menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  29.1.14 από isaak

Οι διαιτητές κριτές στους αγώνες από Σάββατο 01.02 μέχρι 07.02

Κοινοποίησέ το :

Οι διαιτητές κριτές στους αγώνες από Σάββατο 01.02 μέχρι 07.02.2014


ΣΑΒΒΑΤΟ 01.02.14

ΜΙΝΙ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 09.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΙΝΙ ΑΓ ΠΕΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 10.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΑΝ ΣΚΡΑ 12.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΠΕΡΑΜΑ ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 09.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 10.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.45 ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 10.15 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 08.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 09.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 09.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ ΠΟΘΗΤΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 10.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΘΗΤΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ (ΣΕΔΚΑ) ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 08.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 10.15 ΜΙΛΩΝΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ  ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΙ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ  ΠΕΙΡΑΙΑΣ  ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 10.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ. ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
3Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09.00 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟΝΑ ΚΡΙΤΗ ΜΙΧΑΣ
3Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.30 ΑΙΞΩΝΗ -ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΚΡΙΤΗ ΜΙΧΑΣ
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 17.30 ΑΕ Σ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 18.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΒΑΡΗ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 19.00 ΑΛΦΑ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ζ
ΕΡΙΤΗΣ Θ.

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΑΜ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 10.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ
ΑΝ. ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ (ΣΕΔΚΑ) ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ ΚΡ ΠΕΡ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν ΣΜ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 13.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 08.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ - ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 17.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ -ΣΑΡΞ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 16.15 ΠΡΩΤΕΑΣ Β- ΑΙΞΩΝΗ ΓΛ. ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ.- ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β 
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 19.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π Β ΒΛΑΧΟΣ MIXEΛΑΚΑΚΗΣ ΖΕΡΙΤΗ Δ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Ε Β ΒΛΑΧΟΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΖΕΡΙΤΗ Δ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Π Β ΜΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε Β ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΦΛΩΡΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΚΑΤΣΙΠΗΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 16.30 ΠΕΡΑ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Ε Β ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΛΙΑΠΗ ΔΑΝΔΟΛΟΣ
ΝΈΟ ΒΑΡΗΣ 20.30 ΒΑΡΗ -ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛ Ε Β ΜΑΚΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΝΙΑ ΒΑΛΑΗΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 20.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε Β ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΡΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π Β ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΚΟΡ Α ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΟΥΖΟΥΑΣΗΣ ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ. ΕΛΕΥΣ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΟΡ Α ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΤΟΒΗΛ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΟΡ Α ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΣΑΜΟΥΡΗΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟΝΑ ΚΟΡ Α ΤΣΕΡΓΑΣ ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ  ΣΑΜΟΥΡΗΣ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 17.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΚΟΡ Β1 ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΝΑΖΙΡΗ 
ΑΝ. ΔΗΜ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 14.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ ΚΟΡ Β1 ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΟΡ Β1 ΤΕΡΖΗΣ ΒΕΜΒΕΤΣΟΣ ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 17.00 ΒΑΡΗ ΑΕΣ ΕΛΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΟΡ Β1 ΜΑΚΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΝΙΑ ΒΑΛΑΗΣ
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 17.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΚΟΡ Β1 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΚΟΡ Β2 ΤΣΟΛΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΚΟΡ Β2 ΤΟΥΣΗΣ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.45 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΚΟΡ Β2 ΚΟΚΟΡΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 15.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΡ Β2 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΜΗΝΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑ 18.30 ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΡ Β2 ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΓΟΥΔΗ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΟΡ Β2 ΔΑΒΙΔΕΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 15.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ Π ΠΕΠΠΑΣ ΤΟΒΗΛ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 16.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑ Ε ΠΕΠΠΑΣ ΤΟΒΗΛ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 18.00 ΓΑΣΕ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Π ΠΕΠΠΑΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 19.30 ΓΑΣΕ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Ε ΠΕΠΠΑΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π ΘΕΟΛΟΓΗ    ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 11.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ -ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Π ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΚΑΖΟΣ ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 18.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ Π ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΜΗΝΑΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΙ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Π ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΖΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ ΑΕΣ ΕΛΛΛΗΝΙΚΟΥ Π ΜΑΚΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΝΙΑ ΒΑΛΑΗΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 14.30 ΑΟΝΑ ΙΙ -ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. Π ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ


ΚΥΡΙΑΚΗ 02.02.14


Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Δ ΑΝ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΓΚΟΤΣΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΕΡΙΤΗ Ε ΝΑΖΙΡΗ

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Γ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΓΚΟΤΣΗΣ ΑΝ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΓΥΝ Α1 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΦΛΩΡΟΣ    ΒΕΜΒΕΤΣΟΣ ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΓΥΝ Α1 ΜΑΝΩΛΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 18.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΓΥΝ Α1 ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΔΑΓΚΛΗΣ    ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΚΑΖΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΒΑΡΗ ΓΥΝ Α1 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛ. ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΚΟΥΜΑΝΙΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 15.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΥΝ Α2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. ΔΕΛΔΗΜΟΣ    ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 19.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΓΥΝ Α2 ΟΡΦΑΝΟΣ Μ. ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ ΜΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛ ΓΥΝ  Α2 ΞΟΧΑΚΗΣ  ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΓΟΥΔΗ ΜΗΝΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.30 ΑΟΝΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΓΥΝ Α2 ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΜΑΡΓΩΝΗ     ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΕΡΙΤΗ Ε ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ  12.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΑΙ Α ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 20.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΑΙ Β ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.    ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΝΕΑΝ Β ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΛΕΚΟΥ

ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.00 ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Π ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΜΕΓΑΡΑ ΦΣ Π ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ......  ΓΟΥΖΟΥΑΣΗΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 14.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Ε ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ  ..... ΓΟΥΖΟΥΑΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ - ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ Π ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ..........  ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ -ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Π ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.45 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. Ε ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 16.45 ΠΟΛΙΣ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ Π   ΠΟΘΗΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕΤΟΣ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ. Ε Γ ΠΟΘΗΤΟΣ ΚΟΥΡΤΗ   
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΦΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Ε Γ ΠΟΘΗΤΟΣ ΚΟΥΡΤΗ   
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 14.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΙ ΑΟΝΑ ΙΙ Π ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ -ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Π ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ 
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.45 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Ε ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ 
ΑΝ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ 12.30 ΣΑΡΩΝΙΔΑ -ΣΑΡΞ Π ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ..........
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ε ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΤΣΙΠΛΑΚΙΔΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ 
1ΟΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.45 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Ε ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
1Ο ΚΓ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Ε ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 09.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΑΟΝΑ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ 1 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 15.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΖΟΥΔΙΑΡΗ
ΚΛ.Ν ΙΚΟΝΙΟΥ 10.45 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ - ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΙΙ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 17.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΟΘΗΤΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 09.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 11.15 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΠΕΠΠΑΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛ 17.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ -ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΣ
ΑΝ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑ 12.00 ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ -ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 16.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 10.00 ΒΑΡΗ -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 09.15 ΠΕΡΑΜΑ - ΓΣ ΜΕΓΑΡΑ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ NE ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ 18.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΤΟΒΗΛ

ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΑ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 08.00 ΑΓΩΝΑΣ Ι ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 08.00 ΑΓΩΝΑΣ ΙΙ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ


ΔΕΥΤΕΡΑ 03.02.14


Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 21.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Α ΑΝ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡ ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ- ΚΑΠΕΡΝΑΡΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Α ΑΝ  ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ. ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ Α ΑΝ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΛΑΤΟΣ ΛΙΑΠΗ ΑΡΓΥΡΗ ΖΕΡΙΤΗ Δ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 20.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Α ΑΝ ΘΕΟΝΑΣ ΠΟΝΤΑΣ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛ Α ΑΝ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Α ΑΝ ΜΑΡΑΜΗΣ ΤΣΑΤΣΗΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΎΛΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΤΣΙΠΛΑΚΙΔΗΣ
Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΙΧΛΑΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΚΟΥΜΑΝΙΑΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΑΚ 20.45 ΓΑΣΕ -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Δ ΑΝ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ 
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Δ ΑΝ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΑΚΟΣ ΓΩΓΟΥ ΣΑΛΠΑ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.15 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ Δ ΑΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣ ΛΑΖΟΝΓΚΑ ΓΟΥΖΟΥΑΣΗΣ ΚΑΛΟΥΖΑΚΗΣ ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Δ ΑΝ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΕΡΙΤΗ Ε ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ


ΤΡΙΤΗ 04.02.14


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΠΕΡΑΜΑ Π Α ΠΟΝΤΑΣ  ΦΛΩΡΟΣ ΑΡΓΥΡΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ   ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΚΑΤΑΚΥΡΩΘΗΚΕ 20-0 ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΑΟΝΑ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΠΡΩΤΕΑΣ Β.  Π Α ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ   ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΠΡΩΤΕΑΣ Β.  Ε Α ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ  ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ
ΚΛ.ΣΕΦ Β 21.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΕ Σ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Α ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛ. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π Α ΛΥΡΑΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Ε Α ΛΥΡΑΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΜΙΛΩΝΑΣ Π Α ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΣΑΤΣΗΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΔΑΝΔΟΛΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΜΙΛΩΝΑΣ Ε Α ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΣΑΤΣΗΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Γ 20.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π Α ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΒΙΔΕΛΗΣ ΣΑΛΠΑ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Ε Α ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΤΙΝΤΑΣ ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ Π Β ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 20.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΣΠΕΡΟΣ Π Β ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΕΡΙΤΗ Ε
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Ε Β ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΗΝΑΣ
AN AΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 20.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ Π Γ ΓΑΒΡΙΗΛ ΤΣΙΠΛΑΚΙΔΗΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΑΝ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑ 20.00 ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Π Γ ΠΕΠΠΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΑΝ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε Γ ΠΕΠΠΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π Γ ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΟΥΜΑΝΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΑΝ. ΔΗΜ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 20.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ.- ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Π Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ
ΑΝ. ΔΗΜ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΑΟΚ Ν ΣΜΥΡΝΗ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 20.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ Π Γ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΤΗ

ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 20.00 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ - ΠΕΡΑ Π Γ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΑΜΟΥΡΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 21.30 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘ Ε Γ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΑΜΟΥΡΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
4Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ - ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Ε Γ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΒΕΜΒΕΤΣΟΣ ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ Β. ΙΙ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Π Γ ΠΟΥΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ
ΑΝ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ Β. ΙΙ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Ε Γ ΠΟΥΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Π Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Δ ΖΕΡΙΤΗ Θ
ΑΝ. ΔΑΚ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Δ ΖΕΡΙΤΗ Θ


ΤΕΤΑΡΤΗ 05.02.14

ΠΑΙΔΕΣ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Π Α ΤΕΦΤΙΚΗΣ Κ. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ   ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ 
ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 21.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΓΟΥΖΟΥΑΣΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜ 22.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΟΥΛΙΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑ 21.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ  ΓΩΓΟΥ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΠΠΑΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ


ΠΕΜΠΤΗ 06.02.14


Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΟΝΤΑΣ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΓΩΓΟΥ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ ΤΣΑΤΣΗΣ ΓΚΟΤΣΗΣ ΒΕΜΒΕΤΣΟΣ ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΚΟΥΡΤΗ ΚΑΛΟΥΖΑΚΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΖΕΡΙΤΗ Ε ΖΟΥΔΙΑΡΗ
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 20.15 ΑΕ Σ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ  ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΔΟΛΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΠΛΙΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ  ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ.
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΛΥΡΑΣ ΛΑΖΟΓΚΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΒΑΛΑΗΣ ΜΙΧΑΣ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΚΑΖΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΤΣΙΠΛΑΚΙΔΗΣ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 07.02.14


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ
 ΛΙΑΠΗ ΒΕΜΒΕΤΣΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΑΟΚ Ν ΣΜΥΡΝΗ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 22.00 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΤΣΑΤΣΗΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ  ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 22.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ Π. ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΑΛΟΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
2Ο ΔΑΚΑΝ 20.15 ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΟΥΛΙΟΓΛΟΥ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΤΣΙΠΛΑΚΙΔΗΣ ΚΑΖΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΤΑΤΑΥΛΑ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΒΙΔΕΛΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΩΓΟΥ





Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right