menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  29.11.14

ΣΑΒΒΑΤΟ 29.11.2014 | Το πρόγραμμα αγώνων της ημέρας όλων των κατηγοριών - ομίλων (με βάση την ώρα έναρξης) καθώς και των αγώνων ΜΙΝΙ, ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ)


Αγώνες με ώρα έναρξης από 10.30 ως 16.30



Αγώνες με ώρα έναρξης από 17.00 ως 19.00




Αγώνες με ώρα έναρξης από 19.30 ως 21.30




ΣΑΒΒΑΤΟ 29.11.2014 | Το πρόγραμμα αγώνων της ημέρας όλων των κατηγοριών - ομίλων (με βάση την ώρα έναρξης)

ΠΡΟΣΟΧΗ --- ΜΙΝΙ ---

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΜΙΝΙ (ΚΑΙ ΜΟΝΟ) ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ


ΚΑΙ ΟΙ  ΔΥΟ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΟΛΕΣ ΜΙΣΑ ΜΙΣΑ 

ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΕ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΚΑΙ ΚΡΙΤΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΝ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΠΡΩΤΕΣ- ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ -Η ΞΕΝΟ ΓΗΠΕΔΟ


ΠΡΟΣΟΧΗ --- ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ---

ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΣΤΟΥΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ


ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ Η ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ !








ΣΑΒΒΑΤΟ 29.11.14

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ


ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 15.00 ΕΝ.ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ -ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 15.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΠΕΡΑΜΑ
ΑΝ ΣΚΡΑ 10.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΝ ΣΚΡΑ 11.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ
ΑΝ. ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ 10.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
ΑΝ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ 11.15 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ.
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 09.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 10.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ
ΑΝ. ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ (ΟΠΙΣΘΕΝ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ) 09.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ 10.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 12.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΡΑ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 10.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΑΛΦΑ ΑΛΙΜΟΥ
3Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.00 ΑΟΝΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ
3Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.15 ΜΙΛΩΝΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ
ΑΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΑΚ 10.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΒΑΡΗ
ΑΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΑΚ 11.15 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 09.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 10.15 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ


ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.30 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
2o ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ
ΑΝΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 14.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 19.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΣΤΕΛΛΑ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 13.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΝ ΚΡΟΝΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΟΝΑ
ΑΝ ΡΕΣΤΕΙΟ 15.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΚΛ. ΚΑΤΣΩΝΗΣ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 19.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΜΙΛΩΝΑΣ
1Ο ΕΝΙΑΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 19.00 ΣΑΡΞ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 17.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 15.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 16.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ







Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Α
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΕΦΗΒΩΝ Α

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right