menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  20.4.15 από isaak

ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ Οι διαιτητές και κριτές από την Δευτέρα 20.04.15 μέχρι την Παρασκευή 24.04.15

Κοινοποίησέ το :


ΔΕΥΤΕΡΑ 20-04-15
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Παπαθανασίου Γρίβα Καλουζάκης Λαρόζα Παπασαρή
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ Μπούκας Χρηστίδης Ηλ Κολοφώτη Χριστοδούλου Πολίτης Κ. 
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Μαγκλογιάννης Πόντας Τσίχλας Μηνάς Μοροχλιάδης Πουλιάνας
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Παπαφωτίου  Ιασωνίδης,Ντεμελής Κοντοθανάσης Καραγκιουλές
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 21.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΑΟΝΑ Αναστασίου Σιδερής Παπαγιαννόπουλος Πάλλας Γεωργακίου Σαλταγιάννη
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ 21.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ ΠΕΡΑ Μηλαπίδης Πλιάκας Καλογεράκος Καπούτσης Μούλτση
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. Αποστολίδης Δελαγραμμάτικας ΓαβρέληςΔημητρακόπουλος Παπαντώνης
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Μητρόπουλος Ιερωνυμάκης Παπαδάτος Κουτσομήτρος Κατσίπης 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠ 20.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Τηγάνης Ι Βλάχος Τσιρογιάννη Δάνδολος Ζωγράφος 
ΚΛ. Ν.Σ ΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ Χατζηκυριάκος Δράκος Ορφανός Ασλανίδης Δακορώνης 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Φλώρος Ρεμουντάκης Ναζίρη Ζερίτης Α.Ζερίτη Ε.
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. Σκορδίλης Κούλης Χαρ Πασχοπούλου Δημακοπούλου Κούρτη 

ΤΡΙΤΗ 21.04.15
ΠΑΙΔΕΣ Γ'΄
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ Φραγκιαδάκης Σταγιάνος Λαρόζα Μοσκόβης 
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 21.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Φάκωνας Τζίμης Σ Γαβρέλης Ναζίρη 
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 20.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛ ΚΑΣΤΕΛΛΑ 2 Μέλης Χρηστίδης 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 2 Φιλίππου Καρούμπης 
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 21.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ 2 Μέλης Πασχοπούλου 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ 2 Δραμεσιώτης Μίχας Α
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 2 Φραγκιαδάκης Λεουτσάκος 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.15 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 2 Λάτσης Πάλλας 
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ(ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤ) 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δελαγραμμάτικας Σιδερής ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΙΧΘ 21.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Λαζαρίδης Σταθόπουλος Καραγκιουλές Κοντοθανάσης 
ΕΦΗΒΟΙ Γ΄ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Πέππας Γερουλάνος Πολίτης Κ. Γεωργουλάκος 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΠΕΡΑΜΑ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Φουκόπουλος Κουράντης Νικολαίδης Μηνάς 
Μετατέθηκε την Τετάρτη 22.04.15 ο αγώνας Ολυμπιακός Πρωτέας Β. λόγω του αγώνα play off της Ευρωλίγκας

ΤΕΤΑΡΤΗ 22.04.15
ΠΑΙΔΕΣ Γ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ.   Φάκωνας    Σταγιάνος  Δημακοπούλου Καλουζάκης 
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 18.30 ΒΑΡΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Κουράντης ,  Σταγιάνος Λεουτσάκος 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Τζίμης Β.   Φραγκιαδάκης  Δημητρακόπουλος 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Φουκόπουλος  Τζίμης Σ Μίχας Α
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΑΟΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Γερουλάνος  Πέππας  Παπασαρή 
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 21.45 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΣΥΔΚΝΑ Δραμεσιώτης Μηνάς 
ΓΥΝΑΙΚΕΣ /PLAY OFF HMITEΛΙKA(2)
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΙΧΘ 21.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ 2 Αποστολίδης Πλιάκας  Χελιώτης Λαρόζα Γεωργουλάκος Δακορώνης 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. 2 Παπαφωτίου Αναστασίου Τσίχλας Μοροχλιάδης Ορφανός Κολοφώτη 
ΕΦΗΒΟΙ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ(ΠΡΟΣΟΧΗ) 
ΚΛ. ΣΕΦ 20.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Γιακείμη Κατσιμάρδος Σαλπά Ζωγράφος



ΠΕΜΠΤΗ 23.04.15

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ  Καπούτσης Ασλανίδης Τοβήλ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Κοτσώνης Ταχμαζίδου  Κούρτη Πουλιάνας Μηνάς 
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓ. 20.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ Παπαδάτος Μοσκόβης Κουτσομήτρος 
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ Ντεμελής Κατσίπης Σαλταγιάννης 
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 20.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Λαζόνγκα Κούλης Χ. Γαβρέλης Ζερίτης Θ. Ζερίτη Ε. 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ Ιερωνυμάκης Σαράντου  Μούλτση Κοντοθανάσης Καλουζάκης 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24.04.15
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Παυλόπουλος Ανδ. Τούσης Δημήτρουλα Γιαννακοπούλου Αργύρη 
ΝΈΟ Κ, ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Νικηφορίδης  Στρατηγάκης Τοβήλ Καρούμπης Γεωργόπουλος 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ζαννίδης Γκανής Ι.  Πουλιάνας Δημητρακοπούλου Δάνδολος 
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Πέτρου Τηγάνης Ι. Ναζίρη Ζερίτης Α., Ζερίτη Ε. 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Μαυρέλης Κούλης Χ. Ντεμελής Καραγκιουλές Ασλανίδης  
ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 21.30 ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Σταθόπουλος Ιερωνυμάκης  Κουτσομήτρος Μοσκόβης Μίχας Γ 
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΆ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Πηλοίδης Λ. Φλώρος Νικολαίδης Μπάλλας Ζερίτης Θ. 







Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right