menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  27.11.16

⏰ Το πρόγραμμα της Κυριακής (27.11.2016) με αγώνες Δ Ανδρών, Α Γυναικών, Α, Β,Γ Παίδων - Εφήβων, Παμπαίδων, Προμίνι




ΚΥΡΙΑΚΗ 27-11-16


ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ  ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ


ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 10.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α


ΑΝ ΓΛΥΦ ΤΥΡΕΑΣ 10.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ ΝΑΚΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ 


ΑΝ ΠΕΡΑ 12.00 ΠΕΡΑ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΕΡΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ


ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 10.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΣΑΛΠΑ


ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 09.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ


ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 11.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΧΡΟΝΗΣ  ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ 


ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ  12.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ


ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜ 09.00 ΠΕΡΑΜΑ ΕΝ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ


ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 11.00 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ


ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 10.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΕΠΠΑΣ Γ. ΧΑΪΜΑΛΑΣ 



ΓΥΝΑΙΚΕΣ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ 


ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 


ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 16.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ   ΜΑΙΜΟΥ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 


ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΝΑΚΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ 


2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 17.00 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ


ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ


ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.30 ΒΑΡΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΝΑΖΙΡΗ 



Α΄ ΠΑΙΔΩΝ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 



Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 13.00 ΑΝ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Δ ΑΝΔ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ


Β΄ΠΑΙΔΩΝ ΕΦΗΒΩΝ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 12.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Π Β ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 


ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 20.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Π Β ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ 


ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Ε Β ΓΑΡΙΝΗ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΑΛΛΑΣ 


ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Ε Β ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ 


ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΟΝΑ Ε Β ΤΖΙΜΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ 


ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 12.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Π Γ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 


ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΕΡΑΜΑ Π Γ ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ 


ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ Π Γ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ 


ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΝ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡ Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΦΑΣΟΥΛΗΣ 


1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π Γ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ 


1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Ε Γ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ 


2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Π Γ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ 


ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΙ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Π Γ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΚΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ 


ΠΑΛ. ΚΛ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΑΤΑΥΛΑ Π Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΙΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 


ΠΑΛ. ΚΛ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΡΑΧΩΝΕΣ Ε Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΙΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 


ΚΛ ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ ΠΕΡΑ Π Γ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΜΗΝΑ ΕΛ 


ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 17.30 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ Ε Γ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΣΙΑΡΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ 


ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Ε Γ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ 


ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Ε Γ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ 


ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΠΕΡΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Ε Γ ΓΑΡΙΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΖΑΝΑ 


ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΑΤΑΥΛΑ Ε Γ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 


ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ Ε Γ ΜΑΙΜΟΥ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ 


ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑIΑΣ 12.00 XAN NIKAIAΣ ΓΣ ΜΕΓΑΡΑ ΠΑΜΠ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ IATΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣYKKNA 

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right