menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  16.4.15 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 24η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες

Κοινοποίησέ το :


ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  - ΚΑΣΤΕΛΛΑ  75 71
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ 62 77
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ  -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 80 72
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ 79 74
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΗΣ- ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (ΚΥΡΙΑΚΗ 14.30 ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ )
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  59 76
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ -ΕΥΡΥΑΛΗ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ 58 64


ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ –KAΣTEΛΛA 75-71(42-35)

Διαιτητές: Σέλληνας Παπαζαχαρίας
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Παντελάκης, Σιγλέτος ): Δογρανλής , Λινάρδος , Σαραντίδης 4, Φουντής 27(4), Βήχος, Κοθράς 5, Δαλμυράς 26(3), Kοντούζογλου 5(1), Χατζόβουλος , Θωμάς 2, Σιδέρης Κλιγκόπουλος 6
KAΣTEΛΛA (Παπαευθυμίου, Δολιανίδης ): Pήγος 10,Tιόπουλος -,Γεροδήμος 4,Λέσι A. 10(2),Γιαμπάνης 15, Παπαδόπουλος Σ. 13(1), Παρασκευόπουλος 3(1) ,Λέσι Λ. 3(1) ,Mουλαράϊ 13(3)

ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. –ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ 62-77(22-34)

Διαιτητές: Αναστασίου Λυράς
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. (Λαμπρόπουλος , Βασιλάκος) : Λιανός 9, Nικολάκης 6, Bασιλικός 6 , Δοροβίτσας 1, Bαρβατάκος 10 , Κυριακίδης , Παπαγιαννόπουλος 4, Mαρκόπουλος 6, Tζίμης 6, Αηδονίδης 7, Τσακίρης , Γεωργιάδης 7(1)
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ (Ποτόσογλου ): Σαρρής 8, Μόμτσος 13 , Σκαφίδας , Κάτσικας, Ζέγγος 18(4) , Χεργκελετζής 8, Πρινέας 6 , Κατσούρης 13(1), Αγγελέτος 5(1) , Ανδρουλάκης 4, Γαντζούνης , Καρανδρέας

O Πειραϊκός επιστρέφει πρωταθλητής στην Α΄ 


ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. –ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. 80-72 (45-37)

Διαιτητές: Αργυρούδης Σταθόπουλος
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. (Δρουμπούκης , Ιμπραημάκης): Ρουμάνι 8 , Καραντζής 13(2) , Καραντανάς 9(1) , Δεβεζόγλου 26(4) , Ρέππας 2 , Κόγκας 15(3) , Κόϊκας 4 , Δαουτάκος 3(1) , Δανασής
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ( Τσαραπατσάνης, Παπαναστασίου) : Γιαννόπουλος 12(1) , Παυλιάς 17(1) , Δέλλιος 2 , Πέττας 18(2) , Κουμάρ-Σιβαράμ , Τζαφέρης 11(2), Πέτσης 8(2), Ζαρκαδούλας 4, Νικολάου

Φοίνικας Πειρ. -Ελευθερία Μοσχ. 
Ο Φοίνικας Πειραιά  εξασφάλισε την άνοδο


ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – NE MΕΓΑΡΙΔΑΣ 79-74(38-29)

Διαιτητές : Μαραβέλιας Νικηφορίδης
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ( Κανδύλης , Τιτάκης ) : Σιρόγλου 25 (2), Τζοβάρας 8(1), Λουκής 7(1), Μαυροειδάκος 3, Αντωνουσάκης 2, Αντιπάτης 17(1) , Θεοδωρικάκος 8, Σαγρής , Ρενιέρης 2, Ζήσης 7
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (Λιτόπουλος, Μαργέτης ): Προσελέντης 13(1), Δασκαλούδης 22,Aβραμίδης 11, Θεοδόσης 11(1), Παρασκευόπουλος 10 ,Kόμπουλης 7 ,Προύζος

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ –ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 59-76(25-45)

Διαιτητές: Γιακείμη Κατσιμάρδος
BOYΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής, Μπαλαής ) : Σίνας Α. 4(1), Παπαματθαίου 2, Ελμάσογλου 6, Kαλούδης 15(5),Kυριακόπουλος 9 , Oικονόμου 10(2),Σίνας Σ 7(1), Σφυρής 6
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Χαλκιαδάκης, Μπούτας): Ευσταθίου 5(1) , Πιστιόλης 6, Τάγκας 2, Μπουζιάνης 40(5) , Κελάδης 2, Μπακάλης 3 , Στάμος , Καραϊσκάκης 13(3) , Σαμοίλης 2, Βασδέκης 3, Πίσσαρης , Ζορμπάς

ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ. 58-64(24-39)

Διαιτητές : Τσαχάκης , Τηγάνης Γ.
ΕΝ.ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Νικολαίδης, Τσιρωνιάν): Αμπατζής 21(1) , Ρουμελιώτης 11(1) , Σταματόπουλος 2, Αρμενιάκος , Ασημακόπουλος 17(2), Άλλα , Τσιμπιράκης 4, Καλούδης 2 Πέτρου 1
ΕΥΡΥΑΛΗ (Τασιόπουλος , Αντωνοπούλου): Μήτσου 8(2), Παρίσσος , Σκουλούδης 8, Μπουρούσης 13(3), Κακαβάς 14(2),Πετρακάκης , Κελέσης 7(1) , Δημητρίου 2, Ευστρατίου 4, Κουβούσης , Δαγτζής 8

Η Ευρυάλη πανηγυρίζει την μαθηματική άνοδο στην Α







Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right