menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  30.1.14 από isaak

Οι αγώνες των διαμερισμάτων του αναπτυξιακού στα αγόρια την Κυριακή σε Γλυφάδα και Μοσχάτο

Κοινοποίησέ το :


B΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ - Γ΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ


Καλούνται οι πιο κάτω αθλητές να βρίσκονται την,

Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2014 και ώρα 07:45

στο Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ “ΜΑΚΗΣ ΛΙΟΥΓΚΑΣ”
(ΑΓΓ. ΜΕΤΑΞΑ & ΦΟΙΒΗΣ, ΓΛΥΦΑΔΑ, ΤΗΛ/ΝΟ 21089438800),

για αγώνα του Αναπτυξιακού Προγράμματος της Ομοσπονδίας:

Β΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ
ΤΣΑΚΑΚΟΣ,
ΜΑΛΤΣΙΝΙΩΤΗΣ(Α.Ο.Ν.Σ.”O ΜΙΛΩΝ”),

ΚΡΙΤΙΚΙΔΗΣ,
ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ,
ΞΕΝΟΣ(ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.),

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ,
ΤΣΑΒΟΣ,
ΧΡΗΣΤΟΥ(Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ),

ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ(ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ),

ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ
ΜΑΛΙΩΤΑΚΗΣ (Α.Ε.ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ),

ΠΑΝΑΓΗΣ,
ΔΑΜΙΓΟΣ (Α.Γ.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ “Η ΕΥΡΥΑΛΗ”)

Γ΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ
ΠΕΤΡΑΚΗΣ,
ΡΟΥΣΟΥΝΕΛΟΣ,
ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ,
ΚΑΛΤΣΗΣ,
ΣΩΧΟΣ(Α.Ε.ΡΕΝΤΗ),

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ,
ΖΩΪΔΗΣ,
ΜΕΡΙΣΙΩΤΗΣ(ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.),

ΤΟΥΦΕΞΗΣ (ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.),

ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ,
ΓΑΛΑΝΗΣ,
ΓΑΛΕΤΑΚΗΣ,
ΖΟΥΛΙΑΝΟΣ(ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ),

ΚΑΠΑΤΣΟΥΛΙΑΣ,
ΡΟΥΣΣΗΣ,
ΜΑΡΓΕΛΗΣ,
ΙΝΤΖΕΛΑΡΙ(Δ.Α.Σ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ),

ΤΣΙΓΚΟΣ,
ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ,
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ(Α.Ο.Κ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ),

Οι αθλητές του Γ΄ Διαμερίσματος, να έχουν μαζί τους εμφάνιση λευκού χρώματος.





Δ΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ - Α΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ



Καλούνται οι πιο κάτω αθλητές να βρίσκονται την

Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2014 και ώρα 07:45

στο Δημοτικό Κλειστό Γήπεδο Μοσχάτου
(ΜΙΑΟΥΛΗ 58, ΠΕΖΟΔΡΟΜΟΣ, ΤΗΛ/ΝΟ 2109407820)

για αγώνα του Αναπτυξιακού Προγράμματος της Ομοσπονδίας:

Δ΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ
ΚΑΡΑΤΖΟΛΗΣ,
ΚΟΚΑΛΙΔΗΣ,
ΜΟΥΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ,
ΝΑΝΙ ΚΡΙΣΤΙΑΝ(ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ),

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ,
ΠΙΚΕΑΣ(Α.Ο. ΦΑΡΟΣ),

ΚΑΪΤΑΤΖΗΣ(Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ),

ΛΥΜΠΕΡΗΣ,
ΓΙΑΤΡΟΥΔΗΣ,
ΤΣΕΡΜΠΑΤΖΙΔΗΣ(Α.Ο. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ),

ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ,
ΜΠΕΛΟΣ,
ΞΕΝΑΚΗΣ,
ΚΟΡΔΑΣ,
ΤΣΟΛΑΚΟΓΛΟΥ(ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ),

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ,
ΓΚΟΥΝΤΑΣ(Α.Ο.Σ. ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ).

Α΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ,
ΓΑΛΑΝΗΣ (Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ,,
ΜΠΟΥΡΝΟΥΖΟΥΣΗΣ(Α.Γ.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ “Η ΕΥΡΥΑΛΗ”),

ΝΤΑΛΑΠΕΡΑΣ(ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ),

ΜΠΙΛΙΟΣ(ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ),

ΖΑΠΑΝΤΙΩΝΤΗΣ(ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ),

ΒΛΑΧΟΣ,
ΜΙΧΑΗΛ,
ΠΕΦΑΝΗΣ,
ΜΠΟΥΡΛΑΚΗΣ(Α.Ε.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ),

ΡΑΓΙΑΣ(Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ(Α.Ε.ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ),

ΚΟΥΡΓΙΑΝΙΔΗΣ(Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ).


Οι αθλητές του Α΄ Διαμερίσματος, να έχουν μαζί τους μπλε ή μαύρη εμφάνιση.

Η παρουσία όλων των αθλητών είναι υποχρεωτική.







Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right