menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  27.9.16

Το πρόγραμμα αγώνων της Τρίτης (27.09.2016)






ΤΡΙΤΗ 27/09/16

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π Α 
ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε Α 
ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Ι. ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π. ΦΑΛΗΡΟ Π Α 
ΤΣΑΤΣΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π. ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜ. 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Π Α 
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΛΑΖΟΓΚΑ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε Α 
ΔΙΜΠΙΝΟΥΔΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΡΑΠΤΗ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΟΝΑ Π Α 
ΠΟΝΤΑΣ ΔΡΑΚΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ 
 ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΒΑΡΗ Ε Α 
ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ. ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΜΙΛΩΝΑΣ Π Α 
ΚΟΛΛΙΑΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΜΙΛΩΝΑΣ Ε Α 
ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Α 
ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΠΑΛΛΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε Α 
ΓΚΑΝΗΣ Α ΣΑΚΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΝΑΖΙΡΗ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α 
ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β Ε   
ΠΕΠΠΑΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  
ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 

2ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Π Β 
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ 
 ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 19.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Π Β ΧΑΤΖΑΡΑΣ  ΜΑΙΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
 ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ -ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π Β 
ΤΖΙΜΗΣ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ 
 ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ ΠΕΡΑ Ε Γ 
ΤΖΙΜΗΣ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΕΝ.ΑΜΦΙΑΛΗΣ Π Β 
ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΕΡΑΜΑ Ε Β 
ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΜΗΝΑΣ ΜΠΑΛΛΑΣ  
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ



Γ΄ΠΑΙΔΩΝ ΕΦΗΒΩΝ 


ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ Π Γ 
ΦΙΛΙΠΠΟΥ  ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΟΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Π Γ 
ΛΑΤΣΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΣΑΛΠΑ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 20.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ Π Γ
 ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ  ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 20.00 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Π Γ 
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ. ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 21.30 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Ε Γ 
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ. ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΙ Ε Γ 
ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ. Ε Γ 
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΕΦΗΒΩΝ Α

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right