ΟΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΤΗΣ ΕΣΚΑΝΑ (2019-20) - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

19.6.19

ΟΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΤΗΣ ΕΣΚΑΝΑ (2019-20)





    Α΄  ΑΝΔΡΩΝ
ΗΜΕΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ  ΔΕΥΤΕΡΑ
   26 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
    A   ΄ΓΥΡΟΣ

1       07/10/19
2       14/10/19
3.      21/10/19
4.      04/11/19
5.      11/11/19
6.      18/11/19
7.      25/11/19
8.      02/12/19
9.      09/12/19
10.    16/12/19
11.    23/12/19
12.    13/01/20
13.    20/01/20

Β  ΄ΓΥΡΟΣ

14       27/01/20
18       03/02/20
18.      10/02/20
19.      17/02/20
18.      24/02/19
19.      09/03/20
20.      16/03/20
21.      23/03/20
22.      30/03/20
23.      06/04/20
24.      13/04/20
25.      27/04/20
26.      04/05/20
play off  07/05 -11/05 -14/05-18/05-21/5-25/5
play out  07/05 -11/05 -14/05-18/05-21/5-25/5
-----------------------------------------------------------------------
Β΄  ΑΝΔΡΩΝ 
ΗΜΕΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΕΜΠΤΗ
      26 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
    A   ΄ΓΥΡΟΣ

1       03/10/19
2       10/10/19
3.      17/10/19
4.      24/10/19
5.      31/10/19
6.      07/11/19
7.      14/11/19
8.      21/11/19
9.      28/11/19
10.    05/12/19
11.    12/12/19
12.    19/12/19
13.    09/01/20

Β  ΄ΓΥΡΟΣ

14       16/01/20
18       23/01/20
18.      30/01/20
19.      06/02/20
18.      13/02/20
19.      20/02/20
20.      05/03/20
21.      12/03/20
22.      19/03/20
23.      26/03/20
24.      02/04/20
25.      09/04/20
26.      23/04/20
play off    30/04- 04/05 -07/05 -11/05 -14/05-18/05
play out    30/04- 04/05- 07/05 -11/05 -14/05-18/05

Γ΄  ΑΝΔΡΩΝ 
ΗΜΕΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
      26 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
    A   ΄ΓΥΡΟΣ
1       04/10/19
2       11/10/19
3.      18/10/19
4.      25/10/19
5.      01/11/19
6.      08/11/19
7.      15/11/19
8.      22/11/19
9.      29/11/19
10.    06/12/19
11.    13/12/19
12.    20/12/19
13.    10/01/20

Β  ΄ΓΥΡΟΣ

14       17/01/20
18       24/01/20
18.      31/01/20
19.      07/02/20
18.      14/02/20
19.      21/02/20
20.      06/03/20
21.      13/03/20
22.      20/03/20
23.      27/03/20
24.      03/04/20
25.      10/04/20
26.      24/04/20

play off  04/05- 08/05 -11/05 -15/05-18/05-22/5
play out     04/05- 08/05 -11/05 -15/05-18/05-22/5

Δ΄  ΑΝΔΡΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗ -ΔΕΥΤΕΡΑ
    ΗΜΕΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ  ΔΕΥΤΕΡΑ
   26 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
    A   ΄ΓΥΡΟΣ
1       07/10/19
2       14/10/19
3.      21/10/19
4.      04/11/19
5.      11/11/19
6.      18/11/19
7.      25/11/19
8.      02/12/19
9.      09/12/19
10.    16/12/19
11.    23/12/19
12.    13/01/20
13.    20/01/20

Β  ΄ΓΥΡΟΣ

14       27/01/20
18       03/02/20
18.      10/02/20
19.      17/02/20
18.      24/02/19
19.      09/03/20
20.      16/03/20
21.      23/03/20
22.      30/03/20
23.      06/04/20
24.      13/04/20
25.      27/04/20
26.      04/05/20
play off  07/05 -11/05 -14/05-18/05-21/5-25/5



      Α΄ ΠΑΙΔΩΝΑ΄ ΕΦΗΒΩΝ
     ΗΜΕΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΡΙΤΗ
   22 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
    A   ΄ΓΥΡΟΣ
1       24/09/19
2       01/10/19
3.      08/10/19
3.      15/10/19
4.      22/10/19
5.      29/10/19
6.      05/11/19
7.      12/11/19
8.      19/11/19
9.      26/11/19
10.    03/12/19
11.    10/12/19
Β΄  ΓΥΡΟΣ
12.    17/12/19 (22.12.19)
13.    07/01/20
14     14/01/20
18     21/01/20
18.    28/01/20
19.    04/02/20
18.    11/02/20
19.    18/02/20
20.    25/02/20
21.    03/03/20
22.    10/03/20

PLAY OFF EΦHBΩN    17/03/20, 21/03/20, 24/03/20, 28/03/20, 31/03/20, 04/04/20, 07/04/20, 11/04/20 , 14/04/20
Play outs  παιδων (9-11 και 10-12 )
Play outs  εφηβων (9-11 και 10-12 )


Β΄ ΠΑΙΔΩΝ –Β΄ ΕΦΗΒΩΝ
     ΗΜΕΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΡΙΤΗ
   22 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
        A   ΄ΓΥΡΟΣ
    A   ΄ΓΥΡΟΣ
1       24/09/19
2       01/10/19
3.      08/10/19
3.      15/10/19
4.      22/10/19
5.      29/10/19
6.      05/11/19
7.      12/11/19
8.      19/11/19
9.      26/11/19
10.    03/12/19
11.    10/12/19
Β΄  ΓΥΡΟΣ
12.    17/12/19
13.    07/01/20
14     14/01/20
18     21/01/20
18.    28/01/20
19.    04/02/20
18.    11/02/20
19.    18/02/20
20.    25/02/20
21.    03/03/20
22.    10/03/20
PLAY OFF EΦHBΩN    21/03/20, 24/03/20, 28/03/20, 31/03/20, 04/04/19, 07/04/19, 11/04/19 , 14/04/19
Play outs  παιδων (9-11 και 10-12 )
Play outs  εφηβων (9-11 και 10-12 )

      Γ΄ ΠΑΙΔΩΝ –Γ΄ ΕΦΗΒΩΝ
     ΗΜΕΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΡΙΤΗ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ
    A   ΄ΓΥΡΟΣ
1       01/10/19
2.      08/10/19
3.      15/10/19
4.      22/10/19
5.      29/10/19
6.      05/11/19
7.      12/11/19
8.      19/11/19
9.      26/11/19
 B΄   ΓΥΡΟΣ
10.    03/12/19
11.    10/12/19
12.    17/12/19
13.    07/01/20
14     14/01/20
15     21/01/20
16.    28/01/20
17.    04/02/20
18.    11/02/20
---------------------
Β΄  ΦΑΣΗ
1.    18/02/20
2.    25/02/20
3.    03/03/20
4.    10/03/20
5.     17/03/20
6.     24/03/20
Γ΄ ΦΑΣΗ  ΟΥΔΕΤΕΡΑ ΕΦΗΒΙΚΑ
Γ΄ ΦΑΣΗ ΟΥΔΕΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΚΑ
   
    Α΄  ΓΥΝΑΙΚΩΝ  
ΗΜΕΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ  
   26 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
    A   ΄ΓΥΡΟΣ

1       06/10/19
2       13/10/19
3.      20/10/19
4.      27/10/19
5.      03/11/19
6.      10/11/19
7.      17/11/19
Β΄ ΓΥΡΟΣ
8.      24/11/19
9.      01/12/19
10.    08/12/19
11.    15/12/19
12     22/12/19
13     05/01/20
14.    12/01/20
 B΄ ΦΑΣΗ
Α΄ ΓΥΡΟΣ
1.      19/01/20
2.      26/01/20
3.      02/02/20
4.      09/02/20
----------------------
5.     16/02/20
6.     23/02/20
7.     08/03/20
8.     15/03/20

PLAY OFF 1-4  , 2-3 HMITEΛΙΚΑ
22/03/20  29/03/19   01/04/20
PLAΥ OFF TEΛIKOS MIKΡOΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
05/04/20 , 08/04/20, 12/04/20 

Α΄  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   
ΗΜΕΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ  
   22 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
    A   ΄ΓΥΡΟΣ

1       05/10/19
2       12/10/19
3.      19/10/19
4.      26/10/19
5.      02/11/19
6.      09/11/19
7.      16/11/19
8.      23/11/19
9.      30/11/19
10.    07/12/19
11.    14/12/19
    Β΄ ΓΥΡΟΣ
12     22/12/19
13     05/01/20
14.    12/01/20
15.    19/01/20
16.    26/01/20
17.    02/02/20
18.    09/02/20
19.    16/02/20
20.    23/02/20
21.    08/03/20
22.    15/03/20

ΟΙ ΕΞΙ ΠΡΩΤΕΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΤΑ PLAY OFF , OI ΤΡΕΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΥΠΟΒΙΒΑΖΟΝΤΑΙ
    Β΄  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   
ΗΜΕΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ  ΣΑΒΒΑΤΟ   
   18 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
    A   ΄ΓΥΡΟΣ

1       05/10/19
2       12/10/19
3.      19/10/19
4.      26/10/19
5.      02/11/19
6.      09/11/19
7.      16/11/19
8.      23/11/19
9.      30/11/19
10.    07/12/19
11.    14/12/19
    Β΄ ΓΥΡΟΣ
12     22/12/19
13     05/01/20
14.    12/01/20
15.    19/01/20
16.    26/01/20
17.    02/02/20
18.    09/02/20
19.    16/02/20
20.    23/02/20
21.    08/03/20
22.    15/03/20
Η  ΜΕ 10 ΟΜΑΔΕΣ

1       05/10/19
2       12/10/19
3.      19/10/19
4.      26/10/19
5.      02/11/19
6.      09/11/19
7.      16/11/19
8.      23/11/19
9.      30/11/19
    Β΄ ΓΥΡΟΣ
10.    07/12/19
11.    14/12/19
12     22/12/19
13     05/01/20
14.    12/01/20
15.    19/01/20
16.    26/01/20
17.    02/02/20
18.    09/02/20

Β΄ ΦΑΣΗ ΤΕΛΙΚΗ
ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ  ΠΡΩΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟΥ (ΟΧΙ ΔΕΥΤΕΡΕΣ ΟΜΑΔΕΣ) ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟΥ ΠΡΟΧΩΡΟΥΝ ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ  .
ΟΙ ΔΕΥΤΕΡΟΙ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΧΙΑΣΤΙ 2-3 3-2 Ο ΣΕ ΟΥΔΕΤΕΡΟ ΓΗΠΕΔΟ (ΚΛΕΙΣΤΟ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ) ΠΕΡΝΑ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ F4 ΟΙ ΔΥΟ ΝΙΚΗΤΕΣ . ΟΙ ΗΤΤΗΜΕΝΟΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΕ ΑΓΩΝΑ 5Ης 6ΗΣ ΘΕΣΗΣ
Ο ΠΡΩΤΟΣ ΤΟΥ Α΄ ΟΜΙΛΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙ ΤΟΝ ΝΙΚΗΤΗ 3-2 ΚΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΤΟΥ Β΄’ ΟΜΙΛΟΥ ΤΟΝ ΝΙΚΗΤΗ 2-3 ΣΕ ΧΙΑΣΤΙ ΑΓΩΝΕΣ   Α1- ΝΙΚ 3-2      &  Α2 –ΝΙΚ 2-3  
ΤΕΛΙΚΟΣ ΟΙ  ΔΥΟ ΝΙΚΗΤΕΣ ΣΕ ΟΥΔΕΤΕΡΟ (ΚΛΕΙΣΤΟ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ) ΓΙΑ ΧΡΥΣΟ ΑΡΓΥΡΟ (ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΤΑ PLAY OFF ME TOYΣ 6 THΣ A )   ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ   ΟΙ ΔΥΟ ΗΤΤΗΜΕΝΟΙ  (ΚΛΕΙΣΤΟ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ)
 ΕΤΣΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 1ΟΣ 2ΟΣ 3ΟΣ 4ΠΟΣ 5ΟΣ ΚΑΙ 6ΟΣ ΠΟΥ ΑΝΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ Α΄ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΡΩΤΟΙ PLAY OFF
18/02/18--04/03/18-11/03/18-18/03/18
ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΗΜΕΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗ
     18 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
    A   ΄ΓΥΡΟΣ

1       02/10/19
2       09/10/19
3.      16/10/19
4.      23/10/19
5.      30/10/19
6.      06/11/19
7.      13/11/19
8.      20/11/19
9.      27/11/19
----------------------
Β΄ ΓΥΡΟΣ
10.    04/12/19
11.    11/12/19
12.    18/12/19
13.    08/01/20
14.    15/01/20
15.    22/01/20
16     29/01/20
17     05/02/20
18.    12/02/20
ΠΛΕΪ ΟΦ
19/02/20 05/03/20, 12/03/19- 19/03/19  26/03/20 , 29/03/20-  02/04/20 , 05/04/19,  09/04/18
ΝΕΟΙ ΑΝΔΡΕΣ 
ΗΜΕΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗ
     18 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
    A   ΄ΓΥΡΟΣ

1       02/10/19
2       09/10/19
3.      16/10/19
4.      23/10/19
5.      30/10/19
1.      06/11/19
2.      13/11/19
3.      20/11/19
4.      27/11/19
5.      04/12/19
6.      11/12/19
7.      18/12/19
8.      08/01/20

9.      15/01/20
----------------------
Β΄ ΓΥΡΟΣ

10   22/01/20
11     29/01/20
12     05/02/20
13.    12/02/20
14.    19/02/20
15.    26/02/20 
16     
17
18
ΠΛΕΪ ΟΦ

19/02/20 05/03/20, 12/03/19- 19/03/19  26/03/20 , 29/03/20-  02/04/20 , 05/04/19,  09/04/18






























Δεν υπάρχουν σχόλια: