menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  19.7.16 από isaak

Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α2

Κοινοποίησέ το :




ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2ος όμιλος



Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική  05/10/16 
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΝ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.
6ο Κ.Ν. ΑΡΓΥΡ. Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΡΕΠΟ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
2η Αγωνιστική 12/10/16 
ΑΝ. ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο. ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.
1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο. ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.
ΑΝ. ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ ; Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΡΕΠΟ
3η Αγωνιστική 19/10/16 
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.
ΑΝ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.
Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΡΕΠΟ
4η Αγωνιστική 26/10/16 
ΑΝ. ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ ; Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.
6ο Κ.Ν. ΑΡΓΥΡ. Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο. ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.
ΡΕΠΟ Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ
5η Αγωνιστική 02/11/16 
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ. Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.
ΑΝ. ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο. ΡΕΠΟ
6η Αγωνιστική 09/11/16 
6ο Κ.Ν. ΑΡΓΥΡ. Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ ; Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.
ΑΝ. ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.
ΡΕΠΟ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.
7η Αγωνιστική 16/11/16 
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ. Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΝ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο. Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο. Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο. ΡΕΠΟ
8η Αγωνιστική 23/11/16 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.
ΑΝ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
6ο Κ.Ν. ΑΡΓΥΡ. Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ ; Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΡΕΠΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.
9η Αγωνιστική 30/11/16 
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΝ. ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο. Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ
1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο. Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΡΕΠΟ

Β’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική 07/12/16 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.
ΑΝ. ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο. ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.
1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο. Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ
ΑΝ. ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΕΠΟ
2η Αγωνιστική 14/12/16 
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ. ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.
ΑΝ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
6ο Κ.Ν. ΑΡΓΥΡ. Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΡΕΠΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
3η Αγωνιστική 21/12/16 
1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο. ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.
ΑΝ. ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ ; Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ
ΑΝ. ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΡΕΠΟ Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
4η Αγωνιστική 04/01/17 
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΝ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο. Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΝ. ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.
Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΡΕΠΟ
5η Αγωνιστική 11/01/17 
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ ; Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.
6ο Κ.Ν. ΑΡΓΥΡ. Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ
1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΝ. ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.
 ΡΕΠΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.
6η Αγωνιστική  18/01/17 
ΑΝ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο. Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ
ΑΝ. ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο. Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ. ΡΕΠΟ
7η Αγωνιστική 25/01/17 
6ο Κ.Ν. ΑΡΓΥΡ. Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.
ΑΝ. ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ ; Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.
ΡΕΠΟ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.
8η Αγωνιστική 08/02/17 
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ. Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.
ΑΝ. ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο. Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΝ. ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο. ΡΕΠΟ
9η Αγωνιστική 15/02/17 
ΑΝ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο. ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ ; Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.
6ο Κ.Ν. ΑΡΓΥΡ. Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.
ΡΕΠΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ


Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right