menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  10.12.14 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές της επόμενης εβδομάδας (Σάββατο 13.12 -Παρασκευή 19.12)

Κοινοποίησέ το :


ΣΑΒΒΑΤΟ 13.12.14


ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 09.00 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Πέππας Λέκου
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 10.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Πέππας Λέκου
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 08.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑ Φιλίππου Πολίτης Κ.
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 09.45 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Φιλίππου Πολίτης Κ.
ΑΝ ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 10.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Γερουλάνος Καραγεωργόπουλος
ΑΝ ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 11.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Γερουλάνος Καραγεωργόπουλος
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Κουράντης Γεωργακίου
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.30  ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κουράντης Γεωργακίου
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.45 ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Δραμεσιώτης Γεωργουλάκος
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 10.15 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ Δραμεσιώτης Γεωργουλάκος
ΚΛ. ΣΕΦ Β΄ 09.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Κουράντης Μαλλούχου
ΚΛ. ΚΑΤΣΩΝΗΣ 09.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Αϊβαλιώτης Καλογεράκος
ΚΛ. ΚΑΤΣΩΝΗΣ 10.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΡΑ Αϊβαλιώτης Καλογεράκος
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Τσελεπίδης Κούρτη
3Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.00 ΑΟΝΑ ΜΙΛΩΝΑΣ ΣΥΔΚΝΑ Μιχελακάκης
3Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΣΥΔΚΝΑ Μιχελακάκης
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Σταγιάνος Αυγουλάς
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 10.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Σταγιάνος Αυγουλάς
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΒΑΡΗ Μέλης Δημητρακοπούλου
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Μέλης Δημητρακοπούλου
ΚΛ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 09.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΄Τζίμης Β Μοροχλιάδης
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 10.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Τζίμης Β Μοροχλιάδης 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Iερωνυμάκκης Πολίτης Κ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Δαραμούσκας Λεουτσάκος
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Ραπτογιάννης Κατσίπης
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Δαγκλής Στ Σαλταγιάννη
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 13.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Πετράκης Ι. Κούρτη
ΑΝ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 14.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Ιερωνυμάκης Αυγουλάς
ΚΛ. ΣΕΦ Β 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ Δαγκλής Στ Τοβήλ
ΑΝ. ΚΡΟΝΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κωνσταντάτος Αργύρη
ΑΝ ΡΕΣΤΕΙΟ 15.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Αναστασόπουλος Καπούτσης
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ Κωνσταντάτος Μοροχλιάδης
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Αναστασόπουλος Καπούτσης
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 20.00 ΑΟΝΑ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Ρήγας Μηνάς
ΕΝΙΑΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΛ. 17.00 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Μαϊτού Γαβρέλης
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ευαγγελίδης Μίχας Α
ΑΝ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΤΥΡΕΑΣ 17.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Ευαγγελίδης Δημητρακόπουλος
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 15.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Αναγνώστου Θ. Δημητρακόπουλος
ΑΝ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ρήγας Μίχας Α

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.15 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΟΡ Α Ιασωνίδης Ζαννίδης Δημήτρουλα Μπάλλας
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 19.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡ Α Τσουραπάς Ντίντας Γεωργόπουλος Καλογεράκος
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΟΡ Α Νικολοπούλου Καφαντάρης Κατσίπης Λέκου
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. ΚΟΡ Α Τεφτίκης Σ Σκορδίλης Σαλπά Νικολαίδης
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΚΟΡ Α Πετράκης Κ Ναστούλης Ασλανίδης Καραγκιουλές
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 14.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΟΝΑ ΚΟΡ Α Κατσιμάρδος Αγγελής Δάνδολος Ναζίρη

Β΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
6Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΒΑΡΗ ΚΟΡ Β1 Τζίμης Β Δημήτρουλα Γιαννακοπούλου
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 17.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. ΚΟΡ Β1 Φραγκιαδάκης Μπάλλας Ναζίρη
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 15.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΟΡ Β1 Γερουλάνος Δημακοπούλου Χριστοδούλου
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡ Β1 Τζίμης Β Δάνδολος Τσιρογιάννη
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΚΟΡ Β2 Σταγιάνος Λαρόζα Χατζηπαρασκευά
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.45 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΡ Β2 Τσελεπίδης Πασχοπούλου Κολοφώτη
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΣ 13.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΚΟΡ Β2 Πέππας Παπαδάτος Ντεμελής

ΠΑΙΔΩΝ ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΙΔ Β Τηγάνης Ι Κούλης Κ Πουλιανάς Μούλτση
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΕΦΗΒ Β Τηγάνης Ι Κούλης Κ Πουλιανάς Μούλτση
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 18.00 ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΑΙΔ Γ Πέππας Κουτσομήτρος Παπαδάτος 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΦΗΒ Γ Σταγιάνος Λαρόζα Παπασαρή
ΑΝ ΔΗΛΑΒΕΡΗ 12.00 ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ ΣΟΦ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΠΑΙΔ Γ Φιλίππου Καλουζάκης Κοντοθανάσης
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΙΔ Γ Στουραίτης Μπακομήτρου
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΕΦΗΒ Γ Στουραίτης Μπακομήτρου
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 13.30 ΠΕΡΑ ΦΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΠΑΙΔ Γ Φραγκιαδάκης Μιχελακάκης Παπαντώνης
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΠΕΡΑ -ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΘΙΕΑΣ ΕΦΗΒ Γ Φραγκιαδάκης Μιχελακάκης Παπαντώνης
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ ΕΦΗΒ Γ Πέππας Παπαδάτος  Ντεμελής
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ ΕΦΗΒ Γ Δραμεσιώτης Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΕΦΗΒ Β Αγγελής Ντίντας Νικολαίδης Παπασημακόπουλος



ΚΥΡΙΑΚΗ 14.12.14


ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 10.30 ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Ιερωνυμάκης Λεουτσάκος
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 12.00 ΠΑΝΕΛΈΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑ Πετράκης Ι Κάζος
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ Δαγκλής Στ Σκαρμύτοσς

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΑΝ. ΑΙΓΙΝΑΣ 10.15 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ -ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Τσελεπίδης Μπακομήτρου
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Τσελεπίδης Μπακομήτρου

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 20.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ Α1 ΓΥΝ Παπαδόπουλος Χρ. Σαράντου Παπαδάτος Μοσκόβης Κουτσομήτρος
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 18.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Α1 ΓΥΝ Μητρόπουλος Καταγάς Παπαδάτος Μοσκόβης Κουτσομήτρος
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Α2 ΓΥΝ Μητρόπουλος Σκορδίλης Δημακοπούλου Μίχας Γ. ΣΥΚΚΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Α2 ΓΥΝ Γαρίνη  Αγγελής Γιαννακοπούλου Δημήτρουλα Ζερίτης Θ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΑΡΗ Α2 ΓΥΝ Ρεμουντάκης  Μαυρέλης Δάνδολος Δημήτρουλα Ζερίτης Θ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α2 ΓΥΝ Μαυρομανωλάκης Δαγκλής Ηλ. Γεωργουλάκος Λέκου Σλαταγιάννη

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 12.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Β ΑΝΔ Δελαγραμμάτικας  Τηγάνης Γ Λεουτσάκος Λέκου Λαρόζα

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ Π Α Ιασωνίδης Τηγάνης Γ Μπαούκος Καλουζάκης
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π Β Δελδήμος Ιερωνυμάκης Πολίτης Κ Πάλλας
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΣ 17.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Π Γ Πέππας Κάζος Μορχλιάδης
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΣ 13.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ Π Γ Πέππας Κάζος Μορχλιάδης
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΣ 15.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΕΦ Γ Πέππας Κάζος Μορχλιάδης
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Π Γ Δραμεσιώτης Δακορώνης Κατσίπης
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.00 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΕΦ Γ Δραμεσιώτης Δακορώνης Κατσίπης
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  Π Γ Λάτσης Σαλταγιάννη Χατζηπαρασκευά
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 14.00 ΕΝ.ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΦ Γ Λάτσης Σαλταγιάννη Χατζηπαρασκευά
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡ 13.30 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Π Γ Σταγιάνος Ασλανίδης Γεωργακίου
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.45 ΕΑΝΙΚΑΙΑΣ -ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Π Γ Γερουλάνος Παπασαρή Ντεμελής
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΕΦ Γ Γερουλάνος Παπασαρή Ντεμελής
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΑΙΔ Γ Κουράντης Καλουζάκης Κοντοθανάσης
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.30 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΙΙ ΠΑΙΔ Γ Κουράντης Παπασαρή Κοντοθανάσης
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΠΑΜΠ Λάτσης Πασχοπούλου
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΙΔ Γ Τζίμης Β Αργύρη Μίχας Α
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΣΑΡΩΝΙΔΑ ΠΑΙΔ Γ Φραγκιαδάκης Δημητρακόπουλος Τσιρογιάννη
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΣΑΡΩΝΙΔΑ ΕΦ Γ Φραγκιαδάκης Δημητρακόπουλος Τσιρογιάννη
1Ο ΕΝΙΑΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 17.00 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ ΠΑΙΔ Γ Φάκωνας Καλογεράκος Ζουδιάρη
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΦ Β Λαζόνγκα Άγγελής Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 18.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΦ Β Kοτσώνης Τσουραπάς Μαλλούχου Παπαντώνης
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΠΑΙΔ Γ Αϊβαλιώτης Καραγεωργόπουλος Μούλτση
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 18.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΦ Γ Μέλης Σαλπά Δακορώνης
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 18.00 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΕΦ Γ Φιλίππου Κούρτη Μηνάς
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ 15.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΑΡΟΣ Ν ΣΜ ΕΦ Γ Μέλης Κούρτη Καπούτσης
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ 22.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ -ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΙΔ Γ Σταγιάνος Καρουμπής Καπούτσης
ΚΛ.ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. -ΕΝ.ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΕΦ Γ Τζίμης Β Γεωργόπουλος Μπάλλας

ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 08.00 ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΑ ΑΝΑΠ Καρουμπής
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 08.30 ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΑ ΑΝΑΠ ΄Ζωγράφος


ΔΕΥΤΕΡΑ 15.12.14


Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝ΄. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Πόντας Μαραβέλιας Παπαδάτος Κουτσομήτρος Μοσκόβης
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ Κάρδαρης Χρηστίδης Ηλ. Λαρόζα Κοντοθανάσης Τοβήλ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ Τσαχάκης Σιώκας Μοροχλιάδης Σκαρμούτσος Ζωγράφος
ΚΛ.ΕΘΝ,. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Μαλανδρής Γιακείμη Καλουζάκης Γεωργακίου Σαλπά
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Καλογερόπουλος Φ Μαυρέλης Μίχας Α Δάνδολος Γιαννακοπούλου
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Παυλόπουλος Ουσταμπασίδης Δημητρακοπούλου Τσιρογιάννη Αυγουλάς
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ Π. ΦΑΛΗΡΟ Ραχιώτης Λυράς Ζερίτη Ε Ζουδιάρη Αργύρη

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ Τσουραπάς  Σκορδίλης Δημακοπούλου Κολοφώτη Χριστοδούλου
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΣΑΡΞ ΒΑΡΗ Τηγάνης Ι Ζαγουρής Ζερίτης Θ Ναζίρη Δημήτρουλα
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ.ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ ΣΟΦ Δελδήμος Μητρόπουλος Κάζος Χατζηπαρασκευά Ντεμελής
ΚΛ. ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Νικολοπούλου Καφαντάρης Γεωργουλάκος Κατσίπης Λεουτσάκος
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 0-ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κοτσώνης Παπαζαχαρίας Μούλτση Ντεμελής Πολίτης Κ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 22.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ Σέλληνας  Αγγελής Καπούτσης Καραγκιουλές Μηνάς
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Χριστοδουλάκης Σιαμίδης Ασλανίδης Μπασούκος Καραγεωργόπουλος


ΤΡΙΤΗ 16.12.14


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π Α Πόντας Τεφτίκης Σ Χρηστίδης Μαλλούχου
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε Α Πόντας Τεφτίκης Σ Μηνάς Μαλλούχου
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π Α Λαζαρίδης Νικοπούλου Πάλλας Παπασαρή
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Π Α Χρηστίδης Ηλ Καφαντάρης Καρουμπής Καραγεωργόπουλος
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΜΙΛΩΝΑΣ Π Α Ζακεστίδης Αναστασίου Πολίτης Γ Παπαντώνης
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΙΙΘΕΑ ΜΙΛΩΝΑΣ Ε Α Γιακείμη Κονταράτος Πολίτης Γ. Πασχοπούλου
2Ο ΔΑΚΑΝ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π Α Παυλόπουλος Α Μητρόπουλος Μπασούκος Χατζηπαρασκευά
2Ο ΔΑΚΑΝ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε Α Παυλόπουλος Α Μητρόπουλος Μπαούκος Καραγκιουλές
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Π Α Τηγάνης Ι Κατσιμάρδος Αργύρη Ναζίρη
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Ε Α Τηγάνης Ι Κατσιμάρδος Αργύρη Ναζίρη
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε Α Φραγκούλη Τσαχάκης Μιχελακάκης Μίχας
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Α Χρηστίδης Π. Κοσμίδου Μοσκόβης Παπαδάτος
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Π Β Καλαϊτζάκης Νικηφορίδης Λαρόζα Πολίτης Κ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Π Β Σπυρόπουλος Δράκος Ζερίτης Θ. Ζερίτη Ε
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΒΑΡΗ Π Β Σπυρόπουλος Δράκος Ζερίτης Θ. Ζερίτη Ε
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π Β Καλογερόπουλος Φ Τσουραπάς Μιχελαλακάκης Δάνδολος
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΣΤΕΛΛΑ Π Γ Φιλίππου Δημακοπούλου Σαλταγιάννη
ΑΝ ΔΗΜ. ΓΛΥΦ Π. ΤΥΡΕΑΣ 20.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Π Γ Φραγκιαδάκης  Μοροχλιάδης Γεωργόπουλος
ΑΝ. ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ  ΙΙ Τζίμης Β.  -ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 
4Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Π Γ Τζίμης Σ Γαβρέλης Δημητρακοπούλου
4Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Ε Γ Τζίμης Σ Γαβρέλης Δημητρακοπούλου
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π Γ Γερουλάνος Δακορώνης Λαρόζα
ΑΝ. Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 20.00 ΠΕΙΡΑΊΚΟΣ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ Σταγιάνος Αυγουλάς ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β΄ 19.30 ΛΈΩΝ ΜΟΧ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Π Γ Κουράντης Μίχας Γ Χριστοδούλου
ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ 21.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΙ Ε Γ Κουράντης Κούρτη Μοροχλιάδης
ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ 20.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν.Σ Μ. Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΙ Π Γ Κορωναίος Ζωγράφος Καπούτσης
ΑΝ. ΔΗΛΑΒΕΡΗ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Π Γ Λάτσης ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΑΝ. ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 20.00 ΕΝ.ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Π Γ Αίβαλιώτης  Κούρτη Νικολαίδης


ΤΕΤΑΡΤΗ 17.12.14


ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΝ Α Παπανικολάου Δράκος Παπαντώνης Νικολαίδης
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΝΕΑΝ Α Γαρίνη Γκότσης Δημητρακοπούλου Μηνάς
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΕΑΝ Α Γεώργου Γιαννακόπουλος Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 22.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΝΕΑΝ Α Κατσιμάρδος  Ζαγουρής Δημήτρουλα Δημητρακόπουλος
----------------------------------------------------
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.45 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΝΕΑΝ Β Γερουλάνος Σταγιάνος Πάλλας Παπασαρή
ΑΝ ΔΗΜ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΝΕΑΝ Β Τζίμης Σ Κουράντης Ορφανός Πουλιανάς


ΠΕΜΠΤΗ 18.12.14


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Σπυρόπουλος Ιασωνίδης  Kκοντοθανάσης Καραγεωργόπουλος Γεωργουλάκος
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κοτσώνης Πούλος Τοβήλ Καλουζάκης Καραγκιουλές
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Ουσταμπασίδης Χρηστίδης Ηλ. Πασχοπούλου Κούρτη Σκαρμούτσος
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓΑΡ 20.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Ορφανός Εμμ Μαυρέλης Κουτσομήτρος Πολίτης Κ Ντεμελής
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Αντωνίου Τσολάκος Ζωγράφος Χρηστίδης Νικολαίδης
ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ ΓΛΥΦΑΔ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ Στρέμπας Γκότσης Ζερίτης Α Μπάλλας Δημήτρουλα

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΣΕΦ ΑΡΕΝΑ 20.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ Σταγιάνος Τοβήλ Γεωργουλάκος 


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19.12.14


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Αργυρούδης Δελδήμος Δημητρακόπουλος Ζερίτης Θ Αργύρη
ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Πόντας  Καφαντάρης Μίχας Α Μούλτση Μπάλλας
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Παπαφωτίου Κούλης Χ. Ζερίτης Α Ζερίτη Ε. Ναζίρη
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Χριστοδουλάκης Τσόλη Πάλλας Κάζος Καραγκιουλές
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑ 21.00 ΓΑΣΕ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Χρηστίδης Ηλ. Σιαμίδης Ασλανίδης Τοβήλ Αυγουλάς
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Γ
Αντωνίου  Γκανής Ι. Νικολαίδης Μίχας Α Γιαννακοπούλου
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 20.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Αποστολίδης Καρακωνσταντόπουλος   Κολοφώτη Κούρτη Λεουτσάκος







Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right