menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  24.10.14 από isaak

Γ ΑΝΔΡΩΝ 4η αγωνιστική. Τ' αποτελέσματα αναλυτικά, βαθμολογία κι η επόμενη αγωνιστική

Κοινοποίησέ το :


ΑΕ ΡΕΝΤΗ -ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 71-55(40-28)

Διαιτητές : Κοτσώνης , Πούλιος
Α.Ε. ΡΕΝΤΗ (Γεωργακίου Α. - Μπέλλος): Γεωργακίου Β. 4, Αναγνωστόπουλος , Σολδάτος Α. 2, Νεδέλκος 11(1) Δημητρόπουλος 2, Γεωργούλης 4, Πασπαλάς 15(1), Μιχαλόπουλος 11(3), Γεωργακίου 22 (3), Κανιάς , Βασιλειάδης , Ρουσουνέλλος
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ (Καψιμάλης , Παλτζόγλου): Τάγκαλος 6 , Σέϊφερ 21(3), Γρίβας 2, Καλάβριας 4(1) , Τερτίκας 2, Γκονουλλού 7(1), Μακρυγιάννης 7(1) ,Μπενιαμίν , Τζιμουράκας , Κοκαράκης 1 , Λίππας 3(1), Αποστολίδης 2

ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ – ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. 22-16

 Διεκόπη λόγω πτώσης τάσης στο κλειστό Ελευσίνας

ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ –ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 65-60(30-20)

Διαιτητές : Ζαννίδης, Τζίκας
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ (Κεραμειδάς): Μουστάκας 5(1), Μπανάι 4, Λεοντιάδης 11(3), Τριανταφύλλου 13(2), Ξετρίχης 7(2), Βουρνάς 2, Μαυράκης 5, Μπαμπάκος 12, Ντάσκας Φ. 4, Μαρής 2.
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (Τσίκινας , Διολέτης) Μπακογιάννης 6(2), Τηγάνης 14(2), Αντωνάρας 9, Χρήστου, Παπαχριστοδούλου 10, Ντάφας, Δασκαλάκης 10, Αρβανίτης 2, Λιώρης 9(2).




ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 68-62(34-28)

Διαιτητές: Καλαϊτζάκης , Καταγάς
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος): Χρυσούλης 2 , Νάννος 16(2) , Τόμπρος Α. 11 , Μπουρβάνης 12, Τόμπρος Χ. , Μπούταλης 3(1), Κούμενος 20(5) Καρατζόγλου, Μιχαλάκης 4
ΑΕ Σ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαϊδης-Ιντζελέρ): Καρασούλος 2, Παππάς , Κουτσαύτης 7 (1), Ευστρατίου 14, Λεβαδίτης 18(2), Αγγελάκης 2, Παπαμαρινόπουλος 10,Κυπριτίδης, Ζαραϊδώνης 7(1), Τσαμπανάκης 2

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. –ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 70-34(29-16)

Διαιτητές : Ορφανός Ι, Κούλης Χ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Ζερβουλάκος , Νικάκης): Παναγόπουλος 1 Μανίκας 10, Ταρανάς 2, Κουτρόπουλος 10(1), Κασάνος 2 , Αδράμης 14(2) , Αποστολάκης 11(1), Κουντούρης 6, Γιαλαμάς , Χριστόπουλος 3 , Παπαζαχαρίου 3, Δούβος 8
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Καρατζούνης): Σούμπασης , Ριζούλης 4, Χατζηγώγος 4, Τσαγκάς 2, Κοντογιάννης , Πετς 8, Κανακάρης 2, Κατσίμπρας , Λύρας , Παπαδημητρίου 10(2), Μελισσάρης 4(1), Γαλάτης .

ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 58-51(40-26)

Διαιτητές : Γιακείμη-Σπυράκος
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Καραγιάννης 2, Γιαπούλης 1, Αντύπας, Μαστρογιάννης 6 (1),Μοντζακόβσκι 30 (1) Κούρταλης 4, Χαλκιάς 9, Μαράντης 4, Σιταράς, Χαριτωνίδης 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (Αυγουστίδης): Κωνσταντίνου 19 (1), Αντωνίου 2, Μανούτσος, Καπουτσίδης, Μουσούλης 9 (1), Μηνογιάννης 9 (1), Γεραμάς 5, Καψιμάλης, Μίζης 3, Καρατζάς 4

ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. – ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. 55-73 (32-36)

Διαιτητές: Μαργώνη , Φλώρος
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Γιαννακόπουλος, Φράγγος): Πελιβανίδης 3, Φύτρος 12(2), Μανωλιάδης 8, Μωυσίδης 5(1), Φραγκιουδάκης 10, Παππάς 5(1),Λιάκος , Μενιουδάκης 4, Σιούτης , Κεφαληνός 2 , Βλάχος 6
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσος) :Θεοδώρου , Μπάκας 13(1), Ρούσσης 6, Καμπούρης 22(4) , Σωτηρόπουλος 4, Φλέγκας 17(1) , Παπαδόπουλος 7 Κασβής , Καλύμνιος , Βιτσεντζάτος , Ελενίτσας Κακαράτζας 4



Η Βαθμολογία






Η επόμενη αγωνιστική






Περισσότερες πληροφορίες, Βαθμολογικοί πίνακες, επιδόσεις στo ΕΣΚΑΝΑ MENGameCenter:





Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right