menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  30.10.16 από isaak

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 4η αγωνιστική (Αναλυτικά οι πόντοι - φύλλα αγώνα)

Κοινοποίησέ το :



ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ – ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 53-37
Διαιτητές : Αρφαρά , Νικολοπούλου
Δεκάλεπτα : 19-18, 35-24, 39-27, 53-37
ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ (Λορέντζος, Τζίτζης) Γκοτσούλια 2, Μπακομήτρου Ηρ. 3, Μπακομήτρουν Ραν. Μπόγρη Μαρ. 12, Παπασωτηρίου 16(1) , Λούβαρη 2, Κλήμη 1, Ουκτεμπόρ 15(1) , Ξυροτύρη 2, Μπόγρη Μαρ. , Τζουρά
ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (Αναστασίου): Μοσχόβη , Πολυζώτη  1, Κουρμπέτη 3, Μεγαλούδη 15(5), Στεντούμη Δρένη , Μαρμαρινού 1, Μαλτεζάνου , Αυγουστόγλου 17(1), Κουντεμάνη , Ζήκα Μανθοπούλου 

ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ 49-57
Διαιτητές : Γερουλάνος Χατζάρας 
Δεκάλεπτα : 10-19, 20-35, 33-43, 49-57
ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ (Μέτος, Καραπαναγιώτη): Ανδριοπούλου3, Καζιάνη , Τακίδη 4, Ζωγράφου , Ραμαντάνη 11(3) Μασέλου 8, Σωτηρίου , Μιχαήλ 7, Τσαπαρίκου 16(1) , Καπάϊ , Μυστέκια , Τριπιτσίδου 
ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ (Χλιαουτάκης): Αρχοντάκη 8, Δροσοτάκη 1, Σπύρη 6, Λαζάρου 17 , Νιάρχου , Ζεβαχιργιάν 4(1) , Καλοβυρνά , Γουλουμή 6 , Κουτσοδήμου , Ιωαννίδου 9(3) , Γιαννοπούλου 6(2) 

ΒΑΡΗ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ  53-44
Διαιτητές : Τζίμης , Κοντομήτρος 
Δεκάλεπτα : 12-08, 29-25 , 44-35 , 53-44
ΒΑΡΗ (Κωτσάκη) :Καβαλέγκα ,Λιόση 1, Κρίλη  4,Μπιλάλη 7, Δημέλη 13, Δημοπούλου 6, Μέξη, Αδαμάκου,Τσιλιγγίρη 9, Καραμέτου Χρ. 9, Καραμέτου Σ.  ,Παπαδημητρίου 4.
ΠΟΡΦΥΡΑΣ (Κοιλάκου):  Κοτσάνη 4, Ρουμελιώτη, Κίκη, Γκάνα 5, Ρεβίδη, Χέλμι- Ρέππα 4, Τσιρωνά 2, Κακουριώτη 7, Αγγελετάκη ,Λέκα 14(2), Ζαμπούνη, Μεμμίνη 8(1)


ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. – ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  44-50
Διαιτητές : Παπαγεωργίου Αϊβαλιώτης
Δεκάλεπτα: 11-14, 20-25, 26-38, 44-50
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. (Κουκιάς , Γιαννικάκης): Καρακούση , Πύρρου 2, Λούκου 4, Κολοβού Κ-Π 13(1) , Κούκη 7(1) , Πιτσάκη 10(2), Ραφελέτου 2, Αδάμ , Δαρζέντα 6
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Μπούτας Σταυρακόπουλος) : Μεσσίνη 5, Παϊδα , Ρουντάϊ Δάνδολα , Μανουρά Χ. 3, Μανουρά Ελ. 23, Σταμάτη 2, Καραγιαννάκη 15(1) , Παπακωνσταντίνου , Γεωργίου 2, Πλιάτσικα , Ξένου 


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ –ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ 60-36
Διαιτητές Δελαγραμμάτικας Καρύκας 
Δεκάλεπτα : 12-05, 25-13, 45-25, 60-36
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Καραγάνης): Μπαρμαπαλιά 4, Καλογεράκου 2, Σωτηρίου 4, Μοσχονά , Χατζή , τσαχάλη 6(2) , Ρωκά 3, Σιτζάνη 14,  Καρρά 4, Τσουμπρή 12(4) Φλεβαράκη 2, Τζινλή 9
ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ (Ζαβαντής Ρούτης) : Αράμπαλη 6 , Πετροπούλου 4(1) , Καμπόλη 8 , Ρούτη , Τσίρμπα 1

 Κοτσώνη 8(2) Γιαννικάκη 2, Μέτα , Τζαβαρή 2, Ακρίβου Λιάσκου Παπανικολάου 5(1) 


ΑΟΝΑ –ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  45-34
Διαιτητές : Σταγιάνος  Σιμά
Δεκάλεπτα:  09-05,  23-17, 29-26, 45-34
ΑΟΝΑ(Χρυσοβελίδης Νικάκης) Κιουρτζίδου 2, Παναγιωτονάκου 13(2) Ζαχαροπούλου Δ. , Ναβάρο , Καλογεροπούλου 6 , Παπακωνσταντίνου Α. 6 Ψυλλάκη2 Χατζόγλου 8(1) Λύρου 8(1)
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλαδούχος Κλαδούχου) Καρπαθιωτάκη 5(1) Κοσμή , Χατζηδιάκου , Ριζογοιάννη , Μανιάτη , Γρυλλάκη 5 , Αγγελοπούλου 2, Μαρσίντα 22(2)


ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ –ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 95-35
Διαιτητές : Μαυρέλης , Μαίμου
Δεκάλεπτα : 14-09, 37-21, 68-27, 95-35
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. (Αράπης): Ρώκα 5, Ρούτση 8, Μάλαμα 13 , Καρέλα 8, Κουταλιανού 18 , Οικονομάκη Κλ. 22, Οικονομοπούλου 4, Οικονομάκη Ζ. 12(1)
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Ράμμος): Φλώκα, Ολυμπίου 6, Μπουντούρη 4, Πέππα 2, Γρηγοροπούλου 3, Μπέκιου , Μποσγανά 13(1) , ¨Εγγελη , Ευαγγελίτση 2, Γουργιωτοπούλου 2, Ρούτση 3, Ντούλα   

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right