menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  7.12.16 από isaak

📆 Οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΠΕΜΠΤΗ 08.12.16 έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/12/16

Κοινοποίησέ το :



Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από  ΠΕΜΠΤΗ  08.12.16  έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/12/16. 

Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, αποφάσισαν ΟΜΟΦΩΝΑ να έλθουν σε συμφωνία με την Ομάδα Αντιμετώπισης Επειγόντων Περιστατικών EMERGENCY MEDICAL GROUP SERVICES – HPS GROUP για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2016-2017 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό.

Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.

Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.
ΠΕΜΠΤΗ 08.12.16
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΠΡΕΚΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟΝΑ ΓΡΙΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛ ΕΝ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΘΕΟΜ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΦΩΤΙΟΥ  ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΕΡ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΆΚΗΣ ΤΟΒΗΛ ΄ΜΟΥΛΤΣΗ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΓΑΡΙΝΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 22.00 ΑΟΝΑ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09.12.16
Γ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΖΙΑΚΑ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΜΠΟΥΚΑΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΠΤΗ
ΚΛ.ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.00 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΜΕΛΗΣ  ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΠΑΛΛΑΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ  ΑΧΙΛΛΕΩΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΓΑΡιΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. -ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΑΡΑΜΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΣΕΔΚΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 10.12.16
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΕΡΜΙΔΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 09.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 09.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 11.00 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΒΑΡΗ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 12.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 10.45 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 12.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 09.30 ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΤΕΛΆΜΩΝΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 11.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ 11.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΡΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΕΡΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΛ. ΑΝ. ΑΓ. ΔΗΜ ΘΕΟΜ 13.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 09.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 12.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΧΡΟΝΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 21.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΡΦΑΡΑ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΟΝΑ ΓΑΡΙΝΗ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 15.00 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 18.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΎΦ ΕΣΠΕΡΟΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ.
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 10.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΑΡΗ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ.  ΣΕΦ Β 09.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 19.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΚΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΛΕΚΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΓΑΡΙΝΗ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π Β ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.30 ΒΑΡΗ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Π Β ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Ε Β ΚΑΡΥΚΑΣ  ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟ 20.15 ΑΟΝΑ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Ε Β ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΠΕΡΑΜΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Π Γ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΔΕΥΤΙΚΗ Π Γ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΛΕΚΟΥ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Π Γ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ Π Γ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΑΝ . Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ ΠΕΙΡ. 11.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Π Γ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ε Γ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. -ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Ε Γ ΠΟΛΛΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ ΤΖΙΜΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 12.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΜΕΛΗΣ ΜΗΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 18.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΜΗΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΣΙΜΑ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ (ΚΟΥΜΟΥΝΔ) 14.45 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.30 ΒΑΡΗ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΑΡΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.15 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 14.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛ 14.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 17.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 16.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΛΛΑΚΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 11.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 11.12.16
ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ ΓΛΥΦ 10.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΝΑΚΟΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ. ΝΕΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΑΟΝΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 10.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΣ Α
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΕΡΑ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΊΤΗΣ ΠΡΕΚΑΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 13.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 09.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΜΑΙΜΟΥ ΠΑΛΛΑΣ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 11.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΜΑΙΜΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 10.45 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 10.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  Ε.Φ.ΠΕΙΡ.   Β ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 11.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΑΛΙ  ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜ 09.00 ΠΕΡΑΜΑ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ

ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΑ 
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 08.00 ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 08.00 ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 16.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 12.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΖΑΝΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (ΓΟΥΒΑ) 17.00 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΒΑΡΗ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
Α΄ΠΑΙΔΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΜΕΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΜΙΧΑΣ Γ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β΄
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 19.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Β Π ΓΑΡΙΝΗ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Β Π ΜΕΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. Β Π ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ.  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Β Ε ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Β Ε ΤΖΙΜΗΣ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ΄
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ. ΕΝ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ Γ Π ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Γ Π ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 13.00 ΑΝ Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ Γ Π ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΙ ΡΕΝΤΗ Γ Π ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Γ Π ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Γ Π ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΙΑΚΑ ΜΗΝΑΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Γ Ε ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΙΑΚΑ ΜΗΝΑΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ Γ Ε ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑ 17.30 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ Γ Ε ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.  Γ Ε ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛ.  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΦΑΣΟΥΛΗΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Γ Ε ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 14.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚ. Γ Ε ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.15 ΠΕΡΑ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Γ Ε ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΑΛΙ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Γ Ε ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 14.15 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ Γ Ε ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Γ Π ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 19.45 ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Γ Ε  ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠΑΔ. 20.40 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΙΙ -ΣΑΡΞ  Γ. Π. ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 
ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ . ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Γ. Π. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 16.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Γ. Π. ΤΖΙΜΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 

ΔΕΥΤΕΡΑ 12.12.16

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΓΡΙΒΑ ΛΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΤΕΡΖΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΤΣΑΤΣΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 22.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ  Φ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.45 ΠΕΡΑΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΚΟΛΛΙΑΣ ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΣΑΛΠΑ ΤΟΒΗΛ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΣΚΟΥΤΑΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΠΛΙΑΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ- ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ.- ΜΟΣΧ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΚΟΥΡΤΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ

ΤΡΙΤΗ 13.12.16
Α΄ ΠΑΙΔΩΝ -Α ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π ΚΟΛΛΙΑΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Π ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΕΡ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΑΡΓΥΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π ΓΚΑΝΗΣ Α. ΑΓΓΕΛΗΣ ΦΡ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΙΑΚΑ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π ΠΕΤΡΟΥ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Ε ΟΡΦΑΝΟΣ Ι. ΔΑΒΙΔΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΣ ΔΡΠΑΕΤΣΩΝΑΣ Π ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Β ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ ΜΗΝΑΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. Ε ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ ΜΗΝΑΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Ε ΦΑΣΟΛΗΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε ΤΣΑΤΣΗΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΕΚΑΣ ΝΑΖΙΡΗ


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Β Π ΤΖΙΜΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Β Ε ΤΖΙΜΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΡΑΠΤΗ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 20.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Β Π ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Β Ε ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ΄
KΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Γ Π ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ (ΜΕΓΙΣΤΗΣ) 20.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΙ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Γ Π ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΊΑ 20.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Γ Π ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 19.30 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΤΑΤΑΥΛΑ Γ Π ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ 20.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Γ Π ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Γ Ε ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ
ΑΝ ΑΓ ΠΑΡ ΕΛΛΗΝΙΚ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΙ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Γ Ε ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ. ΒΑΡΗΣ ΜΟΥΤΟΥΣΗ 1 20.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ  ΣΥΔΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 
ΑΝ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ. ΣΥΔΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 14.12.16

Α ΟΜ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΑΟΝΑ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
Β΄ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΑΝ ΔΗΜ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ TΣAΛIKHΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΛΛΑΣ

ΠΕΜΠΤΗ 15.12.16
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.00 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΘΕΟΜ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΛΙΟΥΓΚΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΠΡΕΚΑΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΣΑΛΠΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΚΟΥΛΗΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ

ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 20.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16.12.16
Γ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΕΡ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΟΥΛΊΑΓΜΕΝΗ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 22.00 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΜΑΡΑΜΗΣ ΦΛΩΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ



Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right