menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  14.5.15 από isaak

Οι αθλητές των παμπαίδων για το All Star της Κυριακής στην Γλυφάδα (προπόνηση το Σάββατο )



Καλούνται οι πιο κάτω αθλητές, να βρίσκονται

το Σάββατο 16 ΜΑΪΟΥ 2015 και ώρα 11:15, 

στο Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ “ΜΑΚΗΣ ΛΙΟΥΓΚΑΣ” 

προκειμένου να συμμετέχουν στη προπόνηση που θα πραγματοποιηθεί για το all star game, την Κυριακή 17 ΜΑΪΟΥ 2015:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΤΣΟΣ (ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ.) 

ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΝΤΑΣ(Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ),

ΕΦΡΑΙΜ ΓΑΛΕΤΑΚΗΣ(ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ),

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ)

ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ(Π.Ο.Κ. ΕΣΠΕΡΟΣ),

ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΗΣ (ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Α.Ο.),

ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ(Γ.Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ),

ΚΩΣΤΗΣ ΚΑΛΕΜΙ (ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.),

ΜΙΧΑΛΗΣ ΦΛΑΜΠΟΥΡΗΣ (Α.Ο.Φ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ),

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΛΗΡΗΣ(Α.Ο.Κ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ),

ΦΑΝΗΣ ΚΑΡΑΤΣΟΛΗΣ(ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Γ.Ν.Ο.),

ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ(Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ),

ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΣ(Α.Ο. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ),

ΣΩΤΗΡΗΣ ΖΕΡΒΟΓΙΑΝΝΗΣ(Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΟΥΡΓΟΥΤΖΗΣ(Α.Ο. ΒΑΡΗΣ “Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ”),

ΦΩΤΗΣ ΣΚΟΥΜΗΣ (ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ),

ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΑΒΟΣ (Γ.Σ.ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ),

ΝΙΚΟΣ ΓΚΟΓΚΟΣ(Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ),

ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ(Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ(Α.Ο.Σ. “ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ”),

ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΟΛΑΚΟΓΛΟΥ(ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ),

ΙΑΣΩΝΑΣ ΚΟΥΡΙΑΝΙΔΗΣ (Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ),

ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΤΑΛΤΣΙΔΗΣ (Δ.Α.Σ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ),

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΣΙΜΑΚΗΣ(Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ),

ΠΕΤΡΟΣ ΣΤΡΙΓΑΣ(ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.),

ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΓΚΑΛΟΣ(ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.),

ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (Α.Ε.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ),

ΗΛΙΑΣ ΗΛΙΑΔΗΣ (Α.Ο. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ),

ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΡΑΝΙΑΣ (Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ),

ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΣΒΙΚΗΣ(Α.Ο.Ν.Σ. “Ο ΜΙΛΩΝ”),

ΣΤΑΥΡΟΣ ΡΟΖΟΝΑΤΟΣ(Ε.Σ.Η. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ),

ΚΩΣΤΑΣ ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗΣ (ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ),

ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΛΙΑΝΟΣ (Α.Ο. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ),

ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ (Α.Ε. ΡΕΝΤΗ),

ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ(Α.Ε.Γ. “ΑΙΞΩΝΗ”),

ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (“ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ”),

ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΡΙΖΕΑΣ (ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ),

ΧΑΡΗΣ ΔΑΜΙΓΟΣ(Α.Γ.Ο.Γ. “Η ΕΥΡΥΑΛΗ”),

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΝΤΙΖΑΣ,
ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΟΝΙΔΗΣ(Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ι & ΙΙ),

ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ (Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ),

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ(Γ.Σ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΕΡΜΗΣ),

ΘΟΔΩΡΗΣ ΤΑΚΗΣ (Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ),

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ(ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ).


ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: 

ΜΕΓΑΓΙΑΝΝΗΣ,
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ,
ΒΑΡΥΠΑΤΗΣ,
ΓΚΟΡΟΣ






Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right