menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  2.10.16

Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής (02.10.2016)





ΚΥΡΙΑΚΗ 02.10.16

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΒΑΡΗ 
ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι. ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ


ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 19.15 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΝΕΑΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 
ΦΛΩΡΟΣ  ΤΕΡΖΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΜΙΧΑΣ Α ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ 
 ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΝΕΑΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. 
ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ   ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ  
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 



ΠΑΙΔΕΣ Α 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 
ΤΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΛΠΑ ΜΗΝΑ ΕΛ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 



ΠΑΙΔΕΣ Β 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 19.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 
ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ.  ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ 
ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
 ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ



ΕΦΗΒΟΙ Β 
ΚΛ. ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. 
ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ  ΧΑΤΖΑΡΑΣ    ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
(ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΤΑΜΠΛΟ ΣΤΟ ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΟ ΚΑΣΙΜΑΤΕΙ0) 


ΠΑΙΔΕΣ Γ 
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 13.30 ΑΝ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑ Π 
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
 ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. -ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Π 
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Π 
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
 ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π 
ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΝΑΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙOΥΛΕΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ Ε 
ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙOΥΛΕΣ
 ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 19.45 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Π 
 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΠΑΛΛΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ - ΤΑΤΑΥΛΑ Π 
ΚΑΡΥΚΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΡΑΠΤΗ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 17.30 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ε 
ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 19.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ - ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ Ε 
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ  ΛΑΡΟΖΑ
 ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Ε 
ΜΑΙΜΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΕΡΑΜΑ Ε  
ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ  
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 AEΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Ε 
ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ Ε
 ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Ε 
ΤΖΙΜΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
 ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. Π 
ΤΖΙΜΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Π 
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right