menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  19.7.16 από isaak

Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α1

Κοινοποίησέ το :


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1ος όμιλος

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική 05/10/16
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. Γ.Σ. - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2η Αγωνιστική 12/10/16
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο.
ΚΛ. «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ. Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ.
3η Αγωνιστική 19/10/16
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
 ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ.
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
4η Αγωνιστική  26/10/16
ΚΛ. «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ. Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο.
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
5η Αγωνιστική 02/11/16
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ.
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.
6η Αγωνιστική 09/11/16
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ.ΔΗΜ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο.
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ. Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
7η Αγωνιστική 16/11/16
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ.
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
8η Αγωνιστική 23/11/16
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ.ΔΗΜ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ. Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.
9η Αγωνιστική 30/11/16
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο.
ΝΕΟ  ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΛ. «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ.

Β’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική  07/12/16
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο.
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΚΛ. «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ. Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ.
2η Αγωνιστική  14/12/16
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3η Αγωνιστική  21/12/16
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΚΛ. «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο.
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ. Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ.ΔΗΜ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4η Αγωνιστική  04/01/17
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο. Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ.
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
5η Αγωνιστική  11/01/17
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ. Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ.ΔΗΜ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο.
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΛ. «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
 6η Αγωνιστική 18/01/17
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ.
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.
7η Αγωνιστική 25/01/17
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο.
ΚΛ. «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ. Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
8η Αγωνιστική 08/02/17
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο. ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ.
ΚΛ. «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
9η Αγωνιστική 15/02/17
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ. Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right