menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  10.12.15 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :


Δραπετσώνα Αετός 






*** ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ μιας κατηγορίας ή ενός ομίλου; κλικ εδώ


ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ -ΑΟΝΑ 68-52

Δεκάλεπτα 21-08, 38-22, 49-37, 68-52
Διαιτητές : Αντωνιάδης Παπαζαχαρίας
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (Μάνταλος, Ανδρουλάκης): Πατσανάς , Κοντόπουλος 17(1) Αβραμίδης 6(1) Κουλουριώτης 2 , Ντινόπουλος , Σιάπος , Θεοδόσης 12(2) , Αντωνίου 17(1) , Καράμπελας 6 Κόμπουλης 6 , Μήτσος , Μπίμπας 2
ΑΟΝΑ (Δημητρίου) : Ζευγώλης , Μανίκας 15(1) , Θεοδώρου 2., Καμπούρης 8(1) , Ψιακής , Παπαϊωσήφ 10, Λουπάσης , Ζαντιώτης , Χριστοδουλόπουλος 9(2) Ρετσινάς 8(1) , Αρνόκουρος



ΔΑΣ ΔΡΑΠΈΤΣΩΝΑ –ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 66-55

Δεκάλεπτα: 17-17, 31-26, 47-38, 66-55
Διαιτητές Σκαλτσής Τεφτίκης
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ (Καλλιπολίτης Κεφαλίδης): Βουλγαράκης , Αρμανίδης 13(2) , Σίνος 10(2) , Ιωαννίδης 10, Τσουκάτος , Σαράντης 17(3), Σάββας 2, Πεζιρκιανίδης 6 , Τσελέκος 8 , Καμάρας , Ρούσσης , Γεράνιος
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος , Μπούτας): Ευσταθίου 5, Κοζομπόλης 12, Τάγκας , Μπουζιάνης 9, Κατεβάνης , Ντάσκας , Πιστιόλης 13(1) , Νατσίδης , Φιλίππου , Σαμοϊλης 11(1) Κυπριτίδης 5(1) , Βασδέκης



ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ –ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ76-55

Δεκάλεπτα : 18-20, 34-31, 59-40, 76-55
Διαιτητές Σπυρόπουλος Ζαγουρής
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης , Μαγγιώρος) : Καρασούλος Μαγγωνάκης 26(3) , Αγγελάκης , Ευσταθίου 6, Λεβαδείτης , Λαγιόπουλος 9, Σουργιάς , Ρούμελης 7, Γκιουρτζίδης 11, Μπολουδάκης , Μαρόπουλος 8, Γκούμας 7(1)
ΕΝ.΄ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Τσιρωνιάν Αμπατζής ) Πέτρου 1 , Ασημακόπουλος 2, Ρουμελιώτης 4, Παππάς 5(1) , Τσάβαλος 2, Μουζάκης 5(1) , Κιφοκέρης 3, Καρτάλος 20(1) , Εμμανουήλ 6(1) , Άλλα 3, Καλούδης , Μελκονιάν 2


ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ –ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 62-56

Δεκάλεπτα 20-16, 31-28 ,46-46, 62-56
Διαιτητές : Φασόλης Σέλληνας
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος , Παπασάββας): Νάννος 20(1), Δουνιάς 1, Στεφάνου 8 , Καρασούλας 4, Τόμπρος 4, Μπουρβάνης 19 , Κούμενος 6(1) Καρατζόγλου
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Ρουμελιώτης, Σταυρακάκης ) : Μπουλαντζάς , Αθανασιάδης 14(4), Πολυτάρχου 10(2) , Κουτσουβάς 15(4), Κοθράς 5, Σαραντίδης 3, Ζάχαρης 2, Συρίγος 7



ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ –ΚΑΣΤΕΛΛΑ 84-75

Δεκάλεπτα : 17-21, 49-35, 60-48, 84-75
Διαιτητές :Χρηστίδης Ηλ. , Μαραβέλιας
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης , Μανιάτης) Ρήγος 16, Κόϊκας 6, Φουντής 20(4) Ντώνη 3(1) , Καρατζάς , Σκοπελίτης 4, Δαλμυράς 30, Κογιώνης , Ρεπάνης 5(1), Γιανδήμας
ΚΑΣΤΕΛΛΑ (Παπαευθυμίου) : Παπαδόπουλος Β. 9, Κάκιας , Μακρινός 15 Γεροδήμος 2, Τζουβάρας 16(3),Παπαδόπουλος Σ. 11(2) Παρασκευόπουλος 13 , Λέσι Λ. Λέσι Α. 7 Μουλαράϊ 2


ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. –ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ 57-75

Δεκάλεπτα :12-21, 25-46, 37-65, 57-75
Διαιτητές : Παυλόπουλος Ανδρ. Πηλοίδης Λ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ (Παπαδόπουλος Ι.) Αρκουμάνης 7, Μαλτίδης 5(1), Σκορδάς , Κουτρόπουλος 2, Κασσάνος 6, Κουντούρης 2, Αποστολάκης 9 , Αδράμης 14(2) , Ρουσσάκος 7, Χριστόπουλος 2, Δούβος 1, Ακρίβος 2
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ (Τριανταφύλλου, Μαστρογιάννης) :Τσιριγωτάκης 18(5), Γιατράς 3(1) , Κοκαλιάς 15(1) , Μαραγκόπουλος 17(1) ,Σαφός 3(1) , Νοίδης , Κανταράκιας 12 , Κέκκης 3(1) , Καψαρίδης 2 , Αγραπίδης 2


ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ –ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 49-70

Δεκάλεπτα : 07-19, 22-39, 32-59, 49-70
Διαιτητές : Σιώκας , Αυγερινός
ΤΕΡΨΙΘΕΑ (Βασιλάκος , Ζλάτης) : Κόγκας 10(2), Αηδονίδης 5, Νικολάκης 2 , Δοροβίτσας 4(1) , Παπαγιαννόπουλος 5, Παπαδάκης , Χολέβας 3(1), Μαρκόπουλος 5 , Ζέρβας 1, Μπουγάτσος 2, Παχής 6,Σκουμής 6
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ( Καψιμάλης Παλτσόγλου): Τάγκαλος , Γιοβάς 13(2), Σέϊφερ 15(4), Καλάβριας 2, Δημητρίου 4 , Θεοχάρης 11 ,Τζημουράκας, Γουλανδρής 4, Πολυχρονόπουλος 5, Λίπας 16(3), Λειβαδάς , Αποστολίδης


Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right