menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  9.7.14 από isaak

Το πρόγραμμα της Α΄ παίδων

Κοινοποίησέ το :


Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ


23/09/14 1 η Αγωνιστική 16/12/14
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Α.Ο.
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ "Ο ΜΙΛΩΝ" Α.Ο.Ν.Σ. Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘ.
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.
ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ
ΚΥΡ. 21/09/14 Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΜΙΚΤΗ ΕΣΚΑΝΑ (14/12/14)

30/09/14 2 η Αγωνιστική 23/12/14
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘ. Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
2ο Δ.Α.Κ.Α.Ν. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο. "Ο ΜΙΛΩΝ" Α.Ο.Ν.Σ.
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΚΛ. ΑΝΔΡ. ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΥΡ. 28/09/14 ΜΙΚΤΗ ΕΣΚΑΝΑ ΑΛΦ ΑΛΛΙΜΟΥ (21/12/14)

07/10/14 3 η Αγωνιστική 13/01/15
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘ.
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ "Ο ΜΙΛΩΝ" Α.Ο.Ν.Σ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΛ. ΑΝΔΡ. ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Α.Ο
ΚΥΡ. 05.10.14 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΜΙΚΤΗ ΕΣΚΑΝΑ (11/01/15)

14/10/14 4 η Αγωνιστική 20/01/15
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
2ο Δ.Α.Κ.Α.Ν. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ "Ο ΜΙΛΩΝ" Α.Ο.Ν.Σ.
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Α.Ο.
ΚΥΡ. 12/10/14 ΜΙΚΤΗ ΕΣΚΑΝΑ -ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (18/01/15)

21/10/14 5 η Αγωνιστική 27/01/15
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.
ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ "Ο ΜΙΛΩΝ" Α.Ο.Ν.Σ. Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΚΛ. ΑΝΔΡ. ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Α.Ο. Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘ.
ΚΥΡ.19/10/14 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -ΜΙΚΤΗ ΕΣΚΑΝΑ (25/01/15)





04/11/14 6 η Αγωνιστική 03/02/15
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ "Ο ΜΙΛΩΝ" Α.Ο.Ν.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
2ο Δ.Α.Κ.Α.Ν. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο. ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Α.Ο.
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΚΥΡ. 02/11/14 ΜΙΚΤΗ ΕΣΚΑΝΑ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΆΣ (01/02/15)

11/011/14 7 η Αγωνιστική 10/02/15
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "Ο ΜΙΛΩΝ" Α.Ο.Ν.Σ.
ΚΛ. ΑΝΔΡ. ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘ.
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.
ΚΥΡ. 09/11/14 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ -ΜΙΚΤΗ ΕΣΚΑΝΑ (08/02/15)

18/11/14 8 η Αγωνιστική 17/02/15
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ "Ο ΜΙΛΩΝ" Α.Ο.Ν.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Α.Ο.
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
2ο Δ.Α.Κ.Α.Ν. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο. Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘ.
ΚΥΡ. 16/11/14 ΜΙΚΤΗ ΕΣΚΑΝΑ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (15/02/15)

25/11/14 9 η Αγωνιστική 24/02/15
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ "Ο ΜΙΛΩΝ" Α.Ο.Ν.Σ.
ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. ΑΝΔΡ. ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Α.Ο. Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ
ΚΥΡ. 23/11/14 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΜΙΚΤΗ ΕΣΚΑΝΑ (01/03/15)

02/12/14 10 η Αγωνιστική 03/03/15
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ "Ο ΜΙΛΩΝ" Α.Ο.Ν.Σ. ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Α.Ο.
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘ.
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.
ΚΥΡ. 30/11/14 ΜΙΚΤΗ ΕΣΚΑΝΑ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ (08/03/15)

09/12/14 11 η Αγωνιστική 10/03/15
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΚΛ. ΑΝΔΡ. ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Α.Ο. Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ "Ο ΜΙΛΩΝ" Α.Ο.Ν.Σ.
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘ. Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
2ο Δ.Α.Κ.Α.Ν. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο. Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΥΡ. 07/12/14 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΜΙΚΤΗ ΕΣΚΑΝΑ 15/03/15)


Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right