menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  19.7.16 από isaak

Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ Β2 ΟΜΙΛΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Κοινοποίησέ το :


Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ος όμιλος



Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική 01/10/16 
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.
ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ.
Σ.Ε.Φ. Β' ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΑΟ ΒΑΡΗΣ Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
ΑΝ. ΟΔ. ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο. Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Α.Ο. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.
2η Αγωνιστική 08/10/16 
ΑΝ. ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
6ο Κ.Ν. ΑΡΓΥΡ. Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.
ΑΝ. ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Α.Ο.
3η Αγωνιστική 15/10/16 
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Σ.Ε.Φ. Β' ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.
ΑΝ. ΟΔ. ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Α.Ο.
ΑΝ. ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο. ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ.
4η Αγωνιστική 22/10/16 
6ο Κ.Ν. ΑΡΓΥΡ. Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ. Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΑΝ. ΟΔ. ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο. ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.
ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ.
5η Αγωνιστική 29/10/16 
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.
ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Α.Ο.
Σ.Ε.Φ. Β' ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.
ΑΝ. ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο. ΑΟ ΒΑΡΗΣ Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
ΑΝ. ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
6η Αγωνιστική 05/11/16 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΝ. ΟΔ. ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο. Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σ.Ε.Φ. Β' ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ. ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ.
6ο Κ.Ν. ΑΡΓΥΡ. Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
7η Αγωνιστική 12/11/16 
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.
ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΑΝ. ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο. Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΝ. ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Α.Ο.
ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.
8η Αγωνιστική 19/11/16 
Σ.Ε.Φ. Β' ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.
ΑΝ. ΟΔ. ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο. ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ.
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Α.Ο. ΑΟ ΒΑΡΗΣ Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ. Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
9η Αγωνιστική 26/11/16 
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΝ. ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.
ΑΝ. ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.
6ο Κ.Ν. ΑΡΓΥΡ. Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Α.Ο.



Β’ ΓΥΡΟΣ 


1η Αγωνιστική 03/12/16 
ΑΝ. ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΝ. ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
6ο Κ.Ν. ΑΡΓΥΡ. Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Α.Ο.
2η Αγωνιστική 10/12/16 
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ.
ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
Σ.Ε.Φ. Β' ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΝ. ΟΔ. ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Α.Ο. ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.
3η Αγωνιστική 17/12/16 
ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
6ο Κ.Ν. ΑΡΓΥΡ. Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Α.Ο. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.
ΑΝ. ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.
4η Αγωνιστική 07/01/17 
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.
Σ.Ε.Φ. Β' ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Α.Ο.
ΑΝ. ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.
ΑΝ. ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. ΑΟ ΒΑΡΗΣ Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
5η Αγωνιστική 14/01/17 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Α.Ο. Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΝ. ΟΔ. ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.
6ο Κ.Ν. ΑΡΓΥΡ. Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ.
6η Αγωνιστική 21/01/17 
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Α.Ο.
ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.
ΑΝ. ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΑΝ. ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.
ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
7η Αγωνιστική 28/01/17 
ΑΝ. ΟΔ. ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Σ.Ε.Φ. Β' ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
6ο Κ.Ν. ΑΡΓΥΡ. Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Α.Ο. ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ.
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ. ΑΟ ΒΑΡΗΣ Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
8η Αγωνιστική 04/02/17
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΑΝ. ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο. Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΝ. ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.
ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Α.Ο.
6ο Κ.Ν. ΑΡΓΥΡ. Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.
9η Αγωνιστική 11/02/17 
ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ. ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.
Σ.Ε.Φ. Β' ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ.
ΑΝ. ΟΔ. ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο. ΑΟ ΒΑΡΗΣ Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Α.Ο. Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right