menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  30.10.16

Το πρόγραμμα της Κυριακής (30.10.2016) με αγώνες Α Γυναικών, Δ Ανδρών, Β,Γ Παίδων - Εφήβων


Το πρόγραμμα της Κυριακής (30.10.2016) με αγώνες Α Γυναικών, Δ Ανδρών, Β,Γ Παίδων - Εφήβων


ΚΥΡΙΑΚΗ 30.10.16

ΓΥΝΑΙΚΕΣ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ 
ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ   
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΚΟΥΡΤΗ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.30 ΒΑΡΗ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 
ΤΖΙΜΗΣ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ 
ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΑΙΜΟΥ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ  ΝΤΕΜΕΛΗΣ

2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 17.00 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ 
ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΧΑΙΜΑΛΑΣ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ 

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 
ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΣΙΜΑ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ

ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 12.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 
ΑΡΦΑΡΑ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Ι
ΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ 



ΑΝΔΡΕΣ Δ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 14.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ - ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ 
ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ  ΚΟΥΡΤΗ 



ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΒΑΡΗ 
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ 

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ
 ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ  ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝ ΕΛ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ 

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ (Ε) 
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΆΚΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ  

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΕΘΝΙΚΟΣ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. (Ε) 
ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΑΙΜΟΥ  
 ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ ΤΟΒΗΛ 

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (Ε) 
ΤΖΙΜΗΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ   
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΡΑΠΤΗ  



ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 17.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΓΣ ΜΕΓΑΡΑ Π 
ΦΙΛΙΠΠΟΥ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΤΣΙΑΡΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΡΑΜΑ Π 
ΜΕΛΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΚΟΥ 

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Π 
ΜΕΛΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ  ΛΕΚΟΥ 

ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 13.30 ΑΝ Ν ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. Π 
ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ
 ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ 

2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Π 
ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΛΛΑΣ 

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 19.45 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 
Π ΧΑΤΖΗΣ Γ
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ 

ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΑΤΑΥΛΑ Π 
ΣΙΜΑ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΖΑΝΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 

ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Ε 
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ
 ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΖΑΝΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 

ΚΛ. ΑΝΔ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 14.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Ε 
ΦΙΛΙΠΠΟΥ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΛΑΡΟΖΑ 

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Ε 
ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ 

1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚ. Ε 
ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ 

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Ε 
ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 

ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 19.45 ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ Ε 
ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ 

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 19.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Ε 
ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ 

ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΠΕΡΑ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε 
ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ 

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 14.15 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Ε 
ΤΖΙΜΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right