menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  10.10.14 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Η 1η την ΔΕΥΤΕΡΑ)

Κοινοποίησέ το :


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ


ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 54 66
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ 49 56
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 62 55
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 60 65
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 86 49
ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ / ΔΗΜΗΤΡΑ 1972 74-65
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ 64 65

ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ –ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 54-66(25-30)

Διαιτητές: Χρηστίδης Μπούκας
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (Τσικίνας, Διολέτης): Μπακογιάννης , Τηγάνης 8(2) , Αντωνάρας 12, Πατάλας 16(2), Χρήστου , Παπαχριστοδούλου 8 , Νάσης , Ντάθας , Δασκαλάκης 2, Αρβανίτης 5(1), Κουρίλας , Παπανικολάου
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ(Νικολαίδης, Ιντζελέρ) : Καρσούλος 8(2), Ρούμελης 21, Κουτσαύτης , Ευστρατίου 2, Λεβαδείτης 12(1) , Αγγελάκης 6(1) , Παπαμαρινόπουλος 10, Τσακίρης , Ζαραϊδώνης 6 , Τσαμπανάκης 1

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 86-49(38-26)

Διαιτητές : Ελευθερίου Ντίντας
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Ζερβουλάκος Νικάκης): Παναγόπουλος 2, Μανίκας 4, Ταρανάς 2, Κουτρόπουλος 21(5), Κασσάνος 6 , Αδράμης 12(2), αποστολάκης 11(1), Κουντούρης 7(1) Ακρίβος , Χριστόπουλος 10, Παπαζαχαρίου 8 , Δούβος 3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. (Αυγουστίδης): Κωνσταντίνου 6 , Μιχαλακάκος 3(1) , Γιαννακόπουλος 10(1) , Παπουτσίδης , Μουσούλης 12, Μηνογιάννης 8, Γεραμάς 2, Αντωνίου 2, Νίσης 4, Κοσμίδης , Πάντο , Κλούτσος 2

ΑΕ ΡΕΝΤΗ – ΓΑΣΕ ΔΗΜΗΤΡΑ 74-65 (34-32)

Διαιτητές: Τσάτσης , Γκανής
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Γεωργακίου Β., Μπέλλος) : Γεωργακίου Β. , Δημητρόπουλος , Σολδάτος 5 , Νεδέλκος 20(1) , Μιχαλόπουλος 4, Γεωργούλης 5, Πασπαλάς 25, Ρούσσος , Γεωργακίου Κ. 12(2) , Κάκκας 3(1) , Κανιάς , Ρουσουνέλος
ΓΑΣΕ ΔΗΜΗΤΡΑ (Μαυρογιάννης) : Αλεξανδρίδης , Παρμαξίδης , Στεφάνου 9(1) , Παπαϊωάννου 11, Καραλής 2 , Καρράς 5, Αντωνίου Μ. 18(1) Κοσκινάς 18(1) , Λάσκος , Νερούτσος , Μαρούγκας 2 , Ρομάϊ

ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ –ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 62-55(30-22)

Διαιτητές : Χρηστίδης Π. Καταγάς
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος): Χρυσούλης , Νάννος 14Δουνιάς 8(1) , Γκίνης 2, Καρασούλας 7 , τόμπρος Α. 6, Μπουρβάνης 4, τόμπρος Χ. 1, μπούταλης 2Κούμενος 15(3), καρατζόγλου 3(1) , Μιχαλάκης
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Καρατζούνης): Γραικούσης 2, Ριζούλης , Χατζηγώγος 4 , Σούμπασης 4, Μαυρομμάτης 10(1) , Πετς 2, Καμακάρης , Σταθόπουλος , 17(2) , Λύρας 4, Παπαδημητρίου 7(1) , Μελισσάρης 5 , Γαλάτης

ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. – ΓΛΥΦΑΔΑ 60-65 (29-34)

Διαιτητές : Πόντας , Κομιανός
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Γιαννακόπουλος, Φράγκος): Φύτρος 7(1), Μανωλιάδης 6(1), Μωυσίδης 19(2), Φραγκιουδάκης 4, Λιάκος, Παππάς 4, Λόης, Σιούτης 4, Κεφαλληνός, Βλάχος 16(1).
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου): Τάγκαλος 2, Μάρας 4, Γρίβας 7(1), Καλάβριας 11(1), Τερτίκας 14, Γκονουλλού 5, Μακρυγιάννης 11, Τζημουράκας, Κοκαράκης, Λίππας 9(3), Μπενιαμίν, Μπλιός.

ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ-ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜ. 49-56 ( 22-23)

Διαιτητές: Μητρόπουλος, Χατζηκυριάκος
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ ( Κεραμειδάς): Μουστάκας 6(1), Λεοντιάδης 8(1), Τριανταφύλλου 12(1), Μεντής, Βουρνάς 1, Μαυράκης 15, Μπαμπάκος 3, Ντάσκας Φ. 4.
ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜ. ( Τάσος): Θεοδώρου, Μπάκας 6, Ρούσης, Καμπούρης 15(2), Αλεξανδρόπουλος 9(3), Φλέγκας 9, Παπαδόπουλος 10, Κασβής 2, Βιτσεντζάτος 5, Παπανικολάου, Κακαράντζας.

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-. ΤΑΤΑΥΛΑ 64-65 (30-29)

Διαιτητές : Γκανής Α., Δελδήμος
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ.(Μεϊμάρογλου): Ζαμπέτας 2, Μαλτίδης 1, Βρυώνης 13 (4), Σονίδης 4, Κραββαρίτης 10 (1), Δημάκης 7 (1), Γκααφάρ 16, Κεντικελένης 2, Καναρίδης, Νεόφυτος 1, Κάππης 8 (2) Ρουμελιώτης
ΤΑΤΑΥΛΑ(Σιταράς): Βασιλόπουλος, Γιαπούλης 10 (1), Παπάζογλου 14, Μαστρογιάννης 12 (2), Μοντζακόβσκι 9, Καραγιάννης 6, Σπανός 2, Χαλκιάς 4, Μαράντης 4, Σαράντου, Χαριτωνίδης 4, Σιταράς






Περισσότερες πληροφορίες, Βαθμολογικοί πίνακες, επιδόσεις στo ΕΣΚΑΝΑ GameCenter:






Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right