menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  7.11.14 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ | 6η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες

Κοινοποίησέ το :




Bαθμολογία






ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ –ΓΛΥΦΑΔΑ 76-66(29-28)

Διαιτητές: Χρηστίδης Π. Γκανής Α.
ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης) : Παρμαξίδης , Στεφάνου 2 Παπαϊωάννου 15, Παραλής 2, Καρράς 25(3), Λιβάνιος , Αντωνίου 18(2), Κοσκινάς 4 , Λάσκος 8, Νερούτσος , Μαρούγκας 2
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου): Τάγκαλος 5, Σέιφερ 20(2), Γρίβας 12(1), Κατσιέρης 2 , Σερελέας 5(1) , Μακρυγιάννης 3, Τζημουράκας 6, Τερτίκας 2, Λίππας 11(3), Μπενιαμίν , Αποστολίδης


ΤΑΤΑΥΛΑ –ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 53-43(35-31) 

Διαιτητές : Πόντας , Τσαχάκης
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Καραγιάννης 8 (2), Γιαπούλης 7 (2), Παπάζογλου 11, Μακρυγιάννης 12 (1), Κούρταλης 6, Γιαχαλής, Σπανός 2, Χαλκιάς 3, Μαράντης 2, Χαριτωνίδης 2.
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Καρατζούνης): Γραικούσης 4, Ριζούλης 2, Χατζηγώγος 9 (1), Τσαγκάς, Ρόζος, Καμακάρης 12, Σταθόπουλος 9 (2), Λύρας 2, Παπαδημητρίου 5 (1), Μελισσάρης, Γαλάτης


ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ 68-67(30-33)

Διαιτητές : Μπούκας , Σπυρόπουλος
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος): Χρυσούλης 1, Νάννος 22(4) , Δουνιάς 11(1) , Τόμπρος Α. 11 , Μπουρβάνης 11, Τόμπρος Χ. 3, , Κούμενος 6(1) Καρατζόγλου 3(1)
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ (Κεραμειδάς, Μπούζας ): Μουστάκας 2, Τριανταφύλλου 23(6), Ξετρίχης 16(4), Βουρνάς 14(1), Μπαμπάκος 3, Ντάσκας Τ. 7, Ντάσκας Θ. 2, Μαρής


ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 77-74(44-34)

Διαιτητές: Aποστολίδης Bλάχος
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Ζερβουλάκος , Νικάκης): Παναγόπουλος , Μανίκας 6(1), Ταρανάς 4, Κουτρόπουλος 19(4), Κασάνος 6 , Αδράμης 11, Αποστολάκης 7, Κουντούρης 10(1), Λούκος , Χριστόπουλος , Παπαζαχαρίου , Δούβος 14(1)
ΑΕ Σ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαϊδης-Ιντζελέρ): Καρασούλος , Ρούμελης 31, Κουτσαύτης , Ευστρατίου 9(2), Λεβαδίτης 19(3), Αγγελάκης 2, Παπαμαρινόπουλος 7, Παππάς 2 , Κυπριτίδης, Βάσης 4, Ζαραϊδώνης , Δεσπότης


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.- ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 74-51(38-29)

Διαιτητές : Χρηστίδης Ηλ., Κόκκορης
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (Καλυβιανάκης): Κωνσταντίνου 4, Μιχαλακάκος 3(1), Γιαννακόπουλος 12(2) , Μπρούτζος 2 , Μουσούλης 2, Μηνογιάννης 14(1), Γεραμάς , Αντωνίου 19(5), Μίζης 12, Κλούτσος 4, Καρατζής , Πάντο
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Μεϊμάρογλου, Παναγιωτόπουλος): Τρανούδης , Μαλτίδης 7 , Βρυώνης 12(2), Σονίδης 6(1), Κραββαρίτης 16, Αλεξίου , Παναγιωτόπουλος , Φελλάς 8 (2), Καναρίδης, Χατζηϊωάννου , Ρουμελιώτης, Κάππης 2



ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. -ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 84-74 (37-35)

Διαιτητές: Γιακείμη , Γιαννακόπουλος
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Γιαννακόπουλος, Φράγγος): Πελιβανίδης 6(1), Φύτρος 9(1), Μανωλιάδης 17(2), Φραγκιουδάκης 15, Παππάς 8(1) ,Σιούτης 11 Βλάχος Θ. 18(2), Μακρυωνίτης
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (Τσίκινας , Διολέτης) Μπακογιάννης , Τηγάνης 19(4), Αντωνάρας 10, Παπανικολάου , Πατάλας 20(2) , Χρήστου , Παπαχριστοδούλου 2, Ντάφας , Κουρίλας , Δασκαλάκης , Αρβανίτης 6, Λιώρης 17(4).



ΑΕ ΡΕΝΤΗ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. 70-55(31-29)

Διαιτητές : Καλογερόπουλος , Κουτσόπουλος
Α.Ε. ΡΕΝΤΗ (Γεωργακίου Α. - Μπέλλος): Γεωργακίου Β. , Μιχαλόπουλος 3(1), Σολδάτος Ι. 4 , Νεδέλκος 19(2), Δημητρόπουλος , Γεωργούλης 12, Πασπαλάς 20, Ρούσσος 2, Αναγνωστόπουλος , Γεωργακίου Κ. 10, Κανιάς , Κάκκας Ρουσουνέλλος
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσος, Καλαμπόγιας) : Ζέρβας , Θεοδώρου 3, Μπάκας 2, Καμπούρης 21(2), Αλεξανδρόπουλος 8(2) . Φλέγκας 8 , Παπαδόπουλος 5(1),Κασβής , Φιλίππου , Βιτσεντζάτος , Παπανικολάου Κακαράτζας 8(2)





Επόμενη αγωνιστική







Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right