menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  19.3.14 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές των αγώνων από 22-03 μέχρι και 28-03

Κοινοποίησέ το :


Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι διαιτητές και κριτές των αγώνων από Σάββατο 22-03 μέχρι την Παρασκευή 28-03


ΣΑΒΒΑΤΟ 22-03-14


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 14.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΣΑΚΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ ΤΗΓΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
4Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.00 ΑΠΌΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ  ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΠΟΘΗΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α 
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΜΑΚΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΣ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΟΝΑ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΓΚΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΑΠΗ ΔΑΝΔΟΛΟΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΣΑΛΠΑ

ΠΑΙΔΕΣ Γ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΜΑΚΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΛΑΗΣ ΜΠΑΝΙΑ
ΑΝ. ΑΙΓΙΝΑΣ 12.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΠΕΡΑ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 14.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΜΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΚΑΛΑΝΤΖΗ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 11.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 09.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΣΑΡΞ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 19.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΎΦ.-ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 17.00 ΠΕΡΑΜΑ -ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΕΠΠΑΣ ΓΟΥΖΟΥΑΣΗΣ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ Β ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 10.45 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΣΤΟΥΡΑΊΤΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 10.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 12.30 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ -ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 17.45 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΠΕΙΡΑΊΚΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ 

ΕΦΗΒΩΝ Β
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ - ΕΥΡΥΑΛΗ ΠΕΠΠΑΣ ΚΑΝΝΑΒΗ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ


ΚΥΡΙΑΚΗ 23-03-14


ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β ΦΑΣΗ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
NEO ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -ΠΕΡΑΜΑ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΟΥΖΟΥΑΣΗΣ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ Β ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 11.30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 12.45 ΠΑΝΕΛΕΥΣIΝΙΑΚΟΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 15.15 ΕΥΡΥΑΛΗ -ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΑΟΝΑ ΛΑΤΣΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΡΓΥΡΗ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 10.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.45 ΠΕΙΡΑΊΚΟΣ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΕΠΠΑΣ  ΤΣΙΠΛΑΚΙΔΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β΄ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. -ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ.  ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΒΕΜΒΕΤΣΟΣ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ.  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΑΖΟΣ

Δ΄ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 21.00 ΣΑΡΩΝΙΔΑ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΣΟΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΛΑΗΣ ΜΙΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. -ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. 1 ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΥΖΑΚΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ. 18.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. 1 ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. -ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ 1 ΔΑΒΙΔΕΛΗΣ ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ ΚΟΥΜΑΝΙΑΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 18.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 1 ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ
------------------------------------------------------------------------------
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2 ΔΑΒΙΔΕΛΗΣ ΚΑΛΑΤΖΗ ΚΑΛΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΑΤΣΙΠΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ 2 ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΚΑΛΑΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 18.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ -ΑΟΝΑ 2 ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΛΑΡΟΖΑ

ΠΑΙΔΕΣ Γ ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ Π ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 12.30 ΕΝ.Ν . ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ -ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΣΟΣ Π ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΊΑΣ ΧΑΤΖΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΟΣ Π ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Ε ΜΑΚΡΗΣ Χ ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.45 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Ε ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ε ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 19.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. -ΚΑΣΤΕΛΛΑ Ε  ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΦΑΚΩΝΑΣ  ΔΑΝΔΟΛΟΣ ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΑΟΝΑ ΠΑΓΚ ΛΑΤΣΗΣ ΚΑΝΑΒΗ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 09.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΓΚ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΖΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ Ι -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΓΚ ΚΡΙΤΗ ΜΙΧΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΑΓΚ ΛΑΤΣΗΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΙΙ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΓΚ ΚΡΙΤΗ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 09.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΑΓΚ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ
ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 17.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΑΓΚ ΠΕΠΠΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 21.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΓΚ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΜΑΝΔΡΑΣ 2Ο 10.45 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΑΓΚ ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 14.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΓΚ ΠΟΘΗΤΟΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 14.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΠΑΓΚ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΑΓΚ ΠΟΘΗΤΟΣ ΣΑΛΠΑ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 09.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΓΚ ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  17.00 ΕΥΡΥΑΛΗ -ΒΑΡΗ ΠΑΜ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ ΘΕΟΔ. 


ΔΕΥΤΕΡΑ 24-03-14


Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 21.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ  ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΤΗΓΑΝΗΣ ΙΩΑΝ. ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΤΣΩΝΟΣ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΤΟΒΗΛ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ  ΧΑΤΖΗΣ ΤΣΙΠΛΑΚΙΔΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΕΥΡΥΑΛΗ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ 21.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛ. ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΜΠΟΥΚΑΣ  ΓΚΑΜΗΛΗ ΣΑΜΟΥΡΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΚΟΛΟΦΩΤΗ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗ Δ . ΑΡΓΥΡΗ ΒΑΛΑΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ Γ ΣΟΦ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΟΝΓΚΑ ΚΑΡΟΥΜΠΗΣ ΚΑΝΑΒΗ ΚΟΥΜΑΝΙΑΣ
ΚΛ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.15 ΑΝ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΞΟΧΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ ΣΙΔΕΡΗΣ ΒΕΜΒΕΤΣΟΣ ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ ΛΙΑΠΗ

ΠΑΙΔΕΣ ΠΛΕΪ ΟΦ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΠΑΛΛΑΣ


ΤΕΤΑΡΤΗ 26-03-14


ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΛΕΪ ΟΦ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΛΥΡΑΣ ΜΠΑΛΛΑΣ ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. - ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ. 


ΠΕΜΠΤΗ 27-03-13


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. -ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛ ΛΥΡΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ ΚΑΛΟΥΖΑΚΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ 
2Ο ΔΑΚΑΝ 20.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ Π ΤΣΙΠΛΑΚΙΔΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΛΙΑΚΑΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΓΟΥΖΟΥΑΣΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Ι ΒΕΜΒΕΤΣΟΣ ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΞΟΧΑΚΗΣ ΤΟΒΗΛ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΜΠΑΝΙΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΕΡΙΤΗ Ε

Α΄ΑΝΔΡΩΝ 
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΟΝΤΑΣ ΜΑΓΓΟΥΝΗΣ   ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ,  ΖΕΡΙΤΗ Θ.,  ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28-03-14


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. -ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
2Ο ΔΑΚΑΝ 20.15 ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ. -ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΠΟΥΛΙΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΩΓΟΥ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. -ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ Π. ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΤΑΤΑΥΛΑ - ΒΑΡΗ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΝΔΟΛΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΛΙΑΠΗ
ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΑΤΖΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΣ
Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (ΑΡΤ.) 22.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ -ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΑΚΚΗΣ ΜΠΑΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΣΑΜΟΥΡΗΣ

ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Π ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔ. ΤΣΑΧΑΚΗΣ   ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.45 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε ΤΕΦΤΙΚΗΣ Κ. ΠΟΝΤΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΕΡΙΤΗ Δ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ  ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΖΗΣ 



Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right