menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  15.10.16

Γ ΑΝΔΡΩΝ, 2η αγωνιστική. Αποτελέσματα, επόμενοι αγώνες κι η βαθμολογία

Κοινοποίησέ το :



Γ ΑΝΔΡΩΝ, 2η αγωνιστική. Αποτελέσματα

ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 50 61
Δεκάλεπτα: 17 - 21 ,25-38  , 37-52 ,50-61
Διαιτητές : Μπούκας , Αμπελίδης
ΟΚΕ(Μαρίνος , Ζαβαντής): Λιώρης 7(1) , Μαρούγκας  , Αντωνάρας 13 ,  Πατάλας  1 , Γουναράς , Αρβανίτης  3(1) ,Δούκας  4 , Λινάρδος  1 , Κωνσταντώνης , Λιούλης 12(1) , Πατσάνας 9(1) , Δρούγος 
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (Παπαδόπουλος ):  Στρατίνας 2 , Δασκαλούδης  8(1) , Πλατσικούδης  6 , Καρτζόγλου  10 , Μαρίνος 8 , Ντακούλιας 12(2) , Βελισσαράκος , Παππάς 8 , Λαδάς 5(1) , Ροβελάκης  , Κοσμίδης  , Σπυρίδωνος 2  

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ 53 56
Δεκάλεπτα : 12-11, 29-24, 38-37, 53-56
Διαιτητές : Αντωνίου, Κομιανός
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ¨(Σκουζής): Διγενής 3, Χατζηελευθερίου 2, Κυριακού 9, Αθανασιάδης 6(2), Καλούδης 16(4), Ελμάσογλου 6, Φατούρος 9(1), Σίνας, Παπαματθαίου 2, Κοτζαγεωργίου.
 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Αδάμ, Φράγκος): Τσεπαπαδάκης 5, Σιούτης, Χατζηπανάγος 2, Μωυσίδης 19 (1), Βλάχος, Διαμαντής 13, Μακρυγιάννης 7(1), Λόης 5, Κανινής, Παλουκάκος, Κακάλης, Ρόζος 5(1)


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ 66 52
Διαιτητές: Αργυρούδης Νασούλης
Δεκάλεπτα: 20-14, 38-26, 52-38, 66-52
AΤΡΟΜΗΤΟΣ : Γκανής, Tαρανάς 4, Γιαννακόπουλος, Mηνογιάννης 8(2), Γεωργακόπουλος, Kωνσταντινου 13(3), Mίζης 2, Kραββαρίτης 4, Aγρίμης 18(2), Δανιάς 16(4), Kρεμαστούλης 1, Aποστόλου. 
AΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ. : Kλάδης 2, Mωραίτης 10, Σέϊφερ 23(5), Eυστρατίου 6, Tζημουράκας, Γουβιάς 8, Kάππος 2, Φιλιππάκης, Παπανικολάου, Zούπα Aντ, Zούπα Aλεξ 1,Mπαλντούκας

ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ –ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. 54-58
Διαιτητές : Πέτρου, Σέλληνας
Δεκάλεπτα : 14 - 15 27-32 , 38-45, 54 -58
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ( Ξαγοράρης):  Νινόπουλος  4 , Ρόβης  8 , Σταυρίδης  10 , Γκίνης 7(1) ,Σκαρίμπας 10 , Πιτυκάκης 4 , Σκούταρης 3 , Σκλαβαίνας , Γκλέκας 2 , Μωραίτης  ,Παυλάτος , Πέτσας  6
ΓΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ.( Κουκιάς):  Αντιπάτης 14(1) , Μπακάλης  2 , Σέργης ,  Χοχλιδάκης , Κουτσουμπάκος  7(1) ,Ρίπης 8, Στεφανής  11(1), Κωνσταντόπουλος 9 , Παπαδόπουλος , Γεώργαρος  , Ρενιέρης 3(10. ,Κοτσάνης


ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ 50-43
Διαιτητές : Αντωνόπουλος , Γαραντζιώτης
HΛEKTPOYΠOΛH (Γκόρος ):Mπούτος  12  Kουτρόπουλος 4,  Φειδάς  3(1)  Oυζούνης 2 Πετς  8 Γραικούσης 7  Mπάκας  7 Kουνενής  3(1), Κατσίμπρας  Aρβανιτάκης  Kασβής Xατζηγώγος  4
  KEPAYNOΣ BAPH (Μόσχος):  Kουτσαύτης 14 (3), Παπαδάτος   Π 11(2) Bόμβας  3 Δημητρόπουλος  2 Σερέπας  5 Bατίστας  2 Mουργκέλης 3(1) Παππαδάτος Κοιλάκος  Aστήρας Zενεμπίσης Καναρίδης 
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 70 54(33-22)
Διαιτητές: Ζακεστίδης , Κούλης Κ.
ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Τσιρωνιάν, Αμπατζής): Μπακούρος 11(1), Ασημακόπουλος 10, Αποστολίδης 2, Πίτσας 2, Τσάβαλος 12, Γεωργιάδης 7, Μαλτίδης 3(1), Καρτάλος 5, Εμμανουήλ 6, Αλλά, Καλούδης 9(1), Μελκονιάν 3.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης, Λιβάνιος):Παπαιωάννου 4, Στεφάνου24(3), Νερούτσος 4, Παραλής, Λάσκος 5, Καρράς 13(2), Λιαδάκης, Σοφος 3, Ρομαι, Λιάσκος 1.

ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ 33 65
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ  (Κεφαλίδης): Κούτσος 12(2) , Μπραχιμάι 1 , Γλαράκης , Μπαμπάτσικος 6(1) , Απαλίδης , Αμανατίδης , Σαράντου , Κλιγκόπουλος , Κάτσικας 4(1) , Αρβανίτης 5 , Κουτσουβέρης 2 , Μπαμπάκος 3 .
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  (Σταυρακόπουλος): Μυλωνάς 9, Κοζομπόλης, Τάγκας, Νατσίδης, Βασδέκης 3, Καμαριώτης 5, Παντελιάδης 23, Καραισκάκης 3, Κυπριτίδης 15, Καραισκάκης 4, Φιλίππου, Παναγόπουλος



Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right