menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  29.11.14 από isaak

Α΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες

Κοινοποίησέ το :



ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 28 33
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 31 45
ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 60 53
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 43 25
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 63 24
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ 26 40


ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. –ΑΟΝΑ 63-24

Δεκάλεπτα : 15-07, 25-13, 43-18, 63-24
Διαιτητές: Ιασωνίδης , Δελδήμος
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Παναγιωτόπουλος) :Τζανετάτου 8(2) , Νικολαίδου 9 , Καραλή 8 , Ξυδά , Τσιμπίδη 8 , Λαμπράκη Μ. 4, Βούλγαρη 2, Κόκκαλη 4, Λάμπρου 4, Γασπαράτου , Μαγγίνα 10, Μυλωνάκη 6
ΑΟΝΑ (Θεοφανίδη): Κουκουμπάκη , Θεοφανίδη Ξ. , Ντούπη 2 , Γεροβασίλη , Μενεγά , Παπακωνσταντίνου Α. 9, Μίζα , Θεοφανίδη Α. , Τζίνα 2, Παπακωνσταντίνου Δ. 2 , Αντωνιουδάκη 9(1) , Καλούδη

Π. ΦΑΛΗΡΟ- ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 60-53

Δεκάλεπτα :16-20, 28-37 , 43-32, 60-53
Διαιτητές: Πέτρου , Γκανής
Π. ΦΑΛΗΡΟ (Καλυβιανάκης, Γκιουλέας): Σοφικίτη , Κρεμύδα 25(1) , Σχουλή , Μπακάλη , Φλώκα Διον. , Φλώκα Χρ. 7(1) , Αναγνωτσοπούλου 12, Γκίλια , Λοίζου 4, Ιακώβου , Σαρρή 12
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (Τζούνας) : Χατζηβασιλείου 11(1), Δημητρακοπούλου 7 , Νάκου 4, Ρισάνι , Κοντοθανάση , Παυλινέρη 2, Αναστασοπούλου Χρ. 4, Αιτιαρίδη , Κορρέ 13, Σιαπέρα , Τσιχλάκη 12(1)

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 26-40

Δεκάλεπτα : 12-9, 16-17, 19-25, 26-40
Διαιτητές : Καταγάς - Δαβιδέλης
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλαδούχος ) :Μαρσίντα 13, Μακαρατζή,Χατζηφούντα Μ, Ζεϊμπέκογλου, Χατζηφούντα Στ.3,Καπετανάκη, Ντόμπρε 10,Γκρέκα, Γκολιμπιάν, Χατζοπούλου, Ντόχα, Παναγάκου
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Κουκουζέλης): Δόνα 8,Σακοράφα, Κριτσιδήμα, Σκορδά 12, Χατζηλεοντή 4, Στεφανίδου, Βασιλακοπούλου 6, Σταυροπούλου, Παπαδημητρίου, Τριανταφυλλοπούλου 2, Μουχτή, Κομποχόλη 8

ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ . 43-25

Διαιτητές : Τσάτσης-Καστούλης
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. (Ποτόσογλου): Γεωργίτσου 6, Ποζιάδη 2, Καραφυλλάκη , Τσάνη 4, Τζιλιάνου 4, Κοντραφούρη 11, Κάσσιου 5(1), Γαβαλά 2,Μπιτζίλου 4, Δαφνάκη ,Χιώτη 5
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ(Παπαναστασίου): Δάντου , Καραπάτα 2, Ταραμά ,Ορφανού 8(1), Ρούτση 2,Τζιούτζιου 1,Τσίρκα 2,Πρίντεζη ,Προέδρου 4,Ρεπούση 4,Μαλλιαρού 2

ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ 28-33

Δεκάλεπτα : 6-4, 10-12, 15-20, 28-33
Διαιτητές : Γκανής Κούλης Χ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ (Φατούρος , Οικονομόπουλος): Κορδαλή 8 Στεφανου 7(1) Θανοπούλου 3(1) , Σκούτερη-Γκούβα 4 , Κυράνυ 6 Μαντάλα Κλαδιά Τσαβολάκη Σούλο
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ (Χρυσοβιτσιάνος): Κετσιντζή 2 Σπυριδοπούλοθυ 2 Λεβεντούδη- Δαλάκα 9 Νιώτη 2 Νάκου 16(1) Κουτσοσίμου 2 Περγαντή Λειβαδάρα Παπαγεωργίου





Επόμενη αγωνιστική








Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right