menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  28.11.14 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 9η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες Πρώτη ήττα για Αστέρα στην Σαλαμίνα

Κοινοποίησέ το :






ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ ΔΗΜΗΤΡΑ 73 62
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 60-67
ΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ  47-64
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ  64-60
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ 56 55
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΑΕ ΡΕΝΤΗ  56-67
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ 67 55


ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 67-55(29-27)

Διαιτητές : Χρηστίδης Π. Καλαϊτζάκης
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος) : Χρυσούλης 7(1), Νάννος 20(3), Δουνιάς 4 , Γκίνης , Καρασούλας 3, Τόμπρος Α. 9 , Μπουρβάνης 7, Κούμενος 17(5), Καρατζόγλου , Μιχαλάκης
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Ζερβουλάκος, Νικάκης ): Παναγόπουλος , Μανίκας , Ταρανάς 2, Κουτρόπουλος 18(4), Κασσάνος 3, Αδράμης 11(2), Αποστολάκης 3, Κουντούρης 4, Χριστόπουλος 4, Παπαζαχαρίου 4, Δούβος 6


AEΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ 73-62(36-28)

Διαιτητές: Πόντας , Κονταράτος
ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ( Νικολαίδης- Ιντζελέρ ) : Καρασούλος 3, Κουσαύτης 12(3) ,. Ευστρατίου 2, Λεβαδίτης 13(1), Παπαμαρινόπουλος 15, Ρούμελης 20 , Κυπριτίδης, Βάσσης , Ζαραϊδώνης 4 Θεολογίτης 4
ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης) : Παπαϊωάννου 17 , Στεφάνου 20(3), Καρράς 11, Παραλής , Αντωνίου 10, Μπρέμπος , Λάσκος 4 , Μαρούγκας


ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΑΕ ΡΕΝΤΗ 56-67(31-39)

Διαιτητές : Χρηστίδης Ηλ. , Πετράκης
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ ( Κεραμειδάς): Μαρής 4, Λεοντιάδης 6(2), Τριανταφύλλου 9(2), Ξετρίχης 3(1), Πασαγιάννης 10(1) , Μαυράκης 11, Μπαμπάκος 9, Ντάσκας Τ., Ντάσκας Φ. 2, Μπούζας 2
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Γεωργακίου , Μπέλλος) : Γεωργακίου Β. 2, Σολδάτος Ι. 2, Νεδέλκος 17 , Γεωργούλης 14, Πασπαλάς 11, Ρούσσος 3(1) , Κανιάς , Γεωργακίου Κ. 16(2) , Ρουσουνέλος 2


Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ -ΤΑΤΑΥΛΑ 56-55(19-26)

Διαιτητές : Αργυρούδης Ντίντας
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (Διολέτης Τσικίνας) : Μπακογιάννης 3 (1), Τηγάνης 10 (2), Αντωνάρας 6, Πατάλας 5 (1), Χρήστου, Παπαχριστοδούλου 9, Δούκας, Δασκαλάκης, Αρβανίτης 15 (3), Κουρίλας, Λιώρης 8 (2)
ΤΑΤΑΥΛΑ ( Σιταράς) : Καραγιάννης 2, Παπάζογλου 18, Μαστρογιάννης, Μοντζακόβσκι 20, Γιαχαλής 3 (1), Κούρταλης 2, Χαλκιάς 2, Μαράντης 8, Σιταράς, Χαριτωνίδης

ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 60-67(40-35)

Διαιτητές: Γιακείμη , Αντωνιάδης
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσος , Καλαμπόγιας): Αναστασόπουλος , Μπάκας 9(1) , Ρούσσης 4 Καμπούρης 10(1) , Αλεξανδρόπουλος 16(2) , Φλέγκας 8, Παπαδόπουλος 7(1), Κασβής ,Παπανικολάου 2, Κακαράτζας 4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Καλυβιανάκης): Γκανής 4(1), Μιχαλακάκος 5(1) , Γιαννακόπουλος 8(2), Κωνσταντίνου , Μινωγιάννης 25(3), Γεραμάς , Αντωνίου 9(1), Μίζης 10, Κλούτσος 6(2), Καρατζής , Πάντο

ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΓΛΥΦΑΔΑ 47-64(27-23)

Διαιτητές: Πέτρου , Κουτσόπουλος
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Καρατζούνης): Γραικούσης 2, Ριζούλης, Κατσίμπρας 4, Τσαγκάς 2, Ρόζος 3, Καμακάρης 12, Σταθόπουλος 3(1), Λύρας, Παπαδημητρίου 2, Μελισσάρης 2, Γαλάτης 3, Μπούτος 13
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου): Τάγκαλος 11(3), Σέϊφερ 11(1), Κατσιέρης 8, Καλάβριας 5(1), Γουλανδρής 1, Γκονουλλού 7(1), Μακρυγιάννης 7, Τζημουράκας 2, Μπαντούνας 2, Λίππας 8, Μπενιαμίν 2, Αποστολίδης.

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ -ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. 64-60

Διαιτητές: Σπυρόπουλος , Γρίβα
ΛΕΩΝ (Μειμάρογλου, Δημάκης): Ζαμπέτας, Κεντικελένης, Βρυώνης, Σονιδης 13 (2), Κραββαρίτης 9, Αλεξίου 12 (4) Γκαφάαρ, Φελλας 9 (2), Καναρίδης 2, Νεόφυτος 12, Καππής 5, Ρουμελιώτης 2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Γιαννακόπουλος ) Πελιβανίδης 2, Φύτρος 10 (1), Μανωλιάδης 13 (1), Βλάχος Ε. Παππάς 6, Διάκος 2, Φραγκιουδάκης 3, Κανίνης 6, Σιούτης 3, Κεφαλληνός, Βλάχος Γ. 11 (1), Μακρυωνίτης 4


Bαθμολογία




Επόμενη αγωνιστική









Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right