menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  22.1.16 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :

Λέων Μοσχάτου








ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ 78 82ΠΑΡ.
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 67 75
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ 73 76 ΠΑΡ. (ΧΘΕΣ)
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 72 58
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 63 53
ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 71 66
ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 61 60

ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ –ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 67-75
Καλαϊτζάκης Στρατηγάκης
Δεκάλεπτα: 17-21, 38-42, 49-57, 67-75
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας Καρανδρέας) Κατήρας 9(2), Βροντάκης , Νικόλτσος 12(1) , Αγγελίδης 4(1) , Ταμπάσης 14(1) , Μπαμπούνης 9(1) , Κόντης , Βήχος 8, Μαγγανάς 7(1), Τζεπά , Κορκίδης , Κοντοστέργιος 4
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης Τιτάκης ) Χαραλαμπίδης 12 Τριανταφύλλου 6(2) Αντιπάτης 16(2) Γιαννακλής 12(2) , Βουρνάς 2, Νεδέλκος 26(3) , Σιδηρόπουλος , Μπούζης , Δανασής 1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ.- ΤΑΤΑΥΛΑ 78-82 (68-68)
Δεκάλεπτα: 08-13, 28-29, 41-50, 68-68(καν. αγ.) 78-82
Διαιτητές : Θεοδωρόπουλος Κούλης
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ (Αδάμ Φράγκος) Λόης Γ. 2, Λόης Π. 2, Φύτρος  6(1) , Μωυσίδης 16(2) , Βλάχος 2, Λιάκος 2Μακρυγιάννης 25(2) , Παππάς 7(1) , Σιούτης 10-, Μενιουδάκης 6, Λουίζι , Ρόζος
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς):  Νικολόης , Λυμνίδης , Κουρής 23(3) , Μαράντης , Χιουτακάκος 22, Γιαχαλής 7(2) Κόγιας 3(1) , Κουζίνογλου 9, Παδουβάς 10, Κάβουρας 6, Κατσούρης 2
Κώστας Τάσος (κόουτς Δάφνης) 

ΔΑΦΝΗ ΑΓ, ΔΗΜ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ.  72-58
Διαιτητές Τσαρούχα Πηλοίδης Λ.
Δεκάλεπτα : 19-12, 16-09, 16-16 , 23-21
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ (Τάσος , Ζάλιαρης) Ρουμάνι 19(1) , Μπάκας 2, Ριούσηης 4 Φλέγκας 13(1) , Αλεξανδρόπουλος 15(3), Μαστρογιάννης , Παπαδόπουλος 12(3), Παπάζογλου 5 , Πασαρής , Μπενιαμίν , Ελενίτσας 2
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ (Κουκιάς Μαγγιώρος) Καρπούζος , Σέργης 9(3), Μυλωνόπουλος , Κουτσουμπάκος 10, Ρίππης 18 , Στεφαβνής 15(1), Μπακάλης 4, Κοκιούσης , Σουπούφης , Ρενιέρης 2 
ΑΕ ΡΕΝΤΗ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 71-66
Διαιτητές : Τσαχάκης , Σιαμίδης
Δεκάλεπτα:  23-19, 30-31, 56-43 , 71-66
ΑΕ ΡΕΝΤΗ ( Σώζος, Μπέλλος) : Δουσερμετζής 11(1), Δρακόπουλος 25(4), Κοτρότσος 2, Καβούρης 24(2) , Κόκορης , γεωργακίου , Παπαγεωργίου 4, Σαπουτζάκης Βεργίνης , Κονταξάκης , Παππαδόπουλος 2, Ρουσουνέλος 3(1)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Καλυβιανάκης, Τσάπρας) Γκανής 8(2) Κάσος , Ηλιαδάκης 6, Μηνόγιαννης 10 , Κωνσταντίνου 3, Μωραίτης 6 , Μίζης 31, Ταρανάς 2, Αβραμάκης , Δανιάς , Αγρίμης , Πάντο 


ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. – ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 63-53
Διαιτητές : Αποστολίδης, Σπυράκος
Δεκάλεπτα : 13-9, 32-28, 47-37, 63-53
Λ
EΩΝ ΜΟΣΧ (Ιμπραημάκης) : Αλεξίου 3 (1), Γκαφάαρ 1, Μπουρμπόν 9 (1), Σονίδης 15 (2), Φελλάς, Ευκαρπίδης 2, Γιαμπάνης 7 (1), Βασιλάκος 5 (1), Νικολάου 3 (1), Μαρκουϊζος 7, Καππής 11(1), Ρουμελιώτης.
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ  (Γκονουλού, Κλαδής) : Κλαδής, Μωραϊτης 6 (1), Κώνστας 23(1), Τσαλής 3 (1), Ουζούνης 4, Παριανός 5, Κάππος 6, Καραϊσκάκης, Αργεντίνης, Καραϊσκάκης 2, Τάβρας, Ουζούνης 4

ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ 61-60 
Διαιτητές : Παυλόπουλος , Τηγάνης
Δεκάλεπτα : 16-12, 31-30 , 45-44 , 61-60
ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ (Αγγελάκης): Ανδρεαδάκης 3 Αποστόλου 3(1) , Κάβουρας 10, Πόθος , Δομένικος 24(1) Γιαννακόδημος Ηλ. 4, Καλογερόπουλος 12 , Μπανιώτης , Σχοινάς , Γιαννακόδημος Αντ. , Πολυχρονάκης , Καρούζος 5(1)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννη ς, Λιβάνιος):  Παπαϊωάννου 17 , Στεφάνου 7 Κατσαρέλιας 6, Παραλής 2, Κοσκινάς 5(1) , Καραχάλιος 4, Καρράς 15(1) Λάσκος 2, Κοντούλης 2

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right