menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  27.9.16

Το πανόραμα του ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ (αποτελέσματα ως 26.09.2016). Δείτε όλα τα ζευγάρια της επόμενης φάσης που έχουν σχηματιστεί

Κοινοποίησέ το :





Έχει ολοκληρωθεί η 1η φάση του Κυπέλλου ανδρων


ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 76 63
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 32 44
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 52 60
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ 73 62
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣ 65 77
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ 70 63
ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 58 82
ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0 20
ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ 47 65
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ 63 59
ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ 62 64
ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 59 62
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ 70 73
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 51 66
BYE 15 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» 0 20



ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ 67 60
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ 62 57

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ 57 80
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΠΕΡΑ ΑΣ
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ 52 60
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 75 68
ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ 53 69
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 61 68
ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 57 75
ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ 70 81

ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ 51 74
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ 42 75
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ 64 48



ΒΥΕ 33 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 0 20
ΒΥΕ 34 - 0 20
ΒΥΕ 35 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ 0 20
ΒΥΕ 36 ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ 0 20
ΒΥΕ 37 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣ 0 20
ΒΥΕ 38 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ 0 20
ΒΥΕ 39 - 0 20
ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ -
ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ -



ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ -
ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ
ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
- -
- -
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
- -

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right