menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  27.11.16 από isaak

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Αναλυτικά οι πόντοι - φύλλα αγώνα)

Κοινοποίησέ το :
ΦΙΛΟΘΕΗ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 58-34
Δεκάλεπτα ; 12-08, 26-10, 46-21, 58-34
Διαιτητές : Πέππας ,Δ.,  Πέππας Γ
ΦΙΛΟΘΕΗ (Μέτος , Καραπαναγιώτη) ΝΑνδριοπούλου , Γιούργη Ε. 2, Τακίδη 3, Ζωγράφου 2, Ραμναβτνάνη 21(4) Μασέλου 14, Σωτηρίου , Τσαπαρίκου Μ. Τσαπαρίκου Γ. 7 Παπας΄τάμπου 6 Γιούργη Ολ. Μπάρδη 3(1)
ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (Κάργιαννης, Δαλακούρας): Μοσκόβη  , Πολυζώτη 3(1) , Κουρμπέτη 10, Μεγαλούδη 2, Σδρένη 4, Μαρμαρινού 7 , Μαλτεζάνου, Αυγουστόγλου 6 , Δρόσου , Ζήκα 2 

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ 68-45
Διαιτητές : Koυράντης , Μανιαδάκης
Δεκάλπετα : 15-04, 37-18, 54-28, 68-45
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. (Αράπης Βαννού) : Ρωκά 5, Βροχίδου 2, Ρούτση 12 , Μάλαμα 2, Καρέλα 6, Καψοκόλη 10, Κουταλιανού 21, Οικονομοπούλου 10(2) , Τσρλιγγάνη
ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ (Ποτόσογλου, Λορέντζος):  Γκοτσούλια , Μπακομήτρου Ηρ. , Μπακομήτρου Ουρ. , Μπόγρη Μ. 5, Παπασωτηρίου 14(2),Κλήμη , Λούβαρη , Βασιλακοπούλου 8(1) , Ουκτεμπόρ 18 , Σοφιανού

ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. -ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ 42-49
Δεκάλεπτα : 16-11, 28-20, 37-31 , 42-49
Διαιτητές: Κοκόσης Ζαχαρόπουλος
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. (Φουντής) Καρακούση , Πύρρου 7, Κούκη 2, Βουδούρη , Κολοβού 13(2) , Λούκου 6 , Πιτσάκη 14, Ραφελέτου , Αδάμ
ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ (Ζαβαντής): Πετροπούλου 5(1) , Καμπόλη 12(2) , Μπεθάνη 1, Τσίρμπα 12, Κοτσώνη1 2(1) , Γιαννικάκη 2, Μέτα , Τζαβαρή  2, Ρούτη , Λιάσκου , Παπανικολάου 3(1)

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΕΣΚΑΝΑ 60-42
Διαιτητές : Μαίμου , Μπιτέρνας
Δεκάλεπτα : 20-11, 31-23, 40-29, 60-42
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Μπούτας , Σταυρακόπουλος): Παίδα 4, Μεσσίνη , Κοντογιώργου 2, , Ξένου 2, Μανουρά Χ. 3, Μανουρά Ελ.. 18, Σταμάτη 6, Καραγιαννάκη 19 , Παπακωνσταντίνου , Γεωργίου 2, Πλιάτσικα 2, Ρουντάϊ
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΕΣΚΑΝΑ (Αράπης , Βαννού):  Έγγελη 5(1) , Ολυμπίου 4(1) , Παντελή 4, Μεγαλούδη , Κουλούρη 11, Παγώνη , Πέππα , Χαραλαμπίδου 4(1) , Ευαγγελίτση 2, Μούτσα 4, Τζιαφέτα 4, Τζανέτου 4 


ΒΑΡΗ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 36-41
Διαιτητές : Δελαγραμμάτικας  Χρόνης
Δεκάλεπτα : 07-13, 11-21, 21-28, 36-41
ΒΑΡΗ (Κωτσάκη): Νάκου , Λιόση 2, Κρίλη , Αντύπα , Δημέλη 4, Τσιλιγγίρη , Μέξη , Αδαμάκου 1, Μπιλάλη 11(3) , Καραμέτου Ε-Χ. 4, Καραμέτου Σ. 9, Παπαδημητρίου 5

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Καραγάνης): Ρωκά , Καλογεράκου , Σωτηρίου 7 , Μπαρμπαλιά , Τσαχάλη 14(3) Λαουλάκου 2, Σιτζάνη 6 Καρρά 10 , Τσουμπρή 2, Φλεβαράκη , Τζινλή 


ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 50-44
Διαιτητές : Τσαλίκης, Νάκος
Δεκάλεπτα : 10-9, 22-16, 36-31, 50-44
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ (Χλιαουτάκης): Αρχοντάκη 14, Δροσωτάκη 7(1), Λαζάρου 11, Ζεβαχιργιάν, Κουτσοδήμου 2, Καλοβυρνά, Γουλουμή 6, Πούλη 8, Ιωαννίδου, Τσελεπίδου 2.
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ( Κλαδούχος): Καρπαθιωτάκη 9, Κόσμη 10(1), Παντελακάκη 3, Ριζογιάννη, Μανιάτη, Γρυλλάκη 2, Μπαξεβάνη, Πονομαρένκο, Αγγελοπούλου 2, Μαρσίντα 18(4).



ΑΟΝΑ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ 61-38
Διαιτητές : Τζίμης Φιλίππου
Δεκάλεπτα : 20-10, 34-15, 55-24, 61-38
ΑΟΝΑ (Χρυσοβελίδης , Νικάκης) Κιουρτσίδου 2, Παναγιωτονάκου 7 , Ζαχαροπούλου , Ναβάρο , Καλογεροπούλου 16, Αργυροπούλου , Κεχαγιά 4, Χατζόγλου 10, Λύρου 12(2) , Κιπ 2, Καλαϊτζίδου , Παπακωνσταντίνου Α. 8

ΠΟΡΦΥΡΑΣ (Δοντάς) Κοτσάνη 17 , Ρουμελιώτη , Κίκη 2, Γκανά 12, Μούγιου , Χέλμη 2, Ξαγοράρη ,   Αγγελετάκη , Λέκα 4, Χάλαρη 1, Μεμμίνι 

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right