Βαννού) Ρώκα 7(1) Βροχίδου 3, Ρούτση 8, Μάλαμα 7(1) ,   Καρέλα 2, Καψοκόλη 11, Κουταλιανού 8 , Οικονομάκη Κλ. 8 , Οικονομοπούλου 2, Τσιρλιγκάνη , Οικονομάκη Ζ. 8
ΒΑΡΗ (Κωτσάκη): Λιόση 8 , Κρίλη 2, Τσιλιγγίρη 1, Δημέλη 10, Καρυδάκη 2, Καβαλέγκα , Καραμέτου Χ. 2, Καραμέτου Σ. 7 Νάκου 5(1) 


ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ 52-20
Διαιτητές : Αρφαρά, Νάκος
Δεκάλεπτα :11-6, 27-8, 43-14, 52-20
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ ( Χλιαουτάκης): Τσελεπίδου 2, Κουτσοδήμου 2, Σπύρη 4, Ζεβαχιργιάν, Δροσωτάκη 2, Αρχοντάκη 10, Καλοβυρνά, Γουλουμή 4, Πούλη 8(1), Ιωαννίδου 4(1), Γιαννοπούλου 16(1).
ΠΟΡΦΥΡΑΣ ( Δοντάς): Κοτσάνη 10, Χατζηχαραλαμπίδου, Ανβάρ, Γκανή 3, Κίκη, Ρέππα 1, Μούγιου, Ξαγοράρη, Αγγελετάκη, Λέκα 2, Χάλαρη, Μεμίνι 4.



ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡ. –ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  47-97
Διαιτητές: Ζαχαρόπουλος , Ανδρεόπουλος
Δεκάλεπτα : 09-22, 22-43, 32-70, 47-97
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡ. (Αράπης, Βαννού): Μεγαλούδη 4, Γουργιωτοπούλου , Παντελή 6, Πέππα, Γρηγοροπούλου 4, Καραπατάκη Ντούλα Παπαδάκη Ευαγγελίτση 8 Μούτσα 3, Μποσγανά 22(1) , Παγώνη
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλαδούχος , Κλαδούχου): Καρπαθιωτάκη 15, Κοσμή 3, Ριζογιάννη 12(2) , Γρυλλάκη 16(2) , Μπαξεβάνη 8, Πονομαρένκο 6 , Αγγελοπούλου 8 Μαρσίντα 29(5) 

Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right