menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  23.1.16 από isaak

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :
Παναιγιναϊκός Αετός Καλλιθέας 
Φοίνικας Ελευθερία Μοσχ. 
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. 42-54
Διαιτητές : Τσάτσης Βελέντζας
  Δεκάλεπτα : 09-17 , 22-35 , 36-42 , 42-54 
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ( Αράπης , Τσομπάνος ) :  Λιβανού 16(4),  Βροχίδου Σ. 5 (1),  Βάρκα  ,  Παπακωνσταντίνου 2 ,  Καρέλλα 2 ,  Μελά 4 ,  Οικονομοπούλου 6 ,  Οικονομάκη 7   .
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.   ( Τσαραπατσάνης , Παπαναστασίου): Κακλέα 23 (4),  Βροχίδου 6  ,  Μανουρά 7 ,  Ζαχαράκη Μ.  ,  Μουλτση  5 (1), Καλάγια  ,  Ζαχαράκη Ε. 4 (10 ριμπ.),  Ξεπαπαδέα 7 ,  Σιδηροπούλου 2    .    
 ΠANAIΓINAIKOΣ - AETOΣ KAΛΛIΘEAΣ 39-47
Διαιτητές : Γερουλάνος , Στουραίτη
Δεκάλεπτα : 8-7, 16-20, 26-36, 39-47
ΠANAIΓINAIKOΣ (Παπακωνσταντίνου , Τζίτζης ): Γκοτσούλια  1, Mπακομήτρου  H. 9, Mπακομήτρου , Mπόγρη 10, Παντάκ , Mαρμαρινού ,  Ξυροτύρη , Παπασωτηρίου 15. AETOΣ KAΛΛIΘEAΣ ( Mπούτας , Σταυρακόπουλος): Mεσσίνη 6, Πραμαγκιούλη 1, Δάνδολα 4, Πρεζεράκου  1, Mανουρά  7, Bλατάκη  5, Kαραγιαννάκη 17, Kαμαρινού  6, Mούγιου , Ψαθάκη , Γεώργου 
ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ – ANAΠΤΥΞΙΑΚΗ ΕΣΚΑΝΑ 48-64
Δεκάλεπτα 10-16, 16-33, 32-50, 48-64  

 Διαιτητές: Κατσιμάρδος, Ραπτογιαννης
ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ (Κωτσάκη): Τριανταφύλλου 1, Λιόση 10, Κρίλη 6, Παπαδημητρίου 2,Μπιλάλη Ελπ., Μέξη 2, Αδαμάκου 8(2), Αντύπα 3, Καραμέτου Χρ. 4, Καραμέτου Στ. 8(1) , Φειδά 4  
ANAΠΤΥΞΙΑΚΗ ΕΣΚΑΝΑ (Αράπης): Μποσγανά 13(1), Στεφάνου 5, Χαραλαμπίδου ,  Καράλη 6 , Δανδουλάκη 14 , Λαμπράκη 7, Κριτσιδήμα 9 , Κουλούρη, Τσιμπίδη 6, Προέδρου 2, Κομματά 2,Τζανέτου

Η Αρχοντάκη του Προφ. Ηλία 

ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ –ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 53-56
Διαιτητές Σταθόπουλος Πετράκης
Δεκάλεπτα: 17-16, 32-27, 39-33, 53-56
ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ  (Χλιαουτάκης): Αρχοντάκη 7 Δροσωτάκη 11(3)Σπύρη 3(1) Λαζάρου 10 Καλοβυρνά , Γουλουμή 4, Πούλη 4, Ιωαννίδου 7(2) , Γιαννοπούλου 7(1)

ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (ΖαχαρίαςΚαρανδρέας) Καρανάσιου 3, Ηλιάδου 15 , Σωτηρίου , Λαουλάκου 5(1), Καρρά 14, Βλάμη 1, Ρωκά Ε.  14(2) , Θεοφίλου , Ζεβαχιργιάν 4(1) 
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ –ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. 60-40
Δεκάλεπτα : 20-04, 32-10, 48-22, 60-40  
Προφ. Ηλίας Κυρίαρχοι (Πούλη-Καρανάσιου)
Διαιτητές : Καλατζής ,  Ταχματζίδου
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλαδούχος , Κλαδούχου): Καρπαθιωτάκη 9, Κοσμή 13(3) , Χατζηδιάκου2 , Παντελακάκη 10, Ριζογιάννη 4, Πονομαρένκο , Γρυλλάκη 7 Χατζηγεωργίου 8 Μπαξεβάνη 3 Μανιάτη Μαρσίντα Χοντάϊ 4

ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ (Γκόγκογλου Δουλγκέρης) Ρουμελιώτη 2 , Πύρρου 11, Αναστοπούλου , Ραφελέτου 3(1) Κεφαλά , Κολοβού Κ.-Π. 13(2) , Τσιρωνά 2 Καλυβάκη 9 Κολοβού Β. , Λογγοβίτη , Αδάμ , Βλασταρά 
ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ –ΑΟΝΑ 64-58
Διαιτητές :Γκανής  Δελδήμος
Δεκάλεπτα 21-19, 29-33, 43-47, 64-58
ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ (Τσίμπας , Λινάρδος ) Πετροπούλου 11(1) , Καμπόλη 5(1) Κοτσώνη , Τσίρμπα 7, Δαρζέντα 4, Πιτσάκη 26(2) Πεφάνη 4, Κούκη 7(2)

ΑΟΝΑ (Χρυσοβελίδης, Αποστολάκης) :Πάνου Σ. 19(4), Ψυλλάκη 3, Ζαχαροπούλου 7 , Ναβάρο , Πάνου Γ. 1, Παπακωνσταντίνου Α.  17,  Χλέουα 2, Παπαζαχαρίου 3, Καλογεροπούλου , Παπακωνσταντίνου Δ. 6(2) , Μεμίνι 

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right