menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  4.5.16 από isaak

Οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από την ΠΕΜΠΤΗ 05.05.16 μέχρι την ΠΕΜΠΤΗ 12.05.16

Κοινοποίησέ το :


Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑ και ΕΣΚΑΝΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων  από την ΠΕΜΠΤΗ  05.05.16 μέχρι την ερχόμενη ΠΕΜΠΤΗ 12.05.16


ΠΕΜΠΤΗ 05.05.16
Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ PLAY OFF ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΟΒΗΛ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ANTΩΝΙΑΔΗΣ  ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΣΑΛΠΑ

ΣABBATO 07.05.16
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΟΝΑ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 13.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 09.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ  ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 16.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ   ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 19.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΡΟΜΙΝΙ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ 
ΑΝ ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 11.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΜΟΥΛΤΣΗ

KYΡΙΑΚΗ 08.05.16

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ 2

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ. ΚΟΥΡΤΗ ΠΑΛΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. -ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ    ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 14.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΠΠΑΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΤΟΒΗΛ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΑΟΝΑ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΑΛΠΑ ΛΕΚΟΥ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
1ο ΚΓΔ ΝΚΑΙΑΣ 15.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 19.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΗΝΑΣ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΠΡΟΜΙΝΙ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 11.30 ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ ΠΕΡΑ ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΧΡΟΝΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 12.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΒΑΡΗ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ 10.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΑΟΝΑ ΣΙΜΑ ΝΑΖΙΡΗ

ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 10.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΚΟΥΡΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 11.05.16

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΟΙ 1
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛ. ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ  -ΚΟΜ. ΤΣΙΧΛΑΣ - ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΙΧΑΣ Α ΠΡΕΚΑΣ
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 
ΚΛ.΄ΕΣΠΕΡΟΣ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ  ΤΣΑΤΣΗΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 
Α 
 ΜΙΝΙ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 3
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΕΛΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΜΙΧΑ Μ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ  -ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΗΝΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 18.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΎΛΟΣ  ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Π. ΦΑΛΗΡΟ     ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΓΥΝΑΙΚΕΣ 
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (1) 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ  ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΚΟΤΣΩΝΗΣ  ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΛΛΑΣ 
ΠΕΜΠΤΗ 12.05.16
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
 ΤΕΛΙΚΑ (1)
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ- ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΤΣΑΤΣΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔ.  ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΜΗΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 

Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right