menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  14.5.15 από isaak

Οι αθλητές του μίνι αγοριών για το All Star της Κυριακής στην Γλυφάδα (προπόνηση το Σάββατο)





Καλούνται οι πιο κάτω αθλητές, να βρίσκονται

το Σάββατο 16 ΜΑΪΟΥ 2015 και ώρα 10:00,

στο Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ “ΜΑΚΗΣ ΛΙΟΥΓΚΑΣ”

προκειμένου να συμμετέχουν στη προπόνηση που θα πραγματοποιηθεί για το all star game (μίνι αγόρια) , την Κυριακή 17 ΜΑΪΟΥ 2015:

ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΤΡΑΠΑΛΗΣ(ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ.),

ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ),

ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΣΣΑΡΗΣ(Π.Ο.Κ. ΕΣΠΕΡΟΣ),

ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΛΗΣ(ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Α.Ο.),

ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ(Α.Σ. ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ),

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΜΟΛΚΟΣ(Γ.Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ),

ΓΙΟΡΓΚΕΝ ΛΕΓΚΙΣΙ(ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ),

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΣ (Α.Ο.Φ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ),

ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΤΟΚΑΣ(Α.Σ. ΠΕΡΑ),

ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΨΑΛΑΣ (Α.Ο.Κ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ),

ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΥΩΤΗΣ(ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Γ.Ν.Ο.),

ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΝΕΓΚΑΣ(Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ),

ΝΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ (Α.Ο. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ),

ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΚΟΣ(Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΕΚΕΡΗΣ(ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.),

ΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ(Α.Ο. ΒΑΡΗΣ “Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ”),

ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ(ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ),

ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ(ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ),

ΑΡΓΥΡΗΣ ΞΕΣΤΕΡΝΟΣ(Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ),

ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ(Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ),

ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΣΙΝΟΣ(Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΔΟΥΝΙΑΣ(Α.Ο.Σ. “ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ”),

ΝΙΚΟΣ ΧΕΙΛΑΔΑΚΗΣ(ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ),

ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ (Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ),

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ(Δ.Α.Σ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ),

ΕΥΘΥΜΗΣ ΚΑΛΟΣΙΝ(Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ),

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ(ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.),

ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ(ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.),

ΙΑΣΩΝΑΣ ΜΠΟΥΡΛΑΚΗΣ(Α.Ε.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ),

ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ(Α.Ο. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ),

ΟΡΕΣΤΗΣ ΓΚΙΟΥΤΣΟΓΛΟΥ(Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ),

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ(Α.Ο.Ν.Σ. “Ο ΜΙΛΩΝ”),

ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΝΤΑΣ(Ε.Σ.Η. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ),

ΧΩΜΑΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ(ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ),

ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ (Α.Ο. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ),

ΝΙΚΟΣ ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ(Α.Ε. ΡΕΝΤΗ),

ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ(Α.Ε.Γ. “ΑΙΞΩΝΗ”),

ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΟΦΙΑΣ(Χ.Α.Ν.ΝΙΚΑΙΑΣ),

ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΙΧΑΛΟΚΑΛΟΣ(“ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ”),

ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ (ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ),

ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ(Α.Γ.Ο.Γ. “Η ΕΥΡΥΑΛΗ”),

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΝΑΤΗΣ(Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ),

ΚΩΣΤΑΣ ΜΕΛΛΙΣΟΥΡΓΟΣ (Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ),

ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ (Γ.Σ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΡΜΗΣ),

ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΚΑΡΙΛΑΚΗΣ(Α.Ο. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ),

ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΖΩΤΟΣ(ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ – ΜΕΓΑΡΩΝ),

ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΙΑΤΟΥΧΕΑΣ(ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ),

ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΒΟΥΡΑΣ(Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ),

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ(ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ).

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:

ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ,
ΛΟΥΝΤΖΗΣ,
ΣΤΑΜΑΤΗΣ,
ΧΟΛΕΒΑΣ.





Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right