Οι αγώνες των διαμερισμάτων του αναπτυξιακού στα αγόρια την Κυριακή σε Γλυφάδα και Μοσχάτο - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

30.1.14

Οι αγώνες των διαμερισμάτων του αναπτυξιακού στα αγόρια την Κυριακή σε Γλυφάδα και Μοσχάτο



B΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ - Γ΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ


Καλούνται οι πιο κάτω αθλητές να βρίσκονται την,

Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2014 και ώρα 07:45

στο Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ “ΜΑΚΗΣ ΛΙΟΥΓΚΑΣ”
(ΑΓΓ. ΜΕΤΑΞΑ & ΦΟΙΒΗΣ, ΓΛΥΦΑΔΑ, ΤΗΛ/ΝΟ 21089438800),

για αγώνα του Αναπτυξιακού Προγράμματος της Ομοσπονδίας:

Β΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ
ΤΣΑΚΑΚΟΣ,
ΜΑΛΤΣΙΝΙΩΤΗΣ(Α.Ο.Ν.Σ.”O ΜΙΛΩΝ”),

ΚΡΙΤΙΚΙΔΗΣ,
ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ,
ΞΕΝΟΣ(ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.),

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ,
ΤΣΑΒΟΣ,
ΧΡΗΣΤΟΥ(Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ),

ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ(ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ),

ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ
ΜΑΛΙΩΤΑΚΗΣ (Α.Ε.ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ),

ΠΑΝΑΓΗΣ,
ΔΑΜΙΓΟΣ (Α.Γ.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ “Η ΕΥΡΥΑΛΗ”)

Γ΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ
ΠΕΤΡΑΚΗΣ,
ΡΟΥΣΟΥΝΕΛΟΣ,
ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ,
ΚΑΛΤΣΗΣ,
ΣΩΧΟΣ(Α.Ε.ΡΕΝΤΗ),

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ,
ΖΩΪΔΗΣ,
ΜΕΡΙΣΙΩΤΗΣ(ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.),

ΤΟΥΦΕΞΗΣ (ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.),

ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ,
ΓΑΛΑΝΗΣ,
ΓΑΛΕΤΑΚΗΣ,
ΖΟΥΛΙΑΝΟΣ(ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ),

ΚΑΠΑΤΣΟΥΛΙΑΣ,
ΡΟΥΣΣΗΣ,
ΜΑΡΓΕΛΗΣ,
ΙΝΤΖΕΛΑΡΙ(Δ.Α.Σ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ),

ΤΣΙΓΚΟΣ,
ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ,
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ(Α.Ο.Κ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ),

Οι αθλητές του Γ΄ Διαμερίσματος, να έχουν μαζί τους εμφάνιση λευκού χρώματος.





Δ΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ - Α΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ



Καλούνται οι πιο κάτω αθλητές να βρίσκονται την

Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2014 και ώρα 07:45

στο Δημοτικό Κλειστό Γήπεδο Μοσχάτου
(ΜΙΑΟΥΛΗ 58, ΠΕΖΟΔΡΟΜΟΣ, ΤΗΛ/ΝΟ 2109407820)

για αγώνα του Αναπτυξιακού Προγράμματος της Ομοσπονδίας:

Δ΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ
ΚΑΡΑΤΖΟΛΗΣ,
ΚΟΚΑΛΙΔΗΣ,
ΜΟΥΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ,
ΝΑΝΙ ΚΡΙΣΤΙΑΝ(ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ),

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ,
ΠΙΚΕΑΣ(Α.Ο. ΦΑΡΟΣ),

ΚΑΪΤΑΤΖΗΣ(Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ),

ΛΥΜΠΕΡΗΣ,
ΓΙΑΤΡΟΥΔΗΣ,
ΤΣΕΡΜΠΑΤΖΙΔΗΣ(Α.Ο. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ),

ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ,
ΜΠΕΛΟΣ,
ΞΕΝΑΚΗΣ,
ΚΟΡΔΑΣ,
ΤΣΟΛΑΚΟΓΛΟΥ(ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ),

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ,
ΓΚΟΥΝΤΑΣ(Α.Ο.Σ. ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ).

Α΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ,
ΓΑΛΑΝΗΣ (Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ,,
ΜΠΟΥΡΝΟΥΖΟΥΣΗΣ(Α.Γ.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ “Η ΕΥΡΥΑΛΗ”),

ΝΤΑΛΑΠΕΡΑΣ(ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ),

ΜΠΙΛΙΟΣ(ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ),

ΖΑΠΑΝΤΙΩΝΤΗΣ(ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ),

ΒΛΑΧΟΣ,
ΜΙΧΑΗΛ,
ΠΕΦΑΝΗΣ,
ΜΠΟΥΡΛΑΚΗΣ(Α.Ε.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ),

ΡΑΓΙΑΣ(Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ(Α.Ε.ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ),

ΚΟΥΡΓΙΑΝΙΔΗΣ(Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ).


Οι αθλητές του Α΄ Διαμερίσματος, να έχουν μαζί τους μπλε ή μαύρη εμφάνιση.

Η παρουσία όλων των αθλητών είναι υποχρεωτική.







Δεν υπάρχουν σχόλια:

Ενδιαφέρουν