menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  15.10.16

Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (15.10.2016) με αγώνες Δ ΑΝΔΡΩΝ, ΠΑΙΔΩΝ, ΕΦΗΒΩΝ (Β - Γ) και ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α - Β)






ΣΑΒΒΑΤΟ 15.10.16

ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Β 
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ Π 
ΜΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ Μ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.30 ΒΑΡΗ -ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π 
ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ 
 ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 19.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ. -ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε 
ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΖΙΜΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΗ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α 

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΡ Α 
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ 

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΟΡ Α 
ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΛΕΚΟΥ

1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΚΟΡ Α 
ΚΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟΝΑ ΚΟΡ Α 
ΑΓΓΕΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ Σ

ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΚΟΡ Α 
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β 
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΒΑΡΗ ΚΟΡ Β1
ΣΙΜΑ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΝΑΖΙΡΗ 

ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 10.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΟΡ Β1 
ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ

ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΚΟΡ Β1 
ΜΕΛΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 19.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΊΑΣ - ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΚΟΡ Β1 
ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ  ΜΟΥΛΤΣΗ

ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ (ΜΕΓΙΣΤΗΣ) 17.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡ Β1 
ΤΣΑΛΙΚΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ

1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣ ΔΑΣΚΑΛ 15.00 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ -ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΚΟΡ Β2 
ΣΕΔΚΑ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ 

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΟΣ ΚΟΡ Β2 
ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ 

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 18.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΟΡ Β2 
ΠΕΠΠΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 

ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.15 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΟΡ Β2 [40-38]
ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ 


ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Γ 
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.30 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Π 
ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΠΕΡΑΜΑ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Π 
ΦΙΛΙΠΠΟΥ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ 

ΑΝ. ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Π
 ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ
 ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ 

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΡΗΣ ΝΙΚ/ Π 
ΜΑΙΜΟΥ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ  ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ

ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΟΣ 13.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Π
 ΚΟΚΟΣΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 

ΝΈΟ Κ. ΒΑΡΗΣ 13.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π 
ΣΙΜΑ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΑΥΡΕΠΗΣ

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Ε 
ΠΕΠΠΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΥΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ


Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ 
ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΧΡΟΝΗΣ
 ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right